2012 AÖL EK SINAV İSTEK DİLEKÇELERİ (TEK KONU)

Her Konuda Tartışabilirsiniz
emrahk
Onursal Üye

Re: 2012 AÖL EK SINAV İSTEK DİLEKÇELERİ (TEK KONU)

Mesaj gönderen emrahk » 17 Ağu 2012, 01:48

trrtr yazdı:7 eylülde normal kayıt süresi sona erecek. Umarım kayıtlarda sıkıntı yaşamayız
Sıkıntı yaşamayacaksınız, AÖL sitesini takip edin, önümüzdeki günlerde açıklama yapılacaktır...
Dila01 yazdı:nasıl olucak ki belge vermiyorlarmış
Kim dedi bunu? Belge verecekler...
N50 yazdı:emrah kardeş isteyen 30 kredi seçer isteyen daha az seçer demişsin.Bir sorum olacaktı sana benim 11 kredim kaldı 30 kredilik ders seçsem aldığım notlar ortalamamı değiştirir mi?
Çok çok yüksek notlar alırsan (her dersten 4-5 gibi) ortalamanı yükseltir. düşük alırsan 1-2 puan etkileyebilir....
denizbozkurt yazdı:33 kredi gerektiği için ben sınava giremiyorum.. istediğim üniversiteleri tutturabilmeme rağmen.. neyse, girecek olan herkese başarılar dilerim.
Kısmet, sen de inşallah seneye daha iyi bir LYS başarısı yaparsın...

..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Yüzbaşıoğlu
Acemi

Mesaj gönderen Yüzbaşıoğlu » 17 Ağu 2012, 03:54

Bu ülkenin eğitim sistemine saydırıyorum şu an bir de orta doğunun en gelişmiş ülkesiymişiz..Eğitim sisteminin eşit olmadığı bir ülke gelişmiş ülke değildir.ARKADAŞLAR EK SINAVA GİRECEK OLAN HER ARKADAŞIMA BAŞARILAR TEMENNİ EDERİM.

denizbozkurt
Acemi

Mesaj gönderen denizbozkurt » 17 Ağu 2012, 07:13

Yüzbaşıoğlu yazdı:Bu ülkenin eğitim sistemine saydırıyorum şu an bir de orta doğunun en gelişmiş ülkesiymişiz..Eğitim sisteminin eşit olmadığı bir ülke gelişmiş ülke değildir.ARKADAŞLAR EK SINAVA GİRECEK OLAN HER ARKADAŞIMA BAŞARILAR TEMENNİ EDERİM.
Şu zamana kadar gördüğüm en doğru yorum ve en realist bakış açısı. Haklısınız.
Kredi: 161
AÖL Dönem: 4
Toplam Dönem: 8

atlas

Mesaj gönderen atlas » 18 Ağu 2012, 07:18

arkadaşlar şu an 160 kredim var ve 50 alan kredim var... 3. dönem sınav sonuçları açıklanmadı ama benim o sınavdan alabiliceğim en az kredi 15.. dersime çalıştığım kadarıyla geçtiğim ders sayısı belli kendimizi kandırmayalım şimdi :D ben üniversite sınavınada girdim ve 360 sayısal puan yaptım lys'den inşaat mühendisliği tercih ettim.. gelme ihtimali yüksek olan heryeri yardım ve inşaallahda yerleşicem ama önümde bi engel var.. ek sınav olmazsa üniversiteye yerleşsemde gidemiyorum .. ek sınav olması için ve ek sınavın kredisinin 40 olması için dilekçe yazıcam.. 40 kredi olsun diye yazımcam çünkü bir çok kardeşimiz 30'un üstünde, 40'ın altında kredi yüzünden mezun olamıyo. ben onlarıda düşünerek böyle bir dilekçe yazıcam... dilekçenin linkini yazıyorum buraya.. bu dilekçeyi çıktıdan alın ve dilekçenizi ankaraya gerekli adrese yollayın .. EK SINAV İSTEDİĞİMİZİ, DURUMUMUZU ANLATALIM VE 40 KREDİ OLMASINI İSTEDİĞİMİZİ BELİRTELİM.. bu şekilde allahın izniyle bu sene herkes mezun olacak.. ama bunu okuduktan sonra yerinizde oturarak olmaz bu işler.. cebinizden çıkacak olan masraf en fazla 2 lira.. 2 lira için mezuniyetinizi yakmayın ....

http://www.aciklise.net/genel/acik-lise-dilekce-ornekleri.html BU ADRESTE AŞAĞI TARAFTA '' 1. ÇIKMA BELGESİ İÇİN DİLEKÇE ÖRNEĞİ '' diye bir yazı var.. ordan çıktı örneğini çıkarttırın ve gönderin .. şimdiden herkese kolay gelsin . ben buraya kadar üstüme düşen görevimi yaptığımı düşünüyorum... şimdiden dilekçe yazacaklara teşekkürler...

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 18 Ağu 2012, 11:26

Ek sınav olacak zaten arkadaşım
Resim

qazell
Çırak

Mesaj gönderen qazell » 19 Ağu 2012, 21:29

ya ben üniversiteye yerleştim kayıt için 4 eylül tarihini yazmışlar ben ek sınava giricem şimdi napmam lazım üniversiteyi felan aramalımıyım nasıl bir yol izlemeliyim?

Nur Pirinc
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen Nur Pirinc » 20 Ağu 2012, 00:33

kayıtlar yetısıyor adlı konuya gir bak orda yazıyor ne yapman gerektiği
MEZUN

qazell
Çırak

Mesaj gönderen qazell » 30 Ağu 2012, 17:39

Ben kazandığm ünivrstye mail attm verdkleri cvp: Öncelikle Üniversitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sorunuza gelince, açık liseden 8 Eylül 2012 de sınava gireceğinize dair Açık Liseden bir belge alır iseniz buraya kayıt için geldiğiniz zaman size bir taahhütname imzalatacağız. Diplomanız hazır olduğunda bize getirdiğiniz takdirde size imzalatmış olduğumuz taahhütnamenin bir hükmü kalmayacak. Bu belgeyi ben nerden alıcam bu kaydımın sorunsz yapılacağı anlamına geliyo sanırm

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön