Açık Lise Tasdikname

Öğrenci Belgeleri Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
MertAts
Çırak

Açık Lise Tasdikname

Mesaj gönderen MertAts » 28 Haz 2018, 20:36

Arkadaşlar merhaba;
Ben ABD'de üniversite eğitimi alacağım için istediğim üniversite benden örgün eğitim diploması istiyor. Bu yüzden akşam lisesine kayıt yaptıracağım. Kayıt için istenilen belge olan tasdiknamemi yarın hemen alabilir miyim yoksa beklemem mi gerekir?

Jezxy
Onursal Üye

Re: Açık Lise Tasdikname

Mesaj gönderen Jezxy » 28 Haz 2018, 21:38

Hocam Tastikname İçin Bir Lisede Okumuş veya Tamamlamış Olmanız Gerekiyor.

Sizin Yurtdışında Üniversite Okumak İçin Lise Diplomasımı Lazım Tastiknamemi Lazım ?

ve Açık Öğretimde Kaydınız Varmı ?

Kullanıcı avatarı
MertAts
Çırak

Mesaj gönderen MertAts » 28 Haz 2018, 22:15

Jezxy yazdı: 28 Haz 2018, 21:38 Hocam Tastikname İçin Bir Lisede Okumuş veya Tamamlamış Olmanız Gerekiyor.

Sizin Yurtdışında Üniversite Okumak İçin Lise Diplomasımı Lazım Tastiknamemi Lazım ?

ve Açık Öğretimde Kaydınız Varmı ?
Merhaba dostum;
Son senemi akşam lisesinde tamamlayacağım. Açık Lise kayıtlıyım 146 kredim var. Yarın tasdiknamemi almak istesem hemen verirler mi yoksa bir kaç gün sonra mı almam gerekir?
Ayrıca ABD'deki üniversite açık lise diplomasının denkliğinin olmadığını söyledi bu yüzden akşam lisesine geçeceğim.

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 29 Haz 2018, 00:37

Hocam Gittiğiniz Gün Halkeğitimden Tastiknamenizi Alabilirsiniz.

Hmm Başarılar Dilerim Hocam Size İnşallah İstediğiniz Üniversiteyi Yakalayabilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
MertAts
Çırak

Mesaj gönderen MertAts » 29 Haz 2018, 00:59

Jezxy yazdı: 29 Haz 2018, 00:37 Hocam Gittiğiniz Gün Halkeğitimden Tastiknamenizi Alabilirsiniz.

Hmm Başarılar Dilerim Hocam Size İnşallah İstediğiniz Üniversiteyi Yakalayabilirsiniz.
Cevabınız ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Allah herkese istediği kariyeri,okulu nasip etsin.

“Öğrenci Belgeleri” sayfasına dön