YENİ BAŞLAYAN VEYA TECRÜBELİ ARKADAŞLAR ÇOK ACİL BAKINIZ LÜTFEN....

Ders notu paylaşımlarınızı bu bölümde yapabilirsiniz.
chichichi

YENİ BAŞLAYAN VEYA TECRÜBELİ ARKADAŞLAR ÇOK ACİL BAKINIZ LÜTFEN....

Mesaj gönderen chichichi » 21 Kas 2015, 01:25

arkadaşlar bu forumu yeni keşfettım ders notlarıda çok güzel çalışmak istiyorum ama aklımda şöyle bir soru var. mesela 2012 dönemde ki kitabıyla şimdiki dönemki ders kitabı aynı olur mu ? o dönemde veya gecen dönemlerde çıkarılan ders notlarına çalışssam olur mu ? bilen arkadaşlar yardımcı olur musunuz lütfen... şimdiden teşekürler ... :gozkırkma: :gozkırkma: :ders:

Realsteel
Acemi

Re: YENİ BAŞLAYAN VEYA TECRÜBELİ ARKADAŞLAR ÇOK ACİL BAKINIZ LÜTFEN....

Mesaj gönderen Realsteel » 21 Kas 2015, 03:01

İyi geceler.Ben çıkmış sorulardan çalıştım sadece.Sınavdan 3 hafta önce her bir ders için 2 ya da 3 dönem çıkmış soru indirdim.Günde 1 saatimi verdim.Kalan 3-4 günde ise tekrar yapıp öyle gittim.Mantık soru ve cevapları ezberlemek.En fazla ek sınavda fazla puan almanızı sağlıyor bunu gördüm.Hiç kitap almadım ve sene içerisinde 80 kredi arttırdım diyebilirim ki normal bir şekilde çalışarak.Fakat bazı derslere ders notundan da çalıştım takviye olarak ve çok iyi bir sonuç aldım.Bu yüzden zorlanacağınıza inandığınız derslerin ders notundan çalışmanızıda önerebilirim takviye olarak. :)
Toplam Kredi : 200
Zorunlu Ders : 0

Halilsarı

Mesaj gönderen Halilsarı » 04 Eki 2016, 23:24

:29: Arkadaslar ocagin 7-8 inde sinav var ve sinava gircegim 18 tane ders var yani 3 ay sonra sinavim var ve cikmis sorulara calscam sizce nasl calsiyim sorularin aklimda olmasi icin yardimci olursaniz sevinirim :)

yusuf12
Uzman

Mesaj gönderen yusuf12 » 05 Eki 2016, 01:21

Gardasım cıkmıs sorular ek sınavlarda işine yarıyor sen dersıne çalıs

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Dersatatürk » 05 Eki 2016, 14:27

chichichi yazdı:arkadaşlar bu forumu yeni keşfettım ders notlarıda çok güzel çalışmak istiyorum ama aklımda şöyle bir soru var. mesela 2012 dönemde ki kitabıyla şimdiki dönemki ders kitabı aynı olur mu ? o dönemde veya gecen dönemlerde çıkarılan ders notlarına çalışssam olur mu ? bilen arkadaşlar yardımcı olur musunuz lütfen... şimdiden teşekürler ... :gozkırkma: :gozkırkma: :ders:
Bunun sorusu çok basit , kitaptaki konular ile ders notlarını karşılaştırabilirsiniz zaten farklıysa hemen fark edeceksinizdir. Ama şöyle söyleyebilirim ki müfredatın değiştiğini sanmıyorum. Ben 2014 de mezun oldum , 2012 ders notlarıyla çalışıyordum forumda.

Bu arada birde kişisel tavsiye , bir arkadaş çıkmış sorular ek sınavlarda işe yarıyor demiş kesinlikle öyle bir şey yok.
Çıkmış sorular nerede ise tüm sınavlarda çıkabiliyor , şıklar farklı soru kalıbı aynı ama farklı sözcüklerle yazılmış ve ya ben çok rastladım benzer ya da aynı soru denk geliyor. Kesinlikle ama kesinlikle çıkmış soruları çözün!
Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir. #Deizm

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 05 Eki 2016, 18:47

Dersatatürk yazdı:
chichichi yazdı:arkadaşlar bu forumu yeni keşfettım ders notlarıda çok güzel çalışmak istiyorum ama aklımda şöyle bir soru var. mesela 2012 dönemde ki kitabıyla şimdiki dönemki ders kitabı aynı olur mu ? o dönemde veya gecen dönemlerde çıkarılan ders notlarına çalışssam olur mu ? bilen arkadaşlar yardımcı olur musunuz lütfen... şimdiden teşekürler ... :gozkırkma: :gozkırkma: :ders:
Bunun sorusu çok basit , kitaptaki konular ile ders notlarını karşılaştırabilirsiniz zaten farklıysa hemen fark edeceksinizdir. Ama şöyle söyleyebilirim ki müfredatın değiştiğini sanmıyorum. Ben 2014 de mezun oldum , 2012 ders notlarıyla çalışıyordum forumda.

Bu arada birde kişisel tavsiye , bir arkadaş çıkmış sorular ek sınavlarda işe yarıyor demiş kesinlikle öyle bir şey yok.
Çıkmış sorular nerede ise tüm sınavlarda çıkabiliyor , şıklar farklı soru kalıbı aynı ama farklı sözcüklerle yazılmış ve ya ben çok rastladım benzer ya da aynı soru denk geliyor. Kesinlikle ama kesinlikle çıkmış soruları çözün!
Arkadaş bu soruyu bir yıl önce sormuş, cevap için biraz geç kalmadınız mı? :D

katre

Mesaj gönderen katre » 05 Eki 2016, 22:17

bende ozet cikartarak calisiyorum ama matematikte cok zorlaniyorum
:cay: cay asigi
Sen benim görmek için bakmaya gerek bile duymadigim ezberimsin...

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Dersatatürk » 07 Eki 2016, 03:39

Köylü Kızı yazdı:
Dersatatürk yazdı:

Arkadaş bu soruyu bir yıl önce sormuş, cevap için biraz geç kalmadınız mı? :D
Fark etmedim olsun yeniden konu güncellenmiş başka insanlar okuyabilir.
Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir. #Deizm

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

“Ders Notları” sayfasına dön