seni dualarım koruyacak................

Sevdiklerinize sesinizi duyurun.
sumeyye
Uzman Doktor

seni dualarım koruyacak................

Mesaj gönderen sumeyye » 14 Ağu 2009, 07:59

Ellerimin sana dokunmadığı bir dünyada yaşamaktan, yalnız sesini duyarak kısıtlı vakitlerde mutlu olmaya çalışmaktan, bedenini ve aklını yanımda hissedememekten yorgun düştüm. Kurduğum bütün hayaller boşuna, hiçbirini gerçekleştiremiyorum, etrafı sularla çevrili yalnız bir ada gibiyim. Arada bir konan kuşlar da olmazsa, içimde yaşayan bir nefes kalmayacak.
Sabretmeyi öğrenmiştim ama bu kadarı beni bile aşıyor. Taş olsa çatlardı diyorum. Zor demek ki aşkı gerçekten yaşatmak, ben beceremediysem özür diliyorum. Biliyorum, sevgi anlamaktır ancak sürekli anlayan taraf ben olacaksam, o zaman aşk da sadece bana ait olmaz mı? Bu durumda aşkımı da cebime koyup gitmek gerekiyor, sanırım vakti geldi, gidiyorum.İçimde hiçbir kırgınlık taşımadan, sadece iki kocaman insanın beceriksizliğine kızarak, şu minnacık yüreklerimizi bir arada tutamayışımıza içlenerek zaman zaman, inatçılığımızın sonunda ikimizi de köprüden düşüreceğini söyleyerek üstelik, yoksunluğumu hissetmediğini anladığım için, gitmeye hazırlanıyorum.
Rüzgarda çarpan kapılar gibi, sürekli kendime çarparak yaşamaktan sıkıldım. Madem bunca yalnızlığa asılı kalıyorum, o zaman senin yaşamında bir yer işgal etmenin de anlamı yok diyorum. Zaten bensizliğe talimli hayatında eksilen ne olabilir ki? Günde bire düşmüş telefon sohbetlerimize bakınca, arkadaşlarımla seninle konuştuğumdan daha fazla diyalog kuruduğumu görüyorum. Nasılsa merak etmezsin, gidişim sende neyi değiştirir ki, kadınca birkaç tavırdan başka?Bugün alış verişe çıktım. Sana da güzel bir tişört aldım. Sonra neden aldığımı sordum kendime, cevabını bulamadım. İnsan, sevdiği kişi için bir şeyler yaptıkça mutlanıyor, işe yarar mı hissediyor acaba?
Yüreğim öyle yorgun ki tahmin edemezsin. Senden önce de birikmiş vurgunlarım var zaten benim. Daha onları yeni temizlemişken, bir başka acıya tahammül etmemek için gideyim diyorum. Bana da alıştırdın ya sensizliği, ayrılığı da yadırgamıyorum demek ki!
Ben galiba gidiyorum sevgili! İçimde bitirilmemiş düşlerim, cebimde seninle kurulmuş hayallerim, bir türlü anlatamadığım sevgim, beceriksizliğim ve her yanında ismin yazan kalbimi elime aldım, gitmeye hazırlanıyorum. Arkamızdan kimsenin söyleyecek sözü yok. Dedikodumuzu da yapamayacaklar. Kim ne biliyor ki? Benim anlattıklarımdan başka, senin dünyanda beni tanıyan bile yok. Yani, bu ayrılık seni vurmayacak. İçimde biraz burukluk olsa da, nefes aldığım sürece seni aklımın, kalbimin bir yerinde tutacağımı biliyorsun. Nerede ve kiminle olursan ol, hangi derdin içine girmiş olsan da, merak etme seni dualarım koruyacak. Bundan eminim çünkü seven bir kalbin ettiği güzel dualar, bu koca evrende kabul göreceği yere ulaşacaktır. Artık vakit geldi ve ben galiba gidiyorum sevgili, ama sen dur dersen….

