Türk dili ve edebiyatı?

Kitaplar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
kataoka

Türk dili ve edebiyatı?

Mesaj gönderen kataoka » 28 Ara 2016, 02:56

Öncelikle merhabalar konuyu yanlış başlığa mı açtım bilemiyorum, benim kafama bir soru takıldı. Aöl sayfasında seçtiğim derslere yani 2016-1 kısmına baktığımda Dil ve anlatım 1 ve Türk edebiyatı 1 yazıyor fakat aöl'ün ders kitaplarının bulunduğu sayfada bu ders kitapları yok onun yerine türk dili ve edebiyatı 1 mevcut ve konuları ne kadar benzer olsa da tabii ki tıpatıp olarak aynı değil benim de kafam karıştı biraz, şimdi sınav günü tam olarak hangi ders çıkacak karşıma? birisi aydınlatırsa çok sevinirim (ve sınava girecek herkese iyi çalışmalar)

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: Türk dili ve edebiyatı?

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 28 Ara 2016, 15:37

kataoka yazdı:Öncelikle merhabalar konuyu yanlış başlığa mı açtım bilemiyorum, benim kafama bir soru takıldı. Aöl sayfasında seçtiğim derslere yani 2016-1 kısmına baktığımda Dil ve anlatım 1 ve Türk edebiyatı 1 yazıyor fakat aöl'ün ders kitaplarının bulunduğu sayfada bu ders kitapları yok onun yerine türk dili ve edebiyatı 1 mevcut ve konuları ne kadar benzer olsa da tabii ki tıpatıp olarak aynı değil benim de kafam karıştı biraz, şimdi sınav günü tam olarak hangi ders çıkacak karşıma? birisi aydınlatırsa çok sevinirim (ve sınava girecek herkese iyi çalışmalar)
Türk edebiyatı ile türk dili edebiyatı aynı dersler.

“Kitaplar” sayfasına dön