Sınavlarla ilgili...

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
asyaaa

Sınavlarla ilgili...

Mesaj gönderen asyaaa » 27 Şub 2023, 10:39

11. sınıftayım. Açık liseye bu sene 2. dönemde geçtim. Sınavlarla ilgili hiçbir yerde doğru düzgün tam bilgi alamıyorum.
Birincisi bu dönem içerisinde kaç tane sınava gireceğim?
İkincisi her yerde sınav konuları için 'hepsi' denilip geçiliyor. Şu an 27 Şubat ve sınavlar muhtemelen Mart ayında olacak 'mış'. Ben bu kadar kısa sürede yüzlerce sayfaya mı çalışacağım ve eğer bu dönem başka sınavlarda varsa onlara ne kalacak?
Üçüncüsü sınav tarihleri ne zaman veriliyor? Bunun hakkında da doğru düzgün kimse bir şey demediği için geçen dönemin duyurularını ve sınav tarihlerini karşılaştırdım ve 10 Kasım'da duyurulduğunu ve 9 Aralık'ta sınav olduğunu gördüm. Ama telefonda bana bir hafta önceden haber verilir her an takip edin dendi???
Lütfen bilgisi olan veya zaten tecrübe etmiş olan yazsın

Murattii
Acemi

Re: Sınavlarla ilgili...

Mesaj gönderen Murattii » 27 Şub 2023, 13:23

asyaaa yazdı: 27 Şub 2023, 10:39 11. sınıftayım. Açık liseye bu sene 2. dönemde geçtim. Sınavlarla ilgili hiçbir yerde doğru düzgün tam bilgi alamıyorum.
Birincisi bu dönem içerisinde kaç tane sınava gireceğim?
İkincisi her yerde sınav konuları için 'hepsi' denilip geçiliyor. Şu an 27 Şubat ve sınavlar muhtemelen Mart ayında olacak 'mış'. Ben bu kadar kısa sürede yüzlerce sayfaya mı çalışacağım ve eğer bu dönem başka sınavlarda varsa onlara ne kalacak?
Üçüncüsü sınav tarihleri ne zaman veriliyor? Bunun hakkında da doğru düzgün kimse bir şey demediği için geçen dönemin duyurularını ve sınav tarihlerini karşılaştırdım ve 10 Kasım'da duyurulduğunu ve 9 Aralık'ta sınav olduğunu gördüm. Ama telefonda bana bir hafta önceden haber verilir her an takip edin dendi???
Lütfen bilgisi olan veya zaten tecrübe etmiş olan yazsın
AÖL okulunda 3 tane dönem sınavı yapılmaktadır. Bunların dışında her yıl en az 1 tane ek sınav yapılmaktadır. 1. dönem sınavı Aralık ayında yapıldı. Önümüzde Nisan ve Temmuz ayında yapılacak iki dönem sınavı kaldı. 2. dönem sınavı Nisan ayında yapılacaktır. Şimdiden kitaplarınızı alıp çalışmaya başlayabilirsiniz.

asyaaa

Re: Sınavlarla ilgili...

Mesaj gönderen asyaaa » 27 Şub 2023, 13:42

Murattii yazdı: 27 Şub 2023, 13:23
AÖL okulunda 3 tane dönem sınavı yapılmaktadır. Bunların dışında her yıl en az 1 tane ek sınav yapılmaktadır. 1. dönem sınavı Aralık ayında yapıldı. Önümüzde Nisan ve Temmuz ayında yapılacak iki dönem sınavı kaldı. 2. dönem sınavı Nisan ayında yapılacaktır. Şimdiden kitaplarınızı alıp çalışmaya başlayabilirsiniz.
Çok teşekkür ederim

“Sınavlar” sayfasına dön