nereye kadar çalışmalıyım..

Kitaplar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
sensey12

nereye kadar çalışmalıyım..

Mesaj gönderen sensey12 » 28 Eyl 2016, 14:09

:22: Merhaba aranıza yeni katıldım ve daha önceden açık liseye katılmış bir arkadaşımın kitapları var şu anda elimde ve bir an önce matematik e çalışmak istiyorum ama ders seçimi kapalı ve en az 1 hafta daha kapalı kalıcak gibi ( sürekli kayıt tarihini degiştiriyorlar) arkadaşımın matematik kitabı 2015 2016 döneminden umarın fazla fark yoktur...

elimde şu anda sistem açılınca seçicegim matematik 10 kitabı var matematik 1, 2 olarak geçiyor bu kitabın hangi ünitelerine çalışmam gerek ?
:isyan:
kitapta toplam 5 ünite var 5 üniteyede çalışmam mı gerek ? zira bana biraz garip geldi 400 sayfalık okullarda 1 yılda anca ögretilen kitabın tamamını ögrenip gelmemii stemeleri...

not: arkadaşım bile daha hangi üniteye çalışıcagını bilmiyor o yüzden geçen sene kalmış çogu dersten,, bu konu çok sıkıntılıymış( nerden nereye akdar çalışma mantıgı)

cevaplarınız için şimdiden teşşekür ederi.. :27:

sensey12

Re: nereye kadar çalışmalıyım..

Mesaj gönderen sensey12 » 28 Eyl 2016, 14:16

beyler bayanlar acil bilgilendirilmem gerek bu konuda

Kullanıcı avatarı
dreamm58
Çırak

Mesaj gönderen dreamm58 » 28 Eyl 2016, 14:38

sensey12 yazdı:beyler bayanlar acil bilgilendirilmem gerek bu konuda
matematık 1-2 mi secicksın yoksa mat3 mat4 mi ? ona göre eger 1-2 ise 9 sınıf mat kitabının tum konuları demek.. mat3 mat4 ise Anadol Yayınarı Matematik 10 ders kitabının 1.2. ve 3. Ünitesi Matematik-3; 4. ve 5. Ünitesi Matematik 4 dersi içindir.

Kullanıcı avatarı
foundreform
Doçent

Mesaj gönderen foundreform » 28 Eyl 2016, 19:43

Merhaba aramıza hoş geldin,arkadaşının vereceği kitabın güncel olup olmadığını bir kontrol et.
Kontrol için: http://aok.meb.gov.tr/pdf/dk_matematik_9.pdf

Açıklama: Pasifik Yayınları Matematik 9 ders kitabının ilk üç konusu (Kümler, Denklemler ve Eşitsizlik,Fonksiyonlar) Matematik 1, son dört konusu(Üçgenler, Vektörler, Veri, Olasılık) Matematik 2 dersi içindir.

Eğer böyle değilse o kitap eskidir çalışma,çünkü AÖL sitesindeki bilgiler ve kitaplar günceldir.Eğer kitap alamazsan pdf formatında indirip çalış.
Başka soruların olursa yardımcı olmaya çalışırım.
AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / ALAN YOK
TOPLAM KREDİ : 204 / MEZUN
MEZUNİYET TARİHİ : 10/08/2015

“Kitaplar” sayfasına dön