snav sitresi

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
emrah42
Onursal Üye
İletişim:

snav sitresi

Mesaj gönderen emrah42 » 22 Tem 2013, 00:18

Arkadaşlar ben sınavda arka arkaya 3 veya 4 soruyu bilemedimmi sitrese giriyorum doğru bildiğimi karıştırıyorum sınava konsantre olamıyorum bazende soruyu yanlış okuyorum sizdede böyle bir sorun varmı bu sıkıntıyı üzerimden nasıl atabilir çalıştığım ve cevabını bildiğim şeyleri bile baze acaba bu muydu yok yok buydu deyip sonrada silip degiştiriyorum ve yanlış cıkıyor silmeseydim iyi olacaktı diyorum sınavdan sonra ama iş işten geçmiş oluyor bu sınav piskolojisini bir türlü atamadım. ve sınavda dikkatimi sınava veremiyorum sizdede varmı böyle bir durum ek sınavda nasıl bir sitres bekliyor beni düşünmek bile istemiyorum

Bu forumdaki Eski arkadaşları özledim. Face de behchat chatin diye aramanın yeterli.

Kullanıcı avatarı
hackerandkoch
Uzman Doktor
İletişim:

Re: snav sitresi

Mesaj gönderen hackerandkoch » 22 Tem 2013, 01:22

O Herkezde Var Bide Mezun Olmaya Az Bi Kredin Varsa Adam Resmen Kafayı yiyor geçtim mi kaldım mı vs vs . onun için tüm kitapçıkları aldım . eğerki kaldığım ders varsa açıklanmasına kalmadan bir an önce ek sınavlara çalışayım .
Resim
MEZUN
Bir insanın başına gelebilecek en kötü iki şey câhil bırakılmak ve aptal yaradılışlı olmaktır. Bunların ikisi de bir araya gelmişse bırak ipini gitsin.

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 22 Tem 2013, 01:42

bnde vardı ama sonradan dedim aa dünyanın sonumu ilk akılına geleni yap dedim kendi kendime önce doğru bildiklerimi yaptm sonra boş bıraktıklarıma geri baktım üzerinde fazla düşününce en az 4 sefer deişitiriyom azcık baktım yaptım çıktım ama bn genelde
a=4
b=5
c=4
d=6

metodunu kullanıyrm bakym hangi cevaplar azsa ona göre kadıgım soruda işaretliym spr oluo valla

aogorunus
Uzman

Mesaj gönderen aogorunus » 22 Tem 2013, 02:36

ben 3-4 tane bilemeyince son sorudan ilk soruya doğru çözmeye başlıyorum. işe yarıyor.

Kullanıcı avatarı
matias26
Doktor

Mesaj gönderen matias26 » 22 Tem 2013, 02:45

Aynen bu bende de oluyor sanırım son sınavlar olduğu için hata yapcaz diye korkuyoruz ek sınava şimdiden hazırlanmak lazım.
Genel kültür/Mezun!

Adalet!

dersçalışankız
Doktor

Mesaj gönderen dersçalışankız » 22 Tem 2013, 05:49

Neyse yalnız değilmişim:) ben heyecan ve stresi en kötü şekilde ygs sınavında yaşadım...şimdi çok gereksiz ve yanlış davrandığımı düşünüyorum ama o gün öyle olmamıştı kitlendim beynim durdu ilk 15 dak.bomboş geçti sonrası panikle Türkçe ve sosyali bitirip cevap kodlamaya geçtim vee süre bitmiş öğretmen elimden kağıdı çekip aldı sosyalden yaptığım soruları işaretleyemedim bile biyoloji kimya deli gibi çalışmıştım soruları göremedim bile...neyse geldi geçti ygs den 297 aldım ..lys de aynı hatayı yapmadım çok rahat geçti 317 puan almışım :)

Bir fikir olsun diye sınavda çözemediğiniz tıkandığınız soruyu hemen bırakın ve en son sorudan çözmeye başlayın tekrar geri döndüğünüzde o soru daha kolay çözülüyor zaten cevabı bilmiyorsanız a b c d en az olanı işaretleyin gitsin ...

dadas0640

Mesaj gönderen dadas0640 » 22 Tem 2013, 07:25

Es Selamun Aleykum Güzel Kardeşim

Sana ne kadar Teşekkür etsem azdır.Senin ders notların ve çıkmış sorular sayesinde....6 dönemde 5 parmaktan az kaldı ders sayısı
ALLAH c.c son nefesimize kadar sağlık ve zihin açıklığı versin...

Citizen
Acemi

Mesaj gönderen Citizen » 22 Tem 2013, 07:38

Onu bunu bırakta senin ders notun cebimde kalmış.Hocalarda bütün sınav boyunca arkaları dönük haritayla ilgili konuşuyolardı, resmen kopya çekmemizi istiyolardı.Bende dayanamadım bir kaç şeye baktım hakkını helal edin. :D

dadas0640

Mesaj gönderen dadas0640 » 22 Tem 2013, 07:47

gerçekten o ders notlarından çıkıyor kitap haline getirse çok satar ;)

Kullanıcı avatarı
emrah42
Onursal Üye
İletişim:

Mesaj gönderen emrah42 » 22 Tem 2013, 12:52

Bu ders notlarını ajandamda yazıyordum ve çıkmış sorulardan hazırlamamın nedenide kitaptan çalıştığım zamanlarkonuya tam odaklanamıyordum ve test çözüp aklımda nasıl kalır diye denedim her test çözümünde yanlışların azaldığını soruların bir birine benzerliğini gördüm tabi bütün dersler için bu çalışma yönetmi geçerli değil ama sözel derslerde çok işe yaradı kendi kendime benim gibi olan insanlarda yararlansın bu notlardan belk onlarda fayda görür sonra sizlerden gelen olumlu yanıtlarla insanların faydalandığını görmek beni mutlu etti benim yaşım 33 bu yaşta ben rahat yüksek notlarla geçebiliyorsam inanın herkez geçer benim jeton köşeli biraz dersler kafaya zor giriyor ama nihayetinde çogu dersi yüksek notlarla geçiyorum bu yazım inşallah birilernin azmini arttırır. Hayatta en çok kızdığım insan tipide bu saatten sonra okuyup ne yapacaksın diyen insanlar ben 50 yaşında bile olsa bir insan gayretinden dolayı tebrik edesim geliyor inşallah notların devamı okulu bitirsem dahi gelecek hepinize hayatınızda başarılar dilerim
Bu forumdaki Eski arkadaşları özledim. Face de behchat chatin diye aramanın yeterli.

danger70
Acemi

Mesaj gönderen danger70 » 22 Tem 2013, 13:14

Stres olucak o

Kullanıcı avatarı
beste.
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen beste. » 22 Tem 2013, 22:34

hafta sonundaki sınavlar bnm son sınavlarımdı.hiç bir sınavımda bu kadar heyecan ve stres yasamadım.sanırım son sınavlarda herşey hatasız olsun vs. derken ister istemez bu hale geliyoruz :mrgreen:

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön