MEZUNİYET VE ÜNİVERSİTE KAYIT

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
zaferb

MEZUNİYET VE ÜNİVERSİTE KAYIT

Mesaj gönderen zaferb » 24 Ağu 2020, 15:23

Arkadaşlar herkese selamlar,
zorunlu dersim kalmadı toplam kredim 235 ve 9 dönem bitirmişim. öğrencilik durumum aktif yazıyor, sanırım bir kaç gün içinde mezun olarak güncellenir.
YKS barajı geçtim, istediğim yerlere puanım yetiyor, sormak istediğim üniversite kayıt zamanına haliyle diploma yetişmeyecek. halk eğitim merkezlerinden mezun yazısı mı almam gerekiyor kayıt yaptırabilmem için. yoksa kayıt yapacak kurum sistem üzerinden bilgilerimi görebiliyor mu? bilen arkadaş varsa yardımlarını rica ederim.

şimdiden teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
Senanur
Forum Moderatörü

Re: MEZUNİYET VE ÜNİVERSİTE KAYIT

Mesaj gönderen Senanur » 24 Ağu 2020, 16:36

Halk Eğitimden alacağınız geçici Mezuniyet Belgesi ile kaydınızı yaptırabilirsiniz, ancak 30 Aralık 2020 tarihine kadar diplomanızı teslim etmeniz gerekir.

Kullanıcı avatarı
eXoMania
Acemi

Mesaj gönderen eXoMania » 24 Ağu 2020, 20:16

Bende senin durumdayım. Halk eğitimden geçici mezuniyet belgesi alacağız ve gideceğiz fakat bazı merkezler vermiyormuş duyumlarıma göre onu da gidip mis gibi şikayet edeceksin milli eğitim bakanlığına ve 1 gün sonra tekrar gidip alıcaksın aklında bulunsun böyle birşeyle karşılaşırsan

zaferb

Mesaj gönderen zaferb » 24 Ağu 2020, 21:15

Cevaplar icin tesekkurler arkadaslar. Umarim bir sorun cikmadan kayitlarimizi yaptirabiliriz.

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön