''DİL ANLATIM'' DERSİ HAKKINDA BAKINIZ LÜTFEN!!

Her Konuda Tartışabilirsiniz
derun-i
Yardımcı Asistan

''DİL ANLATIM'' DERSİ HAKKINDA BAKINIZ LÜTFEN!!

Mesaj gönderen derun-i » 14 Mar 2013, 06:34

mrb arkadaslar :) kafama takılan bi soru var hemen sorim size. dil anlatım derslerinin hepsini verdim yalnızca iki tanesinden gecememişim 7 ve 8 . ders secme zamanı geldiginde dil anlatım derslerı cıkmadı secmem greken derslerin arasında. mezun olmak için de dil anlatımın başarılması gerekiyor . peki ben nasıl ne zaman alabilcem bu dil anlatımı kafam karıştı cıkması lazım degilmi yani yeniden neden secemiyorum anlamadım. lütfen yardım edin bişiler yazın şimdiden TEŞEKKÜRLER :)

emrahk
Onursal Üye

Re: ''DİL ANLATIM'' DERSİ HAKKINDA BAKINIZ LÜTFEN!!

Mesaj gönderen emrahk » 14 Mar 2013, 18:54

Toplam dönemin 7 olunca Dil ve Anlatım 7'yi, 8 olunca da 8'i seçip sınavına girebilirsin...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

derun-i
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen derun-i » 14 Mar 2013, 22:04

aölde dönemim 7 zaten niye cıkmadıkı

derun-i
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen derun-i » 15 Mar 2013, 04:22

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 15 Mar 2013, 04:40

Örgün lisede lise 4'ten ayrılmadıysan eğer bu ders sistemde görünüyor olmalı. Neden görünmüyor şaşırdım doğrusu... Peki yine 7. dönem dersi olan Din Kültürü 7 veya Edebiyat 7 görünüyor mu?
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

derun-i
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen derun-i » 16 Mar 2013, 07:01

hayr onlarda cıkmamıs sımdı tekrar baktım ya neden ama:( zorunlu derslerin hepsi gözüktü onların hepsini sectim 1 tane kaldı extradan onuda bidaki sınavda secicem ama bu dil 7 ve 8 cıkmazsa nolcak mezun olamam :cry:

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 17 Mar 2013, 04:19

Başarılı, başarısız ve muaf derslerinde bu dersler yok değil mi? Ayrıca kayıt yenilediğinde "toplam dönemin" kaç oldu? Örgün lisede okuduğunu tahmin ediyorum, lise kaçıncı sınıfta bırakıp açık liseye kaydoldun?..

Mustafa Kemal Atatürk

aogorunus
Uzman

Mesaj gönderen aogorunus » 18 Mar 2013, 00:18

Bölmek gibi olmasın ama, derslerin 'zorunlu dersler' bölümünde görünüyor mu?

derun-i
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen derun-i » 20 Mar 2013, 08:29

toplam dönemim 11 oldu kayıt yenileme yaptırdım ve başarısız derslerimde görünüyor dil anlatım 7 ve 8 ama secmem gereken derslerin arasında cıkmadı ocakta girdigim sınavda ve bu sınavda da gözükmüyor. zorunlu derslerimin icinde de gözükmüyor :?: :?: :cry:

derun-i
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen derun-i » 20 Mar 2013, 08:49

ayrıca muaf dersler diye bi başlık yok sistemimde sizde görünüyor mu ?

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 20 Mar 2013, 16:28

derun-i yazdı:toplam dönemim 11 oldu kayıt yenileme yaptırdım ve başarısız derslerimde görünüyor dil anlatım 7 ve 8 ama secmem gereken derslerin arasında cıkmadı ocakta girdigim sınavda ve bu sınavda da gözükmüyor. zorunlu derslerimin icinde de gözükmüyor :?: :?: :cry:
Başarısız derslerinde gözükmesi ilginç. AÖL'de bu derslerin sınavına hiç girmediysen geriye tek seçenek kalıyor; sen örgün lisede lise 4'ü de okumuşsun. Okumadım diyorsan işte bir enteresanlık var. Muaf dersler butonu sanırım diğer arkadaşlarda da gözükmüyormuş ama işin ilginci Dil ve Anlatım derslerinden muaf olunamıyor. Başarılı derslerinde gözükmediği halde neden zorunlu derslerinde veya ders seçim ekranında görünmüyor bunu Alo 147'ye ulaşıp sor. Çünkü, ilerde tam kredilerin tamamlanınca bir de bu dersler karşına çıkarsa hüsran yaşatır...

Mustafa Kemal Atatürk

derun-i
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen derun-i » 20 Mar 2013, 21:02

peki arayıp soracağım tşk ederim. :)

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 22 Mar 2013, 03:48

Eğer arayıp sağlıklı bir bilgi alırsan buradan paylaşırsan sevinirim. Bu durumu yaşaması muhtemel forumumuz katılımcılarına da yardımcı olursun... :wink:

Mustafa Kemal Atatürk

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön