grafik ve fotoğraf alanı dersleri

Mervy

grafik ve fotoğraf alanı dersleri

Mesaj gönderen Mervy » 21 Oca 2016, 16:46

grafik ve fotoğraf alanı okuyan varmı seçmek istiyorum ama çizimin iyi değil alan dersleri zormu

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Re: grafik ve fotoğraf alanı dersleri

Mesaj gönderen Dersatatürk » 21 Oca 2016, 21:22

Mervy yazdı:grafik ve fotoğraf alanı okuyan varmı seçmek istiyorum ama çizimin iyi değil alan dersleri zormu
Arkadaşım okuyor , çizimden çok Adobe Photoshop , Adobe After Effect gibi programlar ile ilgili dersler göreceksiniz , ayrıca İngilizceye biraz hakimiyetiniz olması gerekiyor gerce bölümde İngilizce'de göreceksiniz ama programları İngilizce gördüğünüz için bu biraz zorluyor diyor , onun dışında bir zorluğu yok çizim konusuna gelirsek çok fazla çizim yapmıyorlardı ama çöp adam bile çizemeyen bir insan eğitimini aldıktan sonra harikalar yaratabilir .
Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir. #Deizm

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Mervy

Mesaj gönderen Mervy » 22 Oca 2016, 00:49

Dersatatürk yazdı:
Mervy yazdı:grafik ve fotoğraf alanı okuyan varmı seçmek istiyorum ama çizimin iyi değil alan dersleri zormu
Arkadaşım okuyor , çizimden çok Adobe Photoshop , Adobe After Effect gibi programlar ile ilgili dersler göreceksiniz , ayrıca İngilizceye biraz hakimiyetiniz olması gerekiyor gerce bölümde İngilizce'de göreceksiniz ama programları İngilizce gördüğünüz için bu biraz zorluyor diyor , onun dışında bir zorluğu yok çizim konusuna gelirsek çok fazla çizim yapmıyorlardı ama çöp adam bile çizemeyen bir insan eğitimini aldıktan sonra harikalar yaratabilir .
Teşekkürler cevap verdiğiniz için nerdeyse bütün sitelere baktım doğru düzgün bilgi edinemedim

Kullanıcı avatarı
missguard
Doktor

Mesaj gönderen missguard » 03 Şub 2016, 03:20

Grafik ve Fotoğraf bölümü Aöf e mi ait?
Örgün de Grafik ve Tasarım, Fotoğrafçılık ve Kamera diye ayrı iki dal olarak geçiyor.. Ben grafik tasarım istiyorum ama aöf ün bölümünçok sanırım :/

“MAÖL GENEL KONULAR” sayfasına dön