MEZUNİYET İNCELEMESİ

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
DilaDrms
Çırak

MEZUNİYET İNCELEMESİ

Mesaj gönderen DilaDrms » 02 Eyl 2013, 22:19

Merhaba Arkadaşlar.
Ben bugün Mezun konuma geldim çok şükür darısı sizin başınıza Ama ! Sizin bu işi kendiniz gidip halletmeniz gerekiyor 5 dakikalarını almıyor yapmak yada ankarada bir tanıdıgınız varsa o gidip öğrenci numaranızla yaptırabilir ben o şekilde yaptım ve 5 dakika içinde mezun yazısı sisteme düştü lütfen işin peşine düşün. Yoksa bugün yine kendim görüştüğümde açık öğretimdeki adam (müdürlükteki) yetiştiremezsek 1 kasıma kadar süre vericez sizede dediler yani bunlar ek sınavla mezun olucaklar ile sizi aynı şekilde yapıcaklar.
Umarım herşey gönlünüzce olur ama lütfen işin peşine düşün. Bu evrak eksikliği değil tamamen açıköğretimin isteğine bağlı yapacakları işlem sadece 2 dakikalarını almıyor açıkcası. Henüz geç olmadan kayıtlar için halledin lütfen...

visoge61
Yardımcı Asistan

Re: MEZUNİYET İNCELEMESİ

Mesaj gönderen visoge61 » 03 Eyl 2013, 00:53

DilaDrms yazdı:Merhaba Arkadaşlar.
Ben bugün Mezun konuma geldim çok şükür darısı sizin başınıza Ama ! Sizin bu işi kendiniz gidip halletmeniz gerekiyor 5 dakikalarını almıyor yapmak yada ankarada bir tanıdıgınız varsa o gidip öğrenci numaranızla yaptırabilir ben o şekilde yaptım ve 5 dakika içinde mezun yazısı sisteme düştü lütfen işin peşine düşün. Yoksa bugün yine kendim görüştüğümde açık öğretimdeki adam (müdürlükteki) yetiştiremezsek 1 kasıma kadar süre vericez sizede dediler yani bunlar ek sınavla mezun olucaklar ile sizi aynı şekilde yapıcaklar.
Umarım herşey gönlünüzce olur ama lütfen işin peşine düşün. Bu evrak eksikliği değil tamamen açıköğretimin isteğine bağlı yapacakları işlem sadece 2 dakikalarını almıyor açıkcası. Henüz geç olmadan kayıtlar için halledin lütfen...
Benimde Babamın Bir Arkadaşı Ankarada O Gitti Bugün Ama Hiç Bir Şey Yaptıramadık Çünkü Halk Eğitim Merkezinden Giden Dosyalar Hala Ulaşmamış Genel Müdürlüğe...
Halk Eğitim Merkezindeki Dengesiler Ayın 27sinde Kargoya Vermiş Belgeleri O Yüzden Hala Ulaşmamış Ellerindede Belgelerin Yedekleri Yok Bende Alıp Gidemiyorum Böyle Kaldık Ortada...

DilaDrms
Çırak

Mesaj gönderen DilaDrms » 03 Eyl 2013, 01:26

Hayır iyice baktırsınlar lütfen dosyalar gitmiş durumda hepsi kargo 2 günde gönderıyor zaten

visoge61
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen visoge61 » 03 Eyl 2013, 01:39

DilaDrms yazdı:Hayır iyice baktırsınlar lütfen dosyalar gitmiş durumda hepsi kargo 2 günde gönderıyor zaten
Hayır Kargo Takip Numarası Alıp Baktım Hala Ulaşmamış.

karasahin
Çırak

Mesaj gönderen karasahin » 03 Eyl 2013, 01:40

PTT ile gönderdiyseniz 3 aya anca gider herhalde.

visoge61
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen visoge61 » 03 Eyl 2013, 01:41

karasahin yazdı:PTT ile gönderdiyseniz 3 aya anca gider herhalde.
Biz Göndermiyoruz ki Halk Eğitim Merkezlerinin Hepsi PTT İle Gönderiyor.

Pingui

Mesaj gönderen Pingui » 03 Eyl 2013, 17:04

bu konuyu okuduktan sonra ben de söyledim akrabama öğrenci no verdikten hemen sonra mezun durumuna geçtim. boşu boşuna o kadar sıkıntıya sokuyolar insanı.

aogorunus
Uzman

Mesaj gönderen aogorunus » 03 Eyl 2013, 21:31

ankarada akrabası olup da bize de yardımcı olabilecek kimse yok mu yahu? öğrenci numaramızı versek bize de yardım etseniz. mağdur olacağız, allah belalarını vermesin ya.

Zeus
Çırak

Mesaj gönderen Zeus » 03 Eyl 2013, 22:03

Evet B'nde bgn akşam Ankara ya gdcm bn bişeyler yapmasam kimse bişey yapmıyacak onlar bizim üniversite kazandgmızı bilmiyor

sevbahar

Mesaj gönderen sevbahar » 12 Eyl 2013, 16:00

yha arkadaşlar hala mezun durumda deilim okdr uğraşıyorumki ankarayı arıyorum açmıyorlar 147i aradım okula gittim ama hala mezuniyet incelemesi yazıyor ne yapmam lazım bilgi verin lütfen ünv kaydımı yaptıramıyorum yarın son kayıtlar için lütfen yardımcı olun

danger70
Acemi

Mesaj gönderen danger70 » 12 Eyl 2013, 17:52

Ankarada tanıdıklarım var napmaları gerekiyor tam olarak ? Rica ediyim belki işe yarar

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön