2012 AÖL EK SINAV İSTEK DİLEKÇELERİ (TEK KONU)

Her Konuda Tartışabilirsiniz
denden

Re: 2012 AÖL EK SINAV İSTEK DİLEKÇELERİ (TEK KONU)

Mesaj gönderen denden » 23 Tem 2012, 20:17

emrahk yazdı:Arkadaşlar ek sınavda mezun olursanız hiç endişelenmeyin üniversitelere kayıt yaptırabilirsiniz. Diplomalar basılmasa da, 6 ay diploma yerine geçen "çıkma belgesi" alacaksınız ve üniversiteye bu belge ile kayıt yaptıracaksınız. Kayıt tarihleri bittikten sonra ek sınav yapılsa bile YÖK'ün AÖL'lilere vereceği özel izniyle "mazaretli kayıt" yaptırabilirsiniz...
Teşekkür ederim kardeşim rahatlattın beni :) o zaman şuan tek istediğimiz ek sınav.

Yüzbaşıoğlu
Acemi

Mesaj gönderen Yüzbaşıoğlu » 24 Tem 2012, 06:39

Dilekçe yaz ve yolla o zaman ama lütfen ek sınavda 30 kredi seçme şartının 40 kredi olarak değiştirilmesi için de talepte bulun....lütfen :)

Kullanıcı avatarı
emrah42
Onursal Üye
İletişim:

Mesaj gönderen emrah42 » 24 Tem 2012, 21:32

emrah adaş can alıcı noktadan vuruyorsun iyilik yap iyilik bul seneye sende sınava girersin arkadaşlarda senin için yollar diyorsun ama ben dilekçe yazarsam bu sene mezun olmayacağım ki demeyecekler mi sen mezun olmayacaksın neden dilekçe yolladı diye :) inşallah bende seneye kendi adıma yollayacağım :)
Bu forumdaki Eski arkadaşları özledim. Face de behchat chatin diye aramanın yeterli.

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 24 Tem 2012, 22:21

emrah42 yazdı:emrah adaş can alıcı noktadan vuruyorsun iyilik yap iyilik bul seneye sende sınava girersin arkadaşlarda senin için yollar diyorsun ama ben dilekçe yazarsam bu sene mezun olmayacağım ki demeyecekler mi sen mezun olmayacaksın neden dilekçe yolladı diye :) inşallah bende seneye kendi adıma yollayacağım :)
Hayır, diğer arkadaşlarına destek olması için yolladığını anlar AÖL Müdürlüğü.. Yani illa mezun olackaların yollaması gerekmiyor. Önemli olan çoğunluk...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Yüzbaşıoğlu
Acemi

Mesaj gönderen Yüzbaşıoğlu » 25 Tem 2012, 04:37

http://bilgiedinme.meb.gov.tr/Internet/ ... ?kurum=meb

ARKADAŞLAR BURAYA DA MAİL ATIN ........

Kullanıcı avatarı
4Revenge
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen 4Revenge » 26 Tem 2012, 06:57

Hemen posta ve mail ile yoluyorum.. Herkezin desteğinide bekliyoruz , Emrah sanada desteklerinden dolayı teşekkürler.
Bir de 2. ek sınav için zamanı geldiğinde bizi bir konu ile bilgilendirirsen seviniriz. çünkü 3-5 kredi ile açıkta kalan arkadaşlar mutlaka olacak. belki bende dahil. tekrar teşekürler.
  • Gelecekte Bir gün Gelecek..!

saddamhuseyin
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen saddamhuseyin » 29 Tem 2012, 22:45

Dönem sonu sınavlarının yapılmasını bekliyordum. En kısa zamanda doldurup göndereceğim.. Ben bu sınavlarla birlikte mezun olmuş olabilirim her halükarda mezun olmuş olsam da olmasam da göndereceğim.. Olmamış arkadaşlara yardımım dokunur.

saddamhuseyin
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen saddamhuseyin » 29 Tem 2012, 22:48

Ayrıca email ile değil emrah dostumuzun belirttiği gibi posta yoluyla gönderirsek daha etkili olur...

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 29 Tem 2012, 23:04

Arkadaşlar ben muhtemelen ek sınava kalmayacağım. İnşallah mezunum. Dilekçeyi diğer arkadaşlar için yolladığımı belirtmeliyim değil mi :?: Bu şekilde yollasam yine de faydası olur sanırım :wink:
Resim

anderr
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen anderr » 30 Tem 2012, 16:49

Ek sınav ne zaman olacak bilen varmı arkadaşlar yeterince mail ve posta gönderildimi

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 30 Tem 2012, 21:00

Saddam, mail de destek amaçlı yolanabilir ama resmi bir istek olan ek sınavlarda asıl önemli olan dilekçelerdir.

Kripton, istersen arkadaşların için gönderdiğini belirt. İstersen de dilekçedeki boş olan ve az kredi eksiğin kaldığı vs.. yerleri es geçip, ek sınav yapılmasını istediğini yaz...

Ander, ek sınav yetişirse Ağustos sonu veya daha yüksek ihtimalle Eylül başlarında yapılır. Dilekçe göndermeye devam, geçen sene sanki daha çok talep vardı, bu sene arkadaşlar pek ilgili değil gibi geldi bana. Özellikle Ankara dışında ek sınava girmek isteyenler için talep çok önemli...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 30 Tem 2012, 23:48

Teşekkürler emrahk cevabın için. Evet dediğin gibi forum bu sene daha durgun. Belki sonuçlar açıklanınca faaliyete geçer bir çok kişi
Resim

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 31 Tem 2012, 04:47

kripton yazdı:Arkadaşlar ben muhtemelen ek sınava kalmayacağım. İnşallah mezunum. Dilekçeyi diğer arkadaşlar için yolladığımı belirtmeliyim değil mi :?: Bu şekilde yollasam yine de faydası olur sanırım :wink:
Tebrik ederim, inşallah aksilik çıkmaz ve mezunsundur. Çok iyi bir diploma notuyla bitirmiş oldun böylece. Darısı üniversite hayatına inşallah...

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 31 Tem 2012, 07:37

Teşekkür ederim iyi dileklerin için. Hayırlısı bakalım :) Hepimiz için en güzeli olur inşallah
Resim

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 01 Ağu 2012, 16:17

Eeee arkadaşlar dilekçeler ne alemde?..

Biraz arayla ikinci, üçüncü dilekçelerinizi de gönderebilirsiniz. Aynı anda maillerle de desteklersiniz...

Mustafa Kemal Atatürk

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön