Kalfalık ve Ustalık belgeleriyle MAOL

sahin4343

Kalfalık ve Ustalık belgeleriyle MAOL

Mesaj gönderen sahin4343 » 22 Eki 2017, 12:12

Ben Kütahya’dan yazıyorum bende Meslek alanı: Elektrik ve Elektronik Teknolojisi
Meslek dalı: Görüntü ve Ses Sistemleri
Ben şuanda hiçbir dersimden muaf olamadım bu nasıl oluyor bana söylenen bu şehirde yüzyüze eğitimde bu dalda bi sınıf açılmadığı için beni Elektrik pano monitörlüğüne yazdılar o yüzden hiçbir dersten muhafiyetim yok ama çıraklıkta gördüğüm derslerin aynısını görüyorum şuan muaf olma ihtimalim yolumdur sizce?

Jezxy
Onursal Üye

Re: Kalfalık ve Ustalık belgeleriyle MAOL

Mesaj gönderen Jezxy » 22 Eki 2017, 15:56

sahin4343 yazdı:Ben Kütahya’dan yazıyorum bende Meslek alanı: Elektrik ve Elektronik Teknolojisi
Meslek dalı: Görüntü ve Ses Sistemleri
Ben şuanda hiçbir dersimden muaf olamadım bu nasıl oluyor bana söylenen bu şehirde yüzyüze eğitimde bu dalda bi sınıf açılmadığı için beni Elektrik pano monitörlüğüne yazdılar o yüzden hiçbir dersten muhafiyetim yok ama çıraklıkta gördüğüm derslerin aynısını görüyorum şuan muaf olma ihtimalim yolumdur sizce?
Hocam Bu Başka İllerdede Oluyor Bölümün Açılmayıp Başka Bölümlere Yönlendirilmek ...

Sadece Hocanızdan Öğrenmeniz Gereken Konu

Mesleki Taraftan Hocam TAM 126 Kredi Almam Gerekiyor Bunu BU ŞUAN OKUDUĞUM BÖLÜMDEN ALABİLİRMİYİM ? SORUSUNU İLETMENİZ LAZIM.

Sizi Derslerden Muaf Edemezler Çünkü Kredi Vermeleri Lazım

Sizin Mezuniyet Şartlarınız

ELEKTRİK-ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ ALANI

ORTAK+SEÇMELİ = 116
ALAN = 126
Toplam = 242 Kredi İle Mezun Olucaksınız .

sahin4343

Re: Kalfalık ve Ustalık belgeleriyle MAOL

Mesaj gönderen sahin4343 » 23 Eki 2017, 14:25

İlginize teşekkür ederim.

“ELEKTRİK-ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ ALANI” sayfasına dön