Yüz yüze eğitim tamamlanmadı diyor NEDEN?

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Emircan57

Yüz yüze eğitim tamamlanmadı diyor NEDEN?

Mesaj gönderen Emircan57 » 12 Haz 2019, 19:05

Arkadaşlar Mesleki açıköğretimden okuyorum. neden böyle diyo? ben stajı falan hepsini bitirdim ve notlar girildi ama hala yüz yüze eğitim tamamlanmadı diyo. bu sene üniversite sınavına gircem bu sınavda aldığım nota OBP puanı eklenicek mi ve eğer üniversiteyi kazanırsam gidebilicek miyim üniversiteye?

Resim

Kullanıcı avatarı
Senanur
Forum Moderatörü

Re: Yüz yüze eğitim tamamlanmadı diyor NEDEN?

Mesaj gönderen Senanur » 12 Haz 2019, 20:05

1. Okulunuz MAÖL müdürlüğüne notları henüz bildirmemiştir. Genelde okullar tatile girdikten sonra notları gönderiyorlar. Yüz yüze eğitim aldığınız okulun müdür yardımcısından süreci öğrenebilirsiniz.
2. Diploma notunuza bağlı olarak OBP eklenecektir.
3. Kazanırsanız gidersiniz.

Emircan57

Mesaj gönderen Emircan57 » 12 Haz 2019, 20:13

Senanur yazdı: 12 Haz 2019, 20:05 1. Okulunuz MAÖL müdürlüğüne notları henüz bildirmemiştir. Genelde okullar tatile girdikten sonra notları gönderiyorlar. Yüz yüze eğitim aldığınız okulun müdür yardımcısından süreci öğrenebilirsiniz.
2. Diploma notunuza bağlı olarak OBP eklenecektir.
3. Kazanırsanız gidersiniz.
Notlar vs. hepsi girildi. benim kafam sadece ''yüz yüze eğitim tamamlandı : HAYIR'' burda takıldı? neden böyle? acaba okulların kapanması mı gerekiyo bunun tamamlanması için?

Kullanıcı avatarı
Profesör
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Profesör » 13 Haz 2019, 22:44

Arkadaş açık ve net sorunuza yanıt vermiş zaten, yüz yüze eğitiminizi tamamladıysanız okulunuzun Ankara MAÖL müdürlüğüne bildirimleri tamamlamasını bekleyeceksiniz. Süreci hızlandırmak için yüz yüze eğitim aldığınız okulun ilgili müdür yardımcısına başvurmanız gerekir. Kalan 2 zorunlu dersinizi bitirmeden de mezun olamazsınız.

Emircan57

Mesaj gönderen Emircan57 » 18 Haz 2019, 01:16

Cors yazdı: 13 Haz 2019, 22:44 Arkadaş açık ve net sorunuza yanıt vermiş zaten, yüz yüze eğitiminizi tamamladıysanız okulunuzun Ankara MAÖL müdürlüğüne bildirimleri tamamlamasını bekleyeceksiniz. Süreci hızlandırmak için yüz yüze eğitim aldığınız okulun ilgili müdür yardımcısına başvurmanız gerekir. Kalan 2 zorunlu dersinizi bitirmeden de mezun olamazsınız.
Aöl dönemimde 6, toplam okuduğum dönemde 12 yazıyor. Ve mezun olma şartı yüzyüze toplam 8 dönem. Benim bu yetiyo mu? Bilgin var mı

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön