ne sevgisi yok öyle birşey

Sevdiklerinize sesinizi duyurun.
Kullanıcı avatarı
Mali
Çırak

Re: ne sevgisi yok öyle birşey

Mesaj gönderen Mali » 03 Tem 2009, 18:56

sumeyye yazdı:boş versenize aşk diye bir şey yokkk hepsi yalan sadece eskiden bir leyla vardı birde mecnun gerisi yalan...ben bunu bilir bunu soylerimm...

Peki birine bağlanırken yada sevmeye başlarken O'na alışırken böyle diyebiliyomusun? Herkes acı çekmiştir aşkı, sevgiyi inkar etmenin bi alemi yok ya ;) sevdiğin için böyle diyebiliyosun bence =/ acıda ceksem üzülsemde ben yine sevmeyi tercih ederim ki öylede yapıyorum....

Sevgi yoksa, aşk yoksa, bu kadar şarkı,şiir v.b. şeylerin kaynağı nedir?

Derdin ne kadar oturmuş, görünüşün ne kadar mutsuz, yanlışın ne kadar büyük olduğu hiç fark etmez. Sevgiyi yeterli derecede anlamak hepsini yok edecektir...

Saygılar...

''Cümlelerde Çok Şey Arıyorum Bulabilen Yok(Mu?)''

Kullanıcı avatarı
havva41
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen havva41 » 03 Tem 2009, 19:16

ben tam bir motosiklet aşığıyım motosiklet deyince akan sular duruyor benim için aşkı ben tattım inş kavuşurum motoruma :))

Kullanıcı avatarı
Mali
Çırak

Mesaj gönderen Mali » 03 Tem 2009, 21:00

havva41 yazdı:ben tam bir motosiklet aşığıyım motosiklet deyince akan sular duruyor benim için aşkı ben tattım inş kavuşurum motoruma :))

modeli ne racing filan mı =)
''Cümlelerde Çok Şey Arıyorum Bulabilen Yok(Mu?)''

sumeyye
Uzman Doktor

Mesaj gönderen sumeyye » 05 Tem 2009, 11:48

Mali yazdı:
sumeyye yazdı:boş versenize aşk diye bir şey yokkk hepsi yalan sadece eskiden bir leyla vardı birde mecnun gerisi yalan...ben bunu bilir bunu soylerimm...

Peki birine bağlanırken yada sevmeye başlarken O'na alışırken böyle diyebiliyomusun? Herkes acı çekmiştir aşkı, sevgiyi inkar etmenin bi alemi yok ya ;) sevdiğin için böyle diyebiliyosun bence =/ acıda ceksem üzülsemde ben yine sevmeyi tercih ederim ki öylede yapıyorum....

Sevgi yoksa, aşk yoksa, bu kadar şarkı,şiir v.b. şeylerin kaynağı nedir?

Derdin ne kadar oturmuş, görünüşün ne kadar mutsuz, yanlışın ne kadar büyük olduğu hiç fark etmez. Sevgiyi yeterli derecede anlamak hepsini yok edecektir...

Saygılar...
arkadaşım yorumun super ama insanlar yaşadıkları acıları falan filan gibi şeyleri duşunerek hayata devam ediyor acılar ve yaşadıgımızmutlulklar bize yol oluyor...bak dostum ben eger gerçekten ona aşıksam ondan sevgi beklemem sadece hayatımda oolsun ama yeterki olsun derim beni sevmesi yada sevmemesi önemli değildir beim için her şekilde onun mutlu olmasını isterim ama hayatında ayrı bir yerim oldugunu bana gosteriyor beni sevdiğini soluyor ve bunların özerinede beni hala uzuyorsa ben aşkın var olmadıgına inanırımm...elbbette aşk vardır ama bende yoktur mutlu olmayı hak edenlermi buluyor bunu yoksa herşey bir tesadufmu bilmiyorum ama sevmek gerçekten zor iş herkes sevmeye cesaret edemezz....sevdigim içinnnn her şeyi yaparım dunya karşımda olsa vız gelir ama ondadna destek bulmuyorsam hayat benim için anlamsz olur sadece değişmeyecek dogrularım kalır ve gerisi biter.. gerçekten aşkın varlıgına inandıracak biri çıkarsa karşıma tum bu duşuncelerim silinir bunada emnimm saygılarrrrr :)
BENİ SEV DİYE SEVMEDİM SENİ,SEVSENDE SEVMESENDE SEVİYORUM SENİ((ZEYNEP));)

Kullanıcı avatarı
£sroock
Asistan

Mesaj gönderen £sroock » 07 Tem 2009, 20:40

Sümeyyecıgıme tamamen katılıyorm noktasına kadar.. =)
KaraLamaya çaLışanı siLeriMmm..! ;)

sumeyye
Uzman Doktor

Mesaj gönderen sumeyye » 08 Tem 2009, 09:28

gız zaten ben senin duygularının tercumanı gibiyim sen hisset ben dile getireyim :lol: okiş :wink:
BENİ SEV DİYE SEVMEDİM SENİ,SEVSENDE SEVMESENDE SEVİYORUM SENİ((ZEYNEP));)

ılgın

Mesaj gönderen ılgın » 23 Eki 2009, 16:15

tsuguse yazdı:ewett aşk yok ama sewgii warr bundann emin olabilrsinizzz çok klasik bi söz blkii ama gerçekten öleee aşkınn bittiğiniii ama sewginin bitmediğini iyi biliorum
sevgiyi karaşimsek anlattı aşkıda ben anlatıyım onun kadar güzel yazamam belki.aşk,ateşler içinde yanarken aynı zamanda üşümektir aşk,özlemektir kokusunu nefesini.aşk güzel bi duygudur ama kesin acı verir

“Sevgini Haykır” sayfasına dön