BENİ SEV DİYE SEVMEDİM SENİ,SEVSENDE SEVMESENDE SEVİYORUM SENİ((ZEYNEP));)

Kullanıcı avatarı
şirine

Re: seni dualarım koruyacak................

Mesaj gönderen şirine » 06 Eki 2009, 15:02

bu yazı nezaman yazıldı bilmiyorum ama ben yeni üye olduğum için bugün gördüm. tek kelimeyle harika süper bi yazı emeğine sağlık...
kıymeti bilinmeyen sevgi aşk bundan güzel tarif edilmezdi sanırım
okudukça kendimi buldum kendi yaşadıklarımı.. böyle bişeyi sadece ben yaşadım diyodum ama demek başkalarıda varmış..

Kullanıcı avatarı
bayan_esinti
Uzman Doktor

Mesaj gönderen bayan_esinti » 15 Eki 2009, 17:12

herkes bu yazıda kendinden bişeyler bulur eminimki.çünkü kainatta kıymeti bilinen sevgi YOK.süpermiş emeğine sağlık...
EsİnTiYiM çÜnKü eSeR gEçErİm...!!!!! [(M€RW€)]

My Maraz
Uzman Doktor

Mesaj gönderen My Maraz » 20 Eki 2009, 16:01

bakamadım çok uzun :mrgreen: :mrgreen:
Yanmakta Güzeldir Bazen.
Yakan değerliyse..

JoKeR
Doçent

Mesaj gönderen JoKeR » 20 Eki 2009, 16:08

My Maraz yazdı:bakamadım çok uzun :mrgreen: :mrgreen:

eringeç kardeşim benim :lol: :mrgreen: :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
bayan_esinti
Uzman Doktor

Mesaj gönderen bayan_esinti » 02 Kas 2009, 18:53

aman sen bakma tmm :mrgreen:

My Maraz
Uzman Doktor

Mesaj gönderen My Maraz » 02 Kas 2009, 20:04

bayan_esinti yazdı:
ayıp ediosun :mrgreen:
Yanmakta Güzeldir Bazen.
Yakan değerliyse..

Kullanıcı avatarı
bayan_esinti
Uzman Doktor

Mesaj gönderen bayan_esinti » 05 Kas 2009, 22:57

My Maraz yazdı:
bayan_esinti yazdı:
ayıp ediosun :mrgreen:
evet nolmuş :mrgreen:

My Maraz
Uzman Doktor

Mesaj gönderen My Maraz » 06 Kas 2009, 17:05

ya off :mrgreen:
Yanmakta Güzeldir Bazen.
Yakan değerliyse..

mihriban
Asistan

Mesaj gönderen mihriban » 12 Kas 2009, 17:03

siz hep didişiyorsunuz.ne alıp veremediğiniz war.esintiile onur için diyom.hangi sayfayı açsam sizin konuşmalarınız war.

My Maraz
Uzman Doktor

Mesaj gönderen My Maraz » 12 Kas 2009, 18:57

mihriban yazdı:siz hep didişiyorsunuz.ne alıp veremediğiniz war.esintiile onur için diyom.hangi sayfayı açsam sizin konuşmalarınız war.
alıskanlık diyelim mihriban :mrgreen:
Yanmakta Güzeldir Bazen.
Yakan değerliyse..

Kullanıcı avatarı
bayan_esinti
Uzman Doktor

Mesaj gönderen bayan_esinti » 12 Kas 2009, 22:24

bizim didiştiğimiz falan yok şakalaşıoruz sadece.ha bu terslik ilk takım zıtlığıyla başladı hala görüorum imzasında galatasarayı ondan oluyo :lol:

My Maraz
Uzman Doktor

Mesaj gönderen My Maraz » 13 Kas 2009, 07:17

bayan_esinti yazdı:bizim didiştiğimiz falan yok şakalaşıoruz sadece.ha bu terslik ilk takım zıtlığıyla başladı hala görüorum imzasında galatasarayı ondan oluyo :lol:
yaa ne dersin :mrgreen:
Yanmakta Güzeldir Bazen.
Yakan değerliyse..

“Sevgini Haykır” sayfasına dön