Benim hikayem :)

Dök içini. Rahatla...
Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Re: Benim hikayem :(

Mesaj gönderen kripton » 30 Ağu 2012, 05:22

Maaşallah :) Darısı her isteyene

Resim

Kullanıcı avatarı
kardelen198
Uzman Doktor

Mesaj gönderen kardelen198 » 30 Ağu 2012, 23:27

Hadi bakalım MAŞALLAH diyorum Üniversite mezuniyetini kutlamak ta nasip olsun. :)

kambinan
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen kambinan » 05 Tem 2013, 07:15

Bekle beni DGS :)

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 06 Eki 2013, 06:46

Başarılar dilerim :)
Resim

kambinan
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen kambinan » 06 Eki 2013, 06:48

DGS sınavı ile Gazi üniversitesine geçiş yaptım. Sakın okumanın peşini bırakmayın ! :)

Maşallah demeyide unutmayalım lütfen. :)

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 08 Eki 2013, 01:23

Maaşallah :D bir çok kişiye örnek olabilecek bir durum. Başarılar

Bu gibi hikayelerin paylaşılması çok önemli bence. İnsanlara cesaret ve destek oluyor.
Resim

kambinan
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen kambinan » 08 Eki 2013, 10:20

kripton yazdı:Maaşallah :D bir çok kişiye örnek olabilecek bir durum. Başarılar

Bu gibi hikayelerin paylaşılması çok önemli bence. İnsanlara cesaret ve destek oluyor.
Bu yüzden yıllar geçmesine rağmen bu konuyu güncellemekten sıkılmıyorum. Hem geriye dönüp baktığımda bana geçmişimi hatırlatıyor hemde başarılarımı paylaştığımda yeni arkadaşlara yol göstermiş oluyoruz. İnşallah buraya iyi bir işte çalışmaya başladığımıda yazacağım.

Sakın arkadaşlar sakın okumanın peşini bırakmayın. Açık lise aslında düşüş değildir. Ben öyle görmüştüm fakat aslında normal liselerden daha mantıklı geliyor okuması. Nihayetinde hiç bir farkınız yok iyi bir üniversite ile taçlandırırsanız liseyi nerede okuduğunuzu kimse sormuyor dahi.

Benim Gazi üniversitesinden alacağım diploma önlisans diplomamıda boşa çıkartacaktır lise diplomamıda. Açık lisede okumak ciddi bi avantajdır. Yaşıtlarınız yada lise okuyan diğer rakipleriniz hem okul + dershane götürmek zorundadır. Açık lisede ciddi ders çalışmanıza gerek kalmadan tüm gününüz boş olur sizde bu sırada dershane gibi eğitimlerle kendinizi sınavlara hazırlarsınız.

H

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 06 Ara 2013, 02:58

+1
Resim

Kullanıcı avatarı
atesates
Uzman

Mesaj gönderen atesates » 27 May 2015, 13:05

ilginç bir hikaye benim hikayeme benzer kız arkadaşını bi ara unuttun konudan konuya daldın dedim bu kıza noldu heycanlı heycanlı okudum sonunda yine yok kız tırt cıkmıs anlasıldı üzülme pes etmemişsin dogru olanı yapıyorsun tabi en güzel lise dönemini arkadaşlıklarını yasayamıyosundur doya doya kalabalık gruplar içinde fakat üni ortamı göreceksin inanıyorum :34:
Kalan 246 kredi 4 zorunlu ders :roll:

kambinan
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen kambinan » 31 Tem 2015, 22:30

En son Gazi Üniversitesine geçiş yaptığımı söylemiştim. Elhamdülillah okulu uzatmadan mezun oldum. Açık liseden başlayan serüven Türkiye'nin parmakla gösterilen üniversitelerinden biri olan Gazi Üniversitesi Maliye bölümünü bitirmek nasip olarak son buldu. Okulda çalışırken bir bankada yarı zamanlı çalışmaya başlamamla birlikte 1,5 senelik deneyim kazandım. Bu 1,5 senelik deneyimimi ise bugün aynı bankada terfi alarak Eğitmen olarak devam ettireceğim.Ayrıca Üniversite 1.sınıfın ortasında ilişkimize başladığımız kız arkadaşımla 3,5 yıldan fazladır birlikteyiz. 10 aydırda kendisiyle nişanlıydım 1-2 aya evlenmeyi planlıyoruz.Zamanında bir kız için az daha eğitim hayatımı bitirecek olan ben , yüce rabbimin lütfuyla yeni bir dala tutundum ve beni ben olduğum için sevdiğine inandığım birisiyle birlikteyim. Son 2 yıldır farklı şehirlerde olduğumuz halde ilk günkü gibi devam ediyoruz. Yine zamanında aynı yerde olmamıza rağmen sırf okuldan çıktığım için beni terkeden birisi varken bugün aramızda yüzlerce kilometre olmasına rağmen elhamdülillah bırakmayan birine sahibim. Maşallah demeyi gene unutmayalım arkadaşlar, darısı siz güzel insanların başına gelsin buda yetmesin daha iyileri nasip olsun.

