EK SINAV VE SONRASI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU !

Jezxy
Onursal Üye

EK SINAV VE SONRASI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU !

Mesaj gönderen Jezxy » 14 Eyl 2017, 18:51

Resim

YÜZ YÜZE EĞİTİM VEREN OKUL/KURUMLARIN DİKKATİNE: 2016-2017 eğitim öğretim yılı yüz yüze ek sınavına girerek mezun olan öğrencilerin çıkma belgelerinde yer alan açıklama kısmına “11-15 Eylül 2017 tarihleri arasında yapılan yüz yüze ek sınavı ile mezun olmuştur.” ifadesinin eklenerek çıkma belgesinin düzenlenmesi gerekmektedir.

MESLEKİ AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ ÖĞRENCİLERİNİN DİKKATİNE: Ders Seçimi ekranı; 7-8 Ekim 2017 tarihlerinde yapılacak olan uzaktan eğitim dersleri ek sınavı sonuçları sisteme aktarıldıktan sonra açılacaktır.

# Kaynak

Resim
~ HATIRLATMAMIZIDA EKLEYELİM ~
2017-1 DÖNEM İLK KAYIT ve KAYIT YENİLEME İŞLEMLERİ 15 EYLÜL CUMA GÜNÜ (YARIN) SONA ERECEK!

alimka
Çırak

Re: EK SINAV VE SONRASI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU !

Mesaj gönderen alimka » 14 Eyl 2017, 22:15

Jezxy yazdı:Resim

YÜZ YÜZE EĞİTİM VEREN OKUL/KURUMLARIN DİKKATİNE: 2016-2017 eğitim öğretim yılı yüz yüze ek sınavına girerek mezun olan öğrencilerin çıkma belgelerinde yer alan açıklama kısmına “11-15 Eylül 2017 tarihleri arasında yapılan yüz yüze ek sınavı ile mezun olmuştur.” ifadesinin eklenerek çıkma belgesinin düzenlenmesi gerekmektedir.

MESLEKİ AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ ÖĞRENCİLERİNİN DİKKATİNE: Ders Seçimi ekranı; 7-8 Ekim 2017 tarihlerinde yapılacak olan uzaktan eğitim dersleri ek sınavı sonuçları sisteme aktarıldıktan sonra açılacaktır.

# Kaynak

Resim
2017-1 DÖNEM İLK KAYIT ve KAYIT YENİLEME İŞLEMLERİ 15 EYLÜL CUMA GÜNÜ (YARIN) SONA ERECEK!

Müdür,Mustafa Sezer bana email attı..Ders seçme işlemleri önce ek sınav için yapılacak dedi.Ek sınav sonuçları açıklandıktan sonra ocak sınavları için ders seçim ekranı aktif olacakmış..

yungxrist
Çırak

Mesaj gönderen yungxrist » 14 Eyl 2017, 23:32

ALAN YOK-2 için geçerli mi bu? Ek Sınava girdikten sonra mı ders seçme ekranımız aktif olacak?

immanuelkant
Doktor

Mesaj gönderen immanuelkant » 14 Eyl 2017, 23:36

Olmasi gereken bu zaten . Umarim dogrudur :wink: Aslında mantıklı olan ek sinav icin bir daha ekstra ücret talep etmemeleri gerekir . Düz hesap bu yaptıgımız kayıt yenileme ile hem ek sinava ardindan ocak sinavlarina girsek ama nerede .
zayıf insanlar intikam alır ,
güclü insanlar affeder ,
zeki insanlar umursamazlar ... ( Konfücyüs)

yungxrist
Çırak

Mesaj gönderen yungxrist » 14 Eyl 2017, 23:51

alimka yazdı:

# Kaynak

Resim

Müdür,Mustafa Sezer bana email attı..Ders seçme işlemleri önce ek sınav için yapılacak dedi.Ek sınav sonuçları açıklandıktan sonra ocak sınavları için ders seçim ekranı aktif olacakmış..
Hocam bu durum ALAN YOK - 2 içinde geçerli mi?

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 15 Eyl 2017, 00:57

Duyuru 14.09.2017 - 16:46

Mesleki Açık Öğretim Lisesi Sitesinden Yapıldı ...

Açık Lise Öğrencileri Hakkında Bilgi Paylaşmıyor Fakat

HEM AÇIK LİSE HEM MESLEKİ LİSELERİN BU GİRECEĞİ EK SINAV ORTAK BİR SINAV.

Duyuru Tahminen BÜTÜN AÇIK LİSE ÖĞRENCİLERİNİ KAPSIYOR GİBİ.

YOKSA Ocak Ders Seçimi Ve EK SINAV DERS Seçimi Çakışıcaktı.

ŞUAN EN MANTIKLI ADIM ATILMIŞ.

ARKADAŞLAR BUNA GÖRE KAYIT YENİLEYEBİLİR VEYA EK SINAV OLABİLİR.

Kullanıcı avatarı
Haydar Muzro
Acemi

Mesaj gönderen Haydar Muzro » 15 Eyl 2017, 01:07

Jezxy yazdı:Duyuru 14.09.2017 - 16:46

Mesleki Açık Öğretim Lisesi Sitesinden Yapıldı ...

Açık Lise Öğrencileri Hakkında Bilgi Paylaşmıyor Fakat

HEM AÇIK LİSE HEM MESLEKİ LİSELERİN BU GİRECEĞİ EK SINAV ORTAK BİR SINAV.

Duyuru Tahminen BÜTÜN AÇIK LİSE ÖĞRENCİLERİNİ KAPSIYOR GİBİ.

YOKSA Ocak Ders Seçimi Ve EK SINAV DERS Seçimi Çakışıcaktı.

ŞUAN EN MANTIKLI ADIM ATILMIŞ.

ARKADAŞLAR BUNA GÖRE KAYIT YENİLEYEBİLİR VEYA EK SINAV OLABİLİR.
Hayırlısı, son güne kadar bekledim. Yarın erkenden kayıt yenileme işlemlerini halletmek lazım ATM ve Halk eğitim merkezi kuyruklarını düşünemiyorum.

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 15 Eyl 2017, 01:08

Haydar Muzro yazdı:Hayırlısı, son güne kadar bekledim. Yarın erkenden kayıt yenileme işlemlerini halletmek lazım ATM ve Halk eğitim merkezi kuyruklarını düşünemiyorum.
Hocam Bende Senin Gibiyim SON GÜNE BEKLEDİM NE OLUCAK DİYE

MESLEKİ OKUYORUM TAM İSTEDİĞİM GİBİ OLDU DUYURU BEKLEDİĞİM GİBİ GELDİ.

ŞİMDİ İŞ EK SINAVA KALIYOR HEPİMİZE BAŞARILAR ...

Kullanıcı avatarı
Haydar Muzro
Acemi

Mesaj gönderen Haydar Muzro » 15 Eyl 2017, 01:14

Jezxy yazdı:
Haydar Muzro yazdı:Hayırlısı, son güne kadar bekledim. Yarın erkenden kayıt yenileme işlemlerini halletmek lazım ATM ve Halk eğitim merkezi kuyruklarını düşünemiyorum.
Hocam Bende Senin Gibiyim SON GÜNE BEKLEDİM NE OLUCAK DİYE

MESLEKİ OKUYORUM TAM İSTEDİĞİM GİBİ OLDU DUYURU BEKLEDİĞİM GİBİ GELDİ.

ŞİMDİ İŞ EK SINAVA KALIYOR HEPİMİZE BAŞARILAR ...
Başarılar kardeşim umarım her şey istediğimiz gibi olur.

alimka
Çırak

Mesaj gönderen alimka » 15 Eyl 2017, 01:57

yungxrist yazdı:
alimka yazdı:

# Kaynak

Resim

Hocam bu durum ALAN YOK - 2 içinde geçerli mi?
Evet geçerli tabiki kardeşim..

“MAÖL DUYURULAR” sayfasına dön