Türk kızLarı :D

Komik ßulduğunuz Yazıları, Şiirleri, Yada Metinleri ßurda ßizlerle Paylaşa ßilirsiniz...

Kullanıcı avatarı
Jackal4540
Uzman Doktor

Re: Türk kızLarı :D

Mesaj gönderen Jackal4540 » 04 Haz 2012, 02:10

My Maraz sana baştan sona katılıyorum yazdıklarının %98'i doğru olup diğer kızların yani %2'sini içine dahil etmeden çünkü bazıları görgülü kendini beğenmiş olmayan kızları severim.
Karşımdaki kendini beğenmişlik yapacaksa mıy mıy konuşacaksa al bavulunu git derim.
Ama oturup benle aynı kaderi aynı derdi paylaşacaksa ona canımı bile veririm.
Benimde özelliğim bu

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 04 Haz 2012, 02:58

My Maraz yazdı:
1-) CırtLak renkLi markası we fiyatı 100 m öteden beLLi oLan "cast" ayakkabıLarın içine kot pantoLonun paçasını sokar we herkesin onLara beğeniyLe baktığını zannederLer.

2-) Dış görünüşe değiL iç görünüşe önem werdikLerini söyLeyip karşıLarına çıkan iLk yakışıkLı we beyinsiz erkeğe aşık oLurLar.

3-) OnLarın önem sırası aşağıdan yukarıya doorudur. Ayakkabının markası,pantoLonun markası,gömLeğin markası, beyin...

4-) KendiLerini dünyanın en güzeL kızı zannederLer we bunu çewreye hissettirmeye çaLışırLar.

5-) Kadın HakLarı diye çığırırLar ama kamu kuruLuşLarında en hızLı onLarın işi görüLür.

6-) "Aaaaaeeyayayay iiinaaağğğğnnnmmııığğğğyyyoooğğğğğ rrruuuuuooommmmm m, ciiidddiiiiiğğğğymiiisiiiiııııaannnn, aaaaayyyyyy çuuuooookkkk tııııaaaattttLLııııaaaaa" gibi angutça bir konuşma diLLeri wardır.

7-) En PatatesLeri internete girince ortamın şahı padişahı CLaudia Schifferi oLur.

8 -) OnLara göre paran oLduğu sürece adamsındır.Parasız erkek öLü erkektir.

9 -)Poposunu açıkta bırakan bodyLer giyip gün boyu çekiştirirLer. Ya görünmesini istemiosan giyme!Bu ne pehriz bu ne Lahana turşusu...

10-) Edep yerLerine kadar görünecek kıyafetLer giyip "ErkekLer sapık, bakıyorLar" derLer. Ya peki senin açık giyinmekteki amacın ne?Göstermekse eğer bakınca niye sapık diyorsun. Sende teşhircisin ona bakarsan...

11-) Bir erkek kötü 1 şey yaptığında "Erkek diiLmi hepsi aynı" derLer. Bende geçen sokakta hayat kadını gördüm. Napiim şimdi "kadın değiL mi hepsi aynı " mı diyeyim? Aynı mantık ona bakarsan...

12-) MesajLarında "canım,şekerim,1 tanem" gibi sıfatLarı resmi oLdukLarı kişiLere yazar, sonrada "umut wermedim ki ben" diye zeytinyağı moduna geçerLer.

13-) Erkeğin yaptığı her işe "ben de yaparım ne farkım war" diye atLarLar.

14-) Sokakta bağıra bağıra anıra anıra güLerLer we siz ona kınayarak baktığınızda siz geçene kadar durup siz geçer geçmez."KİKİKİKiiikklkkkiikkl" diye bağırırLar.

15-) Kot pantoLonu çizmenin içine sokup şebek oLurLar.

16-) DuwarLarına Gökhan Özen posterLeri yapıştırıp "aşkııııaaaıııaıaıaıaım yaaaaaağğğğğ" diye arkadaşLarıyLa ayin yaparLar.

17-) PLaza topuk giyip yürürken Yao Ming oLurLar. Yürüyemiyosan giyme ya... ALLA ALLA...

18-) Gitar(ki ben çaLıyorum), bağLama vs çaLan erkekLerin dibine girip bir o yana bir bu yana kafa saLLayarak yavşarLar.

19-) YüzLerini fondotene ruja carta curta buLarLar.

20-) Sınıfta ağLayıp sızLarLar nedensiz yere...

21-) "Ay arabeskmi dinLiyosun iiğğğğğğwweeeennnnçç" diyip biLgisayarLarında İbrahim TatLıses'in tüm aLbümLerini buLundururLar.

22-) SeninLe mesLeğin,araban,okuLun,paran,ayakkabın vs gibi her şeyin için beraber oLabiLirLer. Karakterin we beynin hariç...

23-) 1 BirayLa sarhoş oLup geceyi mahwederLer.

:mrgreen: :mrgreen:
evet kızların çoğu böyle bu paylaşımın beni güldürdü -) DuwarLarına Gökhan Özen posterLeri yapıştırıp "aşkııııaaaıııaıaıaıaım yaaaaaağğğğğ" diye arkadaşLarıyLa ayin yaparLar. şu yazdığına çok güldüm doğrusu :lol: :mrgreen: :lol:
Umutsuzluga kapılmak mutsuzluğa kapı aralar içinde besledigin umut seni hayata bağlar

dilaraseyhan

Mesaj gönderen dilaraseyhan » 29 Ağu 2014, 09:40

Tamam haklısının %100 ama genelleme yapman yanlış.şahsen bende türk kızıyım ama bu statüde degilim.azda olsa benim gibilerde var.dikkat edelim please :)

“Komik Yazılar” sayfasına dön