ÇIKMA Belgesi Alımı ile ilgili ?

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
by_scorpion
Asistan

ÇIKMA Belgesi Alımı ile ilgili ?

Mesaj gönderen by_scorpion » 10 Eyl 2012, 06:27

Çıkma belgesini almadan önce yapmamız gerekenler neler ? Halk Eğitime gitmek gerekiyor mu ?

Çıkma Belgesini Benim Yerime bir başkası(akraba olmayan) Ankara'dan alabilir mi ?

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Re: ÇIKMA Belgesi Alımı ile ilgili ?

Mesaj gönderen kripton » 10 Eyl 2012, 19:33

http://www.aciklise.net/Forum/viewtopic ... 86e8a230e4

Şu linki okursan açıklama var arkadaşım. O sayfada bir de link vermiştim. Orada kimlerin alacağıda yazıyor. BAşkasının alabilmesi için noter felan olayı var sanırım orayı iyice bi okursan

HAlkeğitime gitmene gerek yok
Resim

Kullanıcı avatarı
by_scorpion
Asistan

Mesaj gönderen by_scorpion » 10 Eyl 2012, 20:02

kripton yazdı:http://www.aciklise.net/Forum/viewtopic ... 385b5dfc6a

Şu linki okursan açıklama var arkadaşım. O sayfada bir de link vermiştim. Orada kimlerin alacağıda yazıyor. BAşkasının alabilmesi için noter felan olayı var sanırım orayı iyice bi okursan

HAlkeğitime gitmene gerek yok

Teşekkür ederim :) :wink: birde cevaplarımı kontrol ettim (ocak-Mayıs 2012 sorularının aynıları sorulmuştu ek sınavda) 30'da 30 kredi kazandım 28 kredi almam lazımdı yani mezunum.Fakat tabi daha sistemde Mezun diye yazmıyor.Yinede ben çıkma belgesi için harc ücretini yatırsam ve APS ile yollasam gönderirler mi ? En azından 15'inden hemen sonra gönderirler diye düşünüyorum =/

Kullanıcı avatarı
by_scorpion
Asistan

Mesaj gönderen by_scorpion » 11 Eyl 2012, 00:25

birde ben bu çıkma belgesini alır almaz bir kaç yerde kullanacağım.Askerlik için,üni için vs derken benim elimden orjinalini almazlar değil mi =/ Yada fazla fazla alamıyor muyuz ? :) Acemilik başa bela :lol:

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön