ne liseymiş be

Dök içini. Rahatla...
Kullanıcı avatarı
dark_angel
Yardımcı Asistan

ne liseymiş be

Mesaj gönderen dark_angel » 10 Haz 2011, 15:12

ben,ortaokulu bitirene kadar hep taktirle geçtim.9. sınıfta mat. dersinden 60ìn altında not almadım.istanbulùn çok meşhur manyak hocaları var şehir efsanesi gibi bir şey olmuşlar artık.bir de baktım bu iki manyak hoca benim sınıfa denk düştü.bütün sınıfı coğrafya ve tarih hocası kendi derslerinden bıraktı.kimya hocası da 2 serseri yüzünden bütün sınıfa eksi kanaat notu uyguladı.sene sonu geldi,karnemde 4 zayıf.kimya,fizik,coğrafya ve tarih.ben çok sinirlendim.hemen 1 hafta sonra sınav olundu ben zaten zayıfları kabullenemedim,bir baktım ki geçemedim dersleri.kaldığımı öğrenince çok öfkelendim.psikolojim alt üst oldu.bütün sınıf kalmıştık (birkaç parayla geçen arkadaşlar dışında).sinirden okulun önünde ağladık falan.annem beni kıbrısa tatile götürdü.döndüm okula gittik ek sınav olurmu diye.bir baktım ek sınav olucakmış vebir hafta kalmış sınava.kan beynime sıçradı.bende dedim sadece coğrafya dersine çalışim,geçersem 68 kredim olur ve geçerim diye düşündüm.girdim sınava ve 75 aldım coğrafyadan.ben geçtim diye düşünüyordum kredim 69 olmuştu.Meğer okulun bilgisayarında benim kredim 67 görünüyormuş.artık bana şaka falan yapıyorlar sandım.nedenini sordum.müfredat değişmiş dediler bana.ben 1. dönem biyoloji dersinden 3 ile geçtim.2.dönemde ise 1 geldi ama ortalama olarak 2 görünür karnede.bu her zaman böyledir.yeni müfredatta ise 1. dönem 5 bile olsa,2.dönem 1 ise notumuz 1 olarak kalıyormuş.

ama beni en çok üzen şey,geçen sene bi tanıdığımız babama çocukların okul nasıl gidiyor dediğinde,sadece büyük kız okuyor demesi,beni herşeyden çok üzmüştü.bir de annem durmadan,şunun kızı çok çalışkan,bak seneye üniversiteye gidecek vs.demesi.ama artık takmıyorum.iyikine kalmışım ve aol ne gidiyorum.benim bazı şeyleri çok iyi anlamamı sağladı.seneye bitirmeyi planlıyorum hemde sene kaybım olmadan.kendi yaşıtlarımla aynı zamanda bitirmeye çalışıcam.inşallah aol de ki herkes çabucak liseyi bitirip,güzel bir üniversiteyi kazanır.bunu yürekten istiyorum.

serenity
Doktor

Re: ne liseymiş be

Mesaj gönderen serenity » 11 Haz 2011, 11:26

hehe üzülme benim hikayem senden beter ama iyi ki aöle geçmişim, aöl sayesinde stres yapmadan derslerimi geçiyorum, bana takan hocalar yok, keyfi notlar veren yok, ne çıkması gerekiyorsa onlar çıkıyor sorularda
kafam rahat :D

Asrım zenan
Doktor

Mesaj gönderen Asrım zenan » 20 Haz 2011, 14:09

Immm..Hakkında hayırlısını diliyorum arkadaşım..
Umarım hedeflerine, planlarına ulaşırsın ..

Bende adını haykıracak bir nefes çığlık bile olsa..Susar mıydım sen giderken ardından çığlık çığlığa.Bende kollarından tutacak az biraz cesaret olsa.Bırakır mıydım sence seni ömrüm boyunca ..

Kullanıcı avatarı
colin_erkan
Doktor

Mesaj gönderen colin_erkan » 21 Haz 2011, 14:58

hemen hemen hikayen benimkiyle aynı inş herkesin hakkında hayırlısı olur....
CeHeNNeM Buz TuTana Kadar BAYRAMPAŞALIYIZ....!!!
(2008 yılında foruma ilk üye olduğumda atmıştım bu imzayı malesef Bayrampaşadan ayrıldım ama bir gün tekrar geri döneceğim...)

NewAqePrince
Uzman

Mesaj gönderen NewAqePrince » 03 Tem 2011, 20:30

En kısa zamanda bıtırmen dıleğıyle :)

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 04 Tem 2011, 07:07

Ah.. Ahh.. Açık Liseliler olarak Hepimizin ne hikayeleri var anlatsak roman olur...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
dark_angel
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen dark_angel » 08 Kas 2015, 18:13

ayy yıllar sonra aklıma geldi bu yazım bakim dedim :) şuan üniversiteden mezun oldum :28: :D takmayın hiç bir şeyi kardeşlerim ya şuan yazıyı okuyunca gülüyorum o zamanlarda örgün eğitim gören arkadaşlarımla karşılaşmak bile istemezdim :D Hepinize hayatınızda başarılar diliyorum. Gerçekten iyi ki aol de okumuşum :sandalye:

“İtiraf Et” sayfasına dön