Nasip olursa bir de yüksek lisans yapacağım. Daha önceki mesajlarımda da söylediğim gibi okumanın peşini bırakmayın arkadaşlar. Allah yardımcımız olsun.

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 31 Tem 2015, 22:42

kambinan yazdı:En son Gazi Üniversitesine geçiş yaptığımı söylemiştim. Elhamdülillah okulu uzatmadan mezun oldum. Açık liseden başlayan serüven Türkiye'nin parmakla gösterilen üniversitelerinden biri olan Gazi Üniversitesi Maliye bölümünü bitirmek nasip olarak son buldu. Okulda çalışırken bir bankada yarı zamanlı çalışmaya başlamamla birlikte 1,5 senelik deneyim kazandım. Bu 1,5 senelik deneyimimi ise bugün aynı bankada terfi alarak Eğitmen olarak devam ettireceğim.Ayrıca Üniversite 1.sınıfın ortasında ilişkimize başladığımız kız arkadaşımla 3,5 yıldan fazladır birlikteyiz. 10 aydırda kendisiyle nişanlıydım 1-2 aya evlenmeyi planlıyoruz.Zamanında bir kız için az daha eğitim hayatımı bitirecek olan ben , yüce rabbimin lütfuyla yeni bir dala tutundum ve beni ben olduğum için sevdiğine inandığım birisiyle birlikteyim. Son 2 yıldır farklı şehirlerde olduğumuz halde ilk günkü gibi devam ediyoruz. Yine zamanında aynı yerde olmamıza rağmen sırf okuldan çıktığım için beni terkeden birisi varken bugün aramızda yüzlerce kilometre olmasına rağmen elhamdülillah bırakmayan birine sahibim. Maşallah demeyi gene unutmayalım arkadaşlar, darısı siz güzel insanların başına gelsin buda yetmesin daha iyileri nasip olsun.

Nasip olursa bir de yüksek lisans yapacağım. Daha önceki mesajlarımda da söylediğim gibi okumanın peşini bırakmayın arkadaşlar. Allah yardımcımız olsun.
Tebrikler. Allah tamamını erdirsin İnşallah, Açıkliselilerin böyle başarısı bizi motive ediyor gerçekten. tebrik ediyorum sizi... :11:
Nişanlınızla da bir ömür boyu mutluluklar diliyorum... :gul: Maaşallah Maaşallah Maaşallah :gozkırkma:

Kullanıcı avatarı
foundreform
Doçent

Mesaj gönderen foundreform » 03 Ağu 2015, 15:10

Hayırlı olsun,sizin adınıza çok sevindik.
Allah bir kapıyı kapatırsa diğer bir kapıyı açar.
Hayatımızda olan durumlardan biz hoşnut olmasak da bizim için böylesi iyiymiş,böylesi hayırlıymış.
Başarılarınızın devamını dilerim,Allah tamamına erdirir İnşallah.Tebrikler.
(Maşallah.)

Bütün Açık lise öğrencilerine başarılar...
AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / ALAN YOK
TOPLAM KREDİ : 204 / MEZUN
MEZUNİYET TARİHİ : 10/08/2015

kambinan
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen kambinan » 05 Ağu 2015, 13:49

Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar, Allah hepinizin gönlüne göre versin inşallah.

kambinan
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen kambinan » 31 Mar 2016, 00:14

Tekrar merhaba arkadaşlar,

Ben evleneli çok oldu. Eşim erkek çocuğumuza hamile. 3 ay içerisinde nasip olursa doğum gerçekleşecek.

Dualarınızı ve maşallahlarınızı eksik etmeyin inşallah. Rabbim gönlünüze göre versin. :)

cemre2013
Doktor

Mesaj gönderen cemre2013 » 31 Mar 2016, 00:19

Masallah :nazarlik: insallah sag salim kucaginiza alirsiniz
Geminin tek kaptanı olur , gerisi mürettebattır. Kalbin de tek sahibi olur , gerisi teferruattır...

“İtiraf Et” sayfasına dön