OKUMANIZI TAVSIYE EDIYORUM ISRARLA HEM DE LUTFEN DERS CIKARI

Dök içini. Rahatla...
HATİP
Çırak

OKUMANIZI TAVSIYE EDIYORUM ISRARLA HEM DE LUTFEN DERS CIKARI

Mesaj gönderen HATİP » 23 Ağu 2012, 18:35

SELAMUN ALEYKUM öncelıkle valla ben bı yaşıma gelene dek boşuna yasadıgımı sanıyordum.Halbu kı yanılmısım daha önum de dınımı ınancımı ve cevre hayatımı yasayacagım koca bır dunya tabı bıraz yalanlar la da dolu olsa bıle ... 2 yıl önce artık ben okumm dıyodı um herkes gulup gecıyodu senden adam olmaz dıye sımdı 2 yılda lıseyi bıtırdım ve unı sınvana gırdım maden teknolojısını kazandım ıstegım bolum du zaten .. 1 haftadır bu işlerle ugrsnaktan uyku gırmedı gozume delı oldum resmen bı dıploma ama kayıt tarıhlerı yakın cok karıstı kafam ama saolsunlar burada aradıgım cevabı buldum sımdı dılekce mı gonderıp bekleyecegım hayırlısı dıyorum artık zor bı hayat gecırdım hem de cok zor valla cok ezıldım ama ezen olmamak ıcın de yemeın ettım ... :( alın sıze ıtıraf hayat felsefesı işte böyle olur ... ezılerek de olsa zafere gıden yolda cekılen cıle de dokulen ter de KUTSAL dır kım ne derse desın cihadı olmayan asla hıc bı yere varamaz bu yazım bıraz uzun ama hepenıze ısrarla okumanızı ve benım gıbılerı dusunup daha ıyı calısmanızı ısterım hayat zor ve acımasızamız ama bız de kolay lokma degılı< be USTam ... HATİP KALOĞLU...SESSIZ SU ...

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Re: OKUMANIZI TAVSIYE EDIYORUM ISRARLA HEM DE LUTFEN DERS CI

Mesaj gönderen kripton » 30 Ağu 2012, 05:25

Tebrikler. Ben bu dünyada " senden adam olmaz " lafına çok kızıyorum. Kişi iyi olmaya karar verdiği anda adam olur. Rabbimde yolunu açar kolaylık nasip eder. Başarılar
Resim

ya_san_01
Acemi

Mesaj gönderen ya_san_01 » 14 Eki 2012, 02:44

harikulade...bravo..
ADINI DAĞLARA YAZDIĞIMMM?PEH NE YAZACAM BE?BİZ KALBİMİZE YAZDIK, KENDİMİZ DAHİ GÖRMEYİZ...VAY BEE...

Kullanıcı avatarı
aolcuyuk
Çırak

Mesaj gönderen aolcuyuk » 14 Eki 2012, 06:52

Kutlarım seni hedefine ulaştığın için.. " Senden adam olmaz " lafı çok yakınımdan birine de hırs kazandırmışdı . Bazen olumsuz yorumlar,düşünceler kişiye hırs kazandırabiliyor demek ki.

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 15 Eki 2012, 06:49

helal olsun adam olmaz diyenlerin yüzünü kara çıkarmışsın :D
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

aogorunus
Uzman

Mesaj gönderen aogorunus » 15 Eki 2012, 21:08

kutlarım. Yanlış anlamazsanız yaşınız kaç acaba?

murattt

Mesaj gönderen murattt » 17 Oca 2014, 10:10

Bende kutlarım sizi başarlarınızın devamını dilerim.

“İtiraf Et” sayfasına dön