Edebiyat Ve Dil Anlatım Dersleri İle İlgili

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
idunno

Edebiyat Ve Dil Anlatım Dersleri İle İlgili

Mesaj gönderen idunno » 04 Ara 2018, 21:08

Biraz erkende olsa aklıma takılan bir soruyu sormam lazım. Ben kaydımı yenileyemediğim için zorunlu dersler kısmında edebiyat dersleri ve dil anlatım dersleri ayrı ayrı gözüküyor fakat bu derslerin kitapları birleşmiş. Ben önceden edebiyat-3 dersini verememiştim fakat dil anlatım-3 geçtim. şimdi bu nasıl olacak? kaydımı yenilediğimde belki çözümünüde öğrenirim ama ben şimdiden derslere çalışmaya başladım ufaktan o yüzden kafam karıştı. Türk Dİli ve Edebiyatı-4 olarak mı sınava gireceğim yoksa edebiyat-3 ü geçemediğim için dil anlatım-3ten tekrar mı sınav olacağım? Karışık oldu tam anlatamadım kusuruma bakmayın ama derdimi anlayan olursa diye şöyle köşeye bırakıyorum ben bunu. Teşekkürler.

Jezxy
Onursal Üye

Re: Edebiyat Ve Dil Anlatım Dersleri İle İlgili

Mesaj gönderen Jezxy » 04 Ara 2018, 21:32

:)

Şuanki Yaşadığınız Tamamen Eğitim Sisteminin EKSİLİĞİ Mİ DİYİM :) BERBAT VEYA KÖTÜ OLMASIMI DİYİM BİLEMEDİM ...

ŞİMDİ BU KONU SİZİN ŞUAN ESKİ MÜFREDATA OLDUĞUNUZU GÖSTERİYOR

SİZ ALAN YOK VEYA ALAN YOK 2 (2017 HALİ)

KALMIŞSINIZ

ŞUANKİ ÖĞRENCİLER VE EN ÇOKTA YENİ KAYIT OLAN ÖĞRENCİLER "2018 - 2019 Açık Öğretim Genel Lisesi Dönemlere Göre Haftalık Ders Çizelgesi"

BU DERS PROGRAMINDAN SORUMLULAR

ESKİ ÖĞRENCİLERDE ŞUAN SİZDEKİ