ACİL DİPLOMA HARCI ( ATM )

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
by_scorpion
Asistan

ACİL DİPLOMA HARCI ( ATM )

Mesaj gönderen by_scorpion » 14 Eyl 2012, 00:52

BİRİ BANA HANGİ BANKA ATM'lerinden ve nasıl KARTSIZ Diploma harcı yatırılıyor anlatsın lütfen :?: :?: :?:

Çünkü geçen gün vakıfbank ve ziraat atmlerini kontrol ettim giriş tuşuna basıp seçeneklerde sadece cepten para çekme vardı :| :|

Şimdi sistemim de "MEZUN Durumunda Olan Öğrencilerin Sisteme Giriş Yetkileri Yoktur..!" yazıyor yani MEZUNUM ben hemen yarına diploma harcını yatırmak istiyorum.

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Re: ACİL DİPLOMA HARCI ( ATM )

Mesaj gönderen kripton » 14 Eyl 2012, 05:22

Öncelikle ziraat bankasına girip içeriden bir yatırmayı dene. Belki içeriden alıyorlardır. Almıyorlarsa durumu oradakilere anlat. Benim aklımda tam sırası kalmadı yoksa yazardım sırası ile. Ama giriş yapınca tıkır tıkır ilerliyor. Sadece yönergeleri izle. Çok kolay
Resim

Kullanıcı avatarı
Kayhan
Çırak

Re: ACİL DİPLOMA HARCI ( ATM )

Mesaj gönderen Kayhan » 14 Eyl 2012, 06:28

Senin denediğin eski atmdir. Yani sadece para çekilen ama yatırılamayan atm olduğu için işlem yapamazsın. Genelde şube atmlerinde bir yeni, bir eski olabilir istanbulda genelde böyledir. Senin bulunduğun yerde atm eski atm ise, direk içeri girip gişeden işlemi yapabilirsin. Atmden katsız işlem + para yatırma + meb ödemeleri sonraki şıkta 2. sayfada diploma harcı 10 tl diye yazar.

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön