sınavı kaçırdım...!

Kullanıcı avatarı
sizofren
Doktor

sınavı kaçırdım...!

Mesaj gönderen sizofren » 02 Oca 2016, 11:50

değerli arkadaşlarım ben sınavın birinci oturumunu kaçırdım ne gibi sıkıntılar olur nasıl zararları olur yardım edermisiniz :( :(

YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA

Resim
En Yüce Unvandan da Yüce ''Türklük''

Kullanıcı avatarı
engintraceur
Asistan
İletişim:

Re: sınavı kaçırdım...!

Mesaj gönderen engintraceur » 02 Oca 2016, 13:26

geçmiş olsun saat 2 de olacak olan sinava gitmeyi unutma!! bende sınavdan yeni çıktım bayaği bi uzkak buraya koşarka geldim eve ders çalşyom şuan saat 2deki sınava git hiç olmazsa

bakansiz
Doktor

Mesaj gönderen bakansiz » 02 Oca 2016, 13:27

20 dakika gecikmeli girebiliyordu keşke kaçırmasaydın sorun yok.
Diğer oturumlara gir normal şekilde sınav notların girilmedi olarak geçer ve aynı derslerden sorumlu olmaya devam eder.
Bir ceza ya da yaptırım yok sınava girmediğin oturumda ki derslerden muafiyet sayısı da işlemiyor.

bakansiz
Doktor

Mesaj gönderen bakansiz » 02 Oca 2016, 13:29

Bu arada din kültürü ve felsefe de neredeyse 6-7 tane daha önce çıkmış soru var bilginiz olsun çıkmış soruları çözün.

Kullanıcı avatarı
sizofren
Doktor

Mesaj gönderen sizofren » 02 Oca 2016, 14:00

14.00 de sadece iki dersten sınavım var

Resim

Kullanıcı avatarı
sizofren
Doktor

Mesaj gönderen sizofren » 02 Oca 2016, 14:03

bakansiz yazdı:20 dakika gecikmeli girebiliyordu keşke kaçırmasaydın sorun yok.
Diğer oturumlara gir normal şekilde sınav notların girilmedi olarak geçer ve aynı derslerden sorumlu olmaya devam eder.
Bir ceza ya da yaptırım yok sınava girmediğin oturumda ki derslerden muafiyet sayısı da işlemiyor.
çok sağol kardeşim üstümden büyük bir sıkıntıyı kurtardın bende korkuyordum muaf veya bir ceza olur diye :(

Resim

Kullanıcı avatarı
sizofren
Doktor

Mesaj gönderen sizofren » 02 Oca 2016, 14:12

sizofren yazdı:
çok sağol kardeşim üstümden büyük bir sıkıntıyı kurtardın bende korkuyordum muaf veya bir ceza olur diye :(

Resim

bakansiz
Doktor

Mesaj gönderen bakansiz » 02 Oca 2016, 19:09

sizofren yazdı:
sizofren yazdı:
Ne güzel söyledin öyle :23:

Bundan sonra kaçırmamaya bak ben bir kaç sınavı kaçırdım hala pişmanlığını çekiyorum hiç bilmesen bile sırf sallamasyon ile en az 2-3 ders tutuyor :)

Kullanıcı avatarı
sizofren
Doktor

Mesaj gönderen sizofren » 02 Oca 2016, 19:54

bakansiz yazdı:
sizofren yazdı:
sizofren yazdı:
Ne güzel söyledin öyle :23:

Bundan sonra kaçırmamaya bak ben bir kaç sınavı kaçırdım hala pişmanlığını çekiyorum hiç bilmesen bile sırf sallamasyon ile en az 2-3 ders tutuyor :)
Adamsın kardeşim aynen dediğin gibi pişmanlık kaçırma evet salayınca tutyor kardeşim bundan sonra kaçırma yok :11: :11: :11:

Resim

Sfxclm

Mesaj gönderen Sfxclm » 18 Mar 2017, 22:38

Merhaba bende bitirmem için gerekli olan 2. Oturumu kaçırdım yaşım tutmadığı için 3. Sınavlara giremiyorum mezun olamayacak mıyım ygs ye de girdim nolur yardımcı
Olun Üniversite ye tercih veremeyecekmiyim arkadaşlar allah rızası için ilgilenin :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Kullanıcı avatarı
iremx
Doktor

Mesaj gönderen iremx » 18 Mar 2017, 22:59

Sfxclm yazdı:Merhaba bende bitirmem için gerekli olan 2. Oturumu kaçırdım yaşım tutmadığı için 3. Sınavlara giremiyorum mezun olamayacak mıyım ygs ye de girdim nolur yardımcı
Olun Üniversite ye tercih veremeyecekmiyim arkadaşlar allah rızası için ilgilenin :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Ben de 2.oturumu kaçırmıştım. O sınavda 12 kredi topladım fakat bir sonraki sınavda sırf veremediğim dersleri aldım 27 kredi topladım. Aradaki fark rahatça kapanıyor. Şu an ki kredin ve yaşın kaç?

Sfxclm

Mesaj gönderen Sfxclm » 18 Mar 2017, 23:16

Yaşım 17 01.11.1999 allah kahratsinki olmadı evi bile terk edebilirim sırf üniversite kazanmak için son senemin 2. Döneminde açığa geçtim kredim bile 247 o kadar yani

Kullanıcı avatarı
iremx
Doktor

Mesaj gönderen iremx » 18 Mar 2017, 23:35

Sfxclm yazdı:Yaşım 17 01.11.1999 allah kahratsinki olmadı evi bile terk edebilirim sırf üniversite kazanmak için son senemin 2. Döneminde açığa geçtim kredim bile 247 o kadar yani
3.sınava yaşın tutuyor. Zaten zorunlu dersleri verince mezunsun. En olmadı geçemezsen ek sınav yapıyorlar endişelenme kaç zorunlu dersin kaldı? Mesleki açık liseyse gereken alan kredisi ve ortak ders kredisi farklı tabii

Sfxclm

Mesaj gönderen Sfxclm » 19 Mar 2017, 00:33

kalan zzorunlu derslerim sadece din kültürü ve trafik oda sınavı kaçırdığım için yoksa hallederdim allah razı olsun hepinizden mağdur olanların
mağdur olan herkeze allah yardım etsin

Kullanıcı avatarı
iremx
Doktor

Mesaj gönderen iremx » 19 Mar 2017, 02:59

Sfxclm yazdı:kalan zzorunlu derslerim sadece din kültürü ve trafik oda sınavı kaçırdığım için yoksa hallederdim allah razı olsun hepinizden mağdur olanların
mağdur olan herkeze allah yardım etsin
üzülme dersler basit 3.sınava girip mezuniyetini tamamlarsın :)

“MAÖL GENEL KONULAR” sayfasına dön