Mezuniyet İncelemesinde Olanlar

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
aogorunus
Uzman

Mezuniyet İncelemesinde Olanlar

Mesaj gönderen aogorunus » 21 Ağu 2013, 22:20

Neden düzeltmiyorlar, eğer bizim yapacak bir şeyimiz varsa, bari haber verseler, öylece bekliyoruz. Mezuniyetimizi yakmasınlar sonra?

Bir haber var mı arkadaşlar, korkmaya başladım? :roll:

visoge61
Yardımcı Asistan

Re: Mezuniyet İncelemesinde Olanlar

Mesaj gönderen visoge61 » 21 Ağu 2013, 22:29

Bende Seninle Aynı Durumdayın Mezuniyet İncelemesinde Bekliyorum :( Durumumun Bi An Önce Mezun Olup Çıkma Belgesi Almam Lazım ama Herhangi Bir Gelişme Yok :S

Kullanıcı avatarı
melodi
Doktor

Mesaj gönderen melodi » 22 Ağu 2013, 01:45

Benim durumda aynı şekilde arkadaşlar.Bir sorun yok merak etmeyin dosyalar ankaraya gitmiş sırayla mezun duruma geçiriliyor.çıkma belgesine ihtiyaç duyan arkadaşlar 22 ağustosdan itibaren bağlı bulundukları halkeğitim merkezinden alabilirler bilginiz olsun.

visoge61
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen visoge61 » 22 Ağu 2013, 03:29

melodi yazdı:Benim durumda aynı şekilde arkadaşlar.Bir sorun yok merak etmeyin dosyalar ankaraya gitmiş sırayla mezun duruma geçiriliyor.çıkma belgesine ihtiyaç duyan arkadaşlar 22 ağustosdan itibaren bağlı bulundukları halkeğitim merkezinden alabilirler bilginiz olsun.
Allahın İzniyle Sorun Çıkmıycan İnşallah Ama İnsan Yinede Korkmadan Edemiyor.. Evet 2011 Ve Sonraki Dönemlerde Kayıt Olanlar Halk Eğitim Merkezlerinden Alabiliyorlarmış İnşallah Alırken Sorun Çıkmaz Hayırlısıyla Hallederiz Hepimiz.

mrv3
Çırak

Mesaj gönderen mrv3 » 23 Ağu 2013, 03:05

mezun durumuna gecmeden çıkma belgesı alınıyomu yanı ?

visoge61
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen visoge61 » 23 Ağu 2013, 03:37

mrv3 yazdı:mezun durumuna gecmeden çıkma belgesı alınıyomu yanı ?
Alınmıyo Sanırım :S Keşke Alınabilese :S

anti kahraman
Çırak

Mesaj gönderen anti kahraman » 23 Ağu 2013, 05:31

Bekleyip göreceğiz gençler...
MEZUN

vişneçürüğü
Doktor

Mesaj gönderen vişneçürüğü » 23 Ağu 2013, 06:51

Arkadaşlar işiniz açilse elden halledin bn ilk kayıt oldugum yere gidip dosyamı alıp
Kendim Ankara'ya götürdüm tabi dosya verilmiyor
Aslı gibidir diye damga vuruluyor onunla yaptım 20 dakada çıkmayı verdiler bir
Hemen gidip ünite verdim bende.
Elden yapın çok aceleniz var ise.

4-yıllık genel Kültür
14.09.2012
MEZUN

visoge61
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen visoge61 » 23 Ağu 2013, 07:22

vişneçürüğü yazdı:Arkadaşlar işiniz açilse elden halledin bn ilk kayıt oldugum yere gidip dosyamı alıp
Ben Pazartesi Günü Gidip Sordum Bilgi Vermedikleri Gibi Eğer Uzun Sürecekse Dosyaları Alıp Ben Götüriyim Dedim Ama Hiç Bir Şekilde Vermediler Ne Yazık ki :S Bekliyceksin Dediler Bizde Bekliyoruz Allah Sonumuzu Hayretsin Mezun Olmama Rağmen Üniversiteye Kayıt Olamazsam Bütün Emeklerim Boşa Gider :S Umarım Böyle Bir Şey Olmaz :S Daha Belgelerimi Ayarlayıp İstanbuldan teee Trabzona Gidicem Ve Süreç Hiç Lehime İşlemiyor :S

mrv3
Çırak

Mesaj gönderen mrv3 » 23 Ağu 2013, 07:55

bnm dosyam carsmba saat 11 de gonderılmıs halk egtımden baktık ordakı adamla ama ankaradkı acık lise mudurlugune gtsem alırım cıkma belgemı sanırım .

anti kahraman
Çırak

Mesaj gönderen anti kahraman » 23 Ağu 2013, 10:12

visoge61 yazdı:
vişneçürüğü yazdı:Arkadaşlar işiniz açilse elden halledin bn ilk kayıt oldugum yere gidip dosyamı alıp
Ben Pazartesi Günü Gidip Sordum Bilgi Vermedikleri Gibi Eğer Uzun Sürecekse Dosyaları Alıp Ben Götüriyim Dedim Ama Hiç Bir Şekilde Vermediler Ne Yazık ki :S Bekliyceksin Dediler Bizde Bekliyoruz Allah Sonumuzu Hayretsin Mezun Olmama Rağmen Üniversiteye Kayıt Olamazsam Bütün Emeklerim Boşa Gider :S Umarım Böyle Bir Şey Olmaz :S Daha Belgelerimi Ayarlayıp İstanbuldan teee Trabzona Gidicem Ve Süreç Hiç Lehime İşlemiyor :S
Bırakın kardeşim yapsınlar kendileri, biz yaparsak eğer ''Biz işimizi kafamıza göre yapalım beğenmeyen kendi gönderir.'' diye işleri iyice salaş hale getirirler. Millet kömür madenlerinde bilmem kaç yüz metre yerin dibinde çalışıyor kıt kanaat geçinmek için ama 'gık'ı çıkmıyor adamların. Bunlar ise sadece sınav ve diploma zamanı bir yoğunluk yaşıyorlar; onda da kendi krallıklarını ilan edip millete kafasına göre ahkam kesiyorlar. He ama tabii içlerinde işini gerçekten yapanlar da yok değil onların da hakkını yemeyelim. Ama bu sistem de bürokrasinin içinde olduğu için maalesef ağır işliyor. İnşallah üniversite kayıtlarımıza kadar sorunsuz bir şekilde her şey hallolur.
MEZUN

visoge61
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen visoge61 » 23 Ağu 2013, 10:18

anti kahraman yazdı:
visoge61 yazdı:
Bırakın kardeşim yapsınlar kendileri, biz yaparsak eğer ''Biz işimizi kafamıza göre yapalım beğenmeyen kendi gönderir.'' diye işleri iyice salaş hale getirirler. Millet kömür madenlerinde bilmem kaç yüz metre yerin dibinde çalışıyor kıt kanaat geçinmek için ama 'gık'ı çıkmıyor adamların. Bunlar ise sadece sınav ve diploma zamanı bir yoğunluk yaşıyorlar; onda da kendi krallıklarını ilan edip millete kafasına göre ahkam kesiyorlar. He ama tabii içlerinde işini gerçekten yapanlar da yok değil onların da hakkını yemeyelim. Ama bu sistem de bürokrasinin içinde olduğu için maalesef ağır işliyor. İnşallah üniversite kayıtlarımıza kadar sorunsuz bir şekilde her şey hallolur.

Umarım Yetişir Umarım :( :S

aogorunus
Uzman

Mesaj gönderen aogorunus » 25 Ağu 2013, 00:44

arkadaşlar 3 gün kaldı ama halen olumlu bir sonuç yok. cidden can sıkıcı. hadi bizim acelemiz yok ama, üniversite kaydına yetişmek isteyenler için zulüm olmalı.

visoge61
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen visoge61 » 25 Ağu 2013, 01:49

aogorunus yazdı:arkadaşlar 3 gün kaldı ama halen olumlu bir sonuç yok. cidden can sıkıcı. hadi bizim acelemiz yok ama, üniversite kaydına yetişmek isteyenler için zulüm olmalı.
Hemde Nasıl Kardeşim Hemde Nasıl... Belki Sıkıntı Çıkmadan Hallolcak Ama Sürecin Uzaması İnsanı Sürekli Kuşkuda Bırakıyor Acaba Yetişecek mi Yetişmeyecek mi Yetişmezse Ne Yaparım Diye Kendimi Yiyorum Günlerdir :S Ama Hala Durumum Mezuniyet İncelemesinde Ne Zaman Mezun Olacak Meçhul Mezun Olunca Birde Çıkma Belgesi Alması Var Çıkma Belgesinde Sıkıntı Çıkmasa Bari :S Daha Her Şeyi Halledip Kayıt Tarihine Kadar Tee Trabzona Gidicem 8 Günüm Kaldı Napıcam Bilemiyorum :S

selamioz

Mesaj gönderen selamioz » 27 Ağu 2013, 18:25

147yi arıyorum eğitim merkezine yönlendiriyo. eğitim merkezini arıyorum 147ye yönlendiriyo. dosyalarımın hangi eğitim merkezinde olduğunu bilmiyolar, ankaraya yollanıp yollanmadığını bilmiyolar. bu nasıl bi' sistem böyle. 5 gün kaldı üniversite kayıtlarıma hala boş boş bekliyorum

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön