Uzaktan Uzaktan Sevişmeler.

Sanat ve edebiyat bölümü...
Kullanıcı avatarı
Mavi1
Asistan

Re: Uzaktan Uzaktan Sevişmeler.

Mesaj gönderen Mavi1 » 12 May 2015, 13:06

H1N1 yazdı:
Mavi1 yazdı:zina teklifi gunumuzde sanat olarak nitelendirilebiliyor, ovgu de alabiliyor
Sen böyle dar düşünürsen bende şöyle cevap veririm. Belkide o şiir evli olduğum kadına yazılmış.

Yorumlar için teşekkür ederim.
evli oldugun kadina gel bir gece yatagima kon demezsin ayrica esinin baska kollarda ne isi var :D asil dar goruslu sizsiniz madem o kadar sanat seversiniz elestiri sanatina saygi duyun. isinize gelince bazi seyler sanat oluyor bazi seyler olmuyor. elestiri kitaplari yok mu bu da sanat degil mi niye elestirmemi hosuna gitmiyor?

[-- I am AFK --]

Kullanıcı avatarı
H1N1
Uzman Doktor

Mesaj gönderen H1N1 » 12 May 2015, 13:10

Ben sende eleştiri görmüyorum ki sen direk zina olarak atlıyorsun.
Sonunda hepimiz ölürüz

Kullanıcı avatarı
Mavi1
Asistan

Mesaj gönderen Mavi1 » 12 May 2015, 13:29

H1N1 yazdı:Ben sende eleştiri görmüyorum ki sen direk zina olarak atlıyorsun.
Zina demedim zina teklifi dedim .
[-- I am AFK --]

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 12 May 2015, 13:36

Benim boş konuşmam seni ilgilendirmez, benim iletilerimi yükseltme gibi bir amacım yok, beni tanıyan tanıyor zaten... Ben kendimi bilgili olarak göstermiyorum, ha bir soru olduğunda cevap yazarım ki eğer zoruna gittiyse sen cevapla bundan sonra :43:

MAVİ ve TOLGA, sizde tartışmayı kesin lütfen, boşu boşuna birbirinizi kırıyorsunuz...

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Dersatatürk » 12 May 2015, 13:52

bilmem farkında mısın ama sen de beni yargılıyorsun. herkes birbirini yargılar. dünyada olumsuz şeyler olmasının sebebi insanların birbirini yargılaması değil ayrıca cennete gitmek isteyenler Allah' ın her dediğini yapar. Allah' ın her dediğini yapan da yanlış iş yapmaz, kötülük getirmez. ben burada eleştiri yapıyorum nedense eleştiriye sanat demiyorsunuz. ben burada eleştiriyorum ki insanlar farkına varsın. aynı şekilde başkaları da eleştirsin ki ben de farkına varayım. ben sadece yanlış gördüğüm bir şeyi söylüyorum. siz de yanlış gördüğünüz bir şey görseniz eleştiri yaparsınız. örneğin siz atatürk' ün çok seviyorsunuz galiba. şimdi ben atatürk aleyhine şiir yazsam emeğine sağlık mı diyeceksin? bu şiir sanat mı olacak?
Ben seni yargılamıyorum ben senin ön yargılarını kırmanı istiyorum bunu ister eleştiri olarak algılarsın istersen istek ve ya rica ne dersen orası senin bileceğin bir konu . Sen eğer ki Atatürk karalayan bir şiir yazarsan bu sanat olmaz bu saldırı olur . Burada kimseye saldırılmıyor ama . Allah'ın her dediğini yapanlar yanlış yapmaz demişsin , Allah'ın her dediğini anlayarak yapan ve kafasına göre yapanlar var orada sıkıntı çıkıyor biliyorsundur en dip örnek IŞİD ... Neyse cevap yazmayacağım demek istediğimi anlamışsınızdır umarım iyi günler .
Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir. #Deizm

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Dersatatürk » 12 May 2015, 14:01

Diyarbakır yazdı:
H1N1 yazdı:Bu gece gözlerinde kalmaya geldim
ağladıkça sıcacıklığını hissetmeye
Yüreğindeki taşa dokunmaya geldim
belki ufalırda sever diye
Aşkın varlığı değil içimi acıtan
kaybetme olasılığı ,çıldırtan

Sen sevmediğin kollarda mecbur
Ben yabancı kollarda
Sen hayalerinde bana sarıl
Ben alıştım bu oyunlara ...

Bir gece düş olmasın sevişmeler
bir gece yatağıma kon
bir gece sen öp beni
bir gece benim ol
Kambersiz düğün olmaz. :mrgreen:
Tolga bir Türkçe Öğretmen adayı olarak paylaştığın mı yazdiğın mı her ne ise şiirin tezek kokuyor zaten Atatürkçüler böyle şiirleri hoş karşilamasi normal :mrgreen: böyle necis ve şaibeli şeyler birazda aciz insanın duygularıni okşamak kamçilamak onlarin mayalarinda var. Gelelim Hatçe'ye yani köylü kızına bütün gün forumda aylak aylak yorumlar yazar her konuya her şeye yorum yazar bilgili göstermeye calisir amaci bu değil onun amaci insanlara yardim etmek değil mesaj sayısını yukseltmek ordinaryus olmak oldu da...
Ben ömrümde çok forum gezdim hatice kadar boş konuşan bir aylak görmedim vesselam

Bre terbiyesiz sen ne diyorsun . Türkçe öğretmeniymiş sen önce Türkçe yazmayı öğren sen gel burada yorum yap . Köylü kızına forumda bütün gün her şeye yorum yazıyor diyorsun ayrıca birde ben çok forumda gezdim diyorsun . Aylak aylak gezen kim , insanlara yardımcı olmak aylaklık mı oldu ? Atatürkçüler bu tarz şeyleri sever demişsin sanatın güzel olan her şeyini severiz biz . Senin gibi her şeyi cinselliğe vurmayız ve ya sizin gibi biraz beyninle düşünsen belki sende anlarsın . Ayda yılda geliyorum şu forum'da bir şey yazıyorum damdan atlar gibi geliyorsun abuk subuk yorumlar yazıyorsun .

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
Mavi1
Asistan

Mesaj gönderen Mavi1 » 12 May 2015, 14:12

Dersatatürk yazdı:
bilmem farkında mısın ama sen de beni yargılıyorsun. herkes birbirini yargılar. dünyada olumsuz şeyler olmasının sebebi insanların birbirini yargılaması değil ayrıca cennete gitmek isteyenler Allah' ın her dediğini yapar. Allah' ın her dediğini yapan da yanlış iş yapmaz, kötülük getirmez. ben burada eleştiri yapıyorum nedense eleştiriye sanat demiyorsunuz. ben burada eleştiriyorum ki insanlar farkına varsın. aynı şekilde başkaları da eleştirsin ki ben de farkına varayım. ben sadece yanlış gördüğüm bir şeyi söylüyorum. siz de yanlış gördüğünüz bir şey görseniz eleştiri yaparsınız. örneğin siz atatürk' ün çok seviyorsunuz galiba. şimdi ben atatürk aleyhine şiir yazsam emeğine sağlık mı diyeceksin? bu şiir sanat mı olacak?
Ben seni yargılamıyorum ben senin ön yargılarını kırmanı istiyorum bunu ister eleştiri olarak algılarsın istersen istek ve ya rica ne dersen orası senin bileceğin bir konu . Sen eğer ki Atatürk karalayan bir şiir yazarsan bu sanat olmaz bu saldırı olur . Burada kimseye saldırılmıyor ama . Allah'ın her dediğini yapanlar yanlış yapmaz demişsin , Allah'ın her dediğini anlayarak yapan ve kafasına göre yapanlar var orada sıkıntı çıkıyor biliyorsundur en dip örnek IŞİD ... Neyse cevap yazmayacağım demek istediğimi anlamışsınızdır umarım iyi günler .
Sonuc olarak ataturke laf kondurmayacaksin ben zina teklifini hos karsilamayacagim. hep sifat kullaniyorsun aciklayi sozler soyle yok on yargilisin yok su yok bu. on yargi tam tanimadan hukum vermektir zaten pesin hukum de der bazilari. ee bu konuyla on yarginin ne ilgisi var siir ortada zaten ben. hic mantikli bulmuyorum sozlerini asil on yargili sensin mantik da yok sende isid ornegi veriyorsun isidin islamla ne ilgisi var muslumanim demekle musluman olunmuyor gercekten Allah' in dediklerin yapanlari kastediyorum. zaten isid Allah' in dediklerini yapiyorsa ve sen isid kotu diyorsan Allah' in sozleri yanlis demis oluyorsun ve murted oluyorsun otomatik olarak azicik mantikli konus.
[-- I am AFK --]

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Dersatatürk » 12 May 2015, 14:31

Mavi1 yazdı:
Dersatatürk yazdı:
Sonuc olarak ataturke laf kondurmayacaksin ben zina teklifini hos karsilamayacagim. hep sifat kullaniyorsun aciklayi sozler soyle yok on yargilisin yok su yok bu. on yargi tam tanimadan hukum vermektir zaten pesin hukum de der bazilari. ee bu konuyla on yarginin ne ilgisi var siir ortada zaten ben. hic mantikli bulmuyorum sozlerini asil on yargili sensin mantik da yok sende isid ornegi veriyorsun isidin islamla ne ilgisi var muslumanim demekle musluman olunmuyor gercekten Allah' in dediklerin yapanlari kastediyorum. zaten isid Allah' in dediklerini yapiyorsa ve sen isid kotu diyorsan Allah' in sozleri yanlis demis oluyorsun ve murted oluyorsun otomatik olarak azicik mantikli konus.
Senin söylemlerin ile ben mantıksız olmuyorum anlamadığını varsayarak daha'da açık olacağım .
Allah'ın sözlerini anlayanlar var bir'de anlamayanlar var . ''Allah'ın sözlerini uyguluyorum diyerek kafa kesenler var , bir'de hayırlı işlere vesile olanlar var .'' Burada anlatmak istediğim şey her kez gerçekte doğru olanları yanlış yaparak insanlara doğru gibi gösterenler var asıl doğruları yanlış algılayanlar var . Anladın mı dahada açık anlatmaya çalışırsam zihinsel engelli kardeşlerimize anlatır gibi olacak .
Gelelim ikinci konuya ben sadece Atatürk'e değil hiç bir Türk büyüğüne laf kondurtmam kondurmaya çalışanlar ise sanat değil karalama yapmaya çalışıyordur.
Sanat insanlar için yapılır aşk , şehvet , arzular , dini konular , milliyetçilik , Türkçülük vb... diye gidiyor . Sanat'ın hiç bir dalı ahlaksız değildir , insan için yapılır çünkü . Sen bunu ahlaksız görüyor isen bile sanatçıya saygı duyman gerektiğini anlatmaya çalışıyorum tamam beğenmedin bin mukabele hakkın bu senin ama beğenmediğini uygun bir dille söylemek var birde gelip yobaz gibi zina bu demen var lütfen bu ayıp bu ön yargı işte. Lütfen artık anla beni .

Resim

Mustafa Kemal ATATÜRK

la tahzen
Doktor

Mesaj gönderen la tahzen » 12 May 2015, 14:40

H1N1 yazdı:Bu gece gözlerinde kalmaya geldim
ağladıkça sıcacıklığını hissetmeye
Yüreğindeki taşa dokunmaya geldim
belki ufalırda sever diye
Aşkın varlığı değil içimi acıtan
kaybetme olasılığı ,çıldırtan

Sen sevmediğin kollarda mecbur
Ben yabancı kollarda
Sen hayalerinde bana sarıl
Ben alıştım bu oyunlara ...

Bir gece düş olmasın sevişmeler
bir gece yatağıma kon
bir gece sen öp beni
bir gece benim ol
Çok güzel olmuş devam et bence,sonuna kadar benimde bu şekilde şiirlerim var. Yeteneğin var geliştir.

Kullanıcı avatarı
Mavi1
Asistan

Mesaj gönderen Mavi1 » 12 May 2015, 14:50

dersatatürk kuran' da yazılanları tasdik ediyor musun? tasdik ediyorsan sana bir ayet ile cevap vermek istiyorum.
[-- I am AFK --]

Kullanıcı avatarı
foundreform
Doçent

Mesaj gönderen foundreform » 12 May 2015, 15:24

Hepimiz yetişkin insanlarız bu tartışmayı uzatmaya gerek yok.
AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / ALAN YOK
TOPLAM KREDİ : 204 / MEZUN
MEZUNİYET TARİHİ : 10/08/2015

Kullanıcı avatarı
H1N1
Uzman Doktor

Mesaj gönderen H1N1 » 12 May 2015, 15:34

Ne zaman şiir paylaşsam tartışma çıkıyor. :)
Sonunda hepimiz ölürüz

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Dersatatürk » 12 May 2015, 15:46

Mavi1 yazdı:dersatatürk kuran' da yazılanları tasdik ediyor musun? tasdik ediyorsan sana bir ayet ile cevap vermek istiyorum.
Bakın benim yazdıklarıma nasıl bir cevap veriyorsunuz . Nereden çıkartıyorsunuz şimdi Kur'an-ı birde Allah'ın ''a'' sını büyük yazıyorsunuz ama Kur'an yazmayı bilmiyorsunuz lütfen bunlara'da dikkat edin bunlar saygının göstergesidir. Ve ayrıca sizden bir ricam'da bana cevap vermeyin az çok söylemlerime itimat edin . Emin olun ki ben kimseyi aşağılamak hor görmek kanaatin'de değilim sadece böyle gereksiz tartışmaların olmamasını insanlar hür bir şekilde sanatın her dalında kendini göstermesini sağlamak . Hızlı yazdım çıkmam gerekiyor eksiklerim ve kırıcı bir ifadem varsa üzgünüm iyi günler .

Resim

Mustafa Kemal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
Mavi1
Asistan

Mesaj gönderen Mavi1 » 12 May 2015, 16:20

Dersatatürk yazdı:
Mavi1 yazdı:dersatatürk kuran' da yazılanları tasdik ediyor musun? tasdik ediyorsan sana bir ayet ile cevap vermek istiyorum.
Bakın benim yazdıklarıma nasıl bir cevap veriyorsunuz . Nereden çıkartıyorsunuz şimdi Kur'an-ı birde Allah'ın ''a'' sını büyük yazıyorsunuz ama Kur'an yazmayı bilmiyorsunuz lütfen bunlara'da dikkat edin bunlar saygının göstergesidir. Ve ayrıca sizden bir ricam'da bana cevap vermeyin az çok söylemlerime itimat edin . Emin olun ki ben kimseyi aşağılamak hor görmek kanaatin'de değilim sadece böyle gereksiz tartışmaların olmamasını insanlar hür bir şekilde sanatın her dalında kendini göstermesini sağlamak . Hızlı yazdım çıkmam gerekiyor eksiklerim ve kırıcı bir ifadem varsa üzgünüm iyi günler .
sizin kafaniz baya guzelmis gercekten
[-- I am AFK --]

tebessümm
Doçent

Mesaj gönderen tebessümm » 13 May 2015, 01:07

Ben mavi Arkadaşı Anlıyorum :26: sanat olsa bile bana göre hoş değil ama herkezin kendi keyfi :26: o yüzden artık tartışmayın :43: ve rehber çok kızdımsana kimseyi Kırma artık lütfen !!!
Kredi:193
Dönem:8
<3mezun<3 :tipik:

“Şiir, Hikaye ve Güzel Sözler” sayfasına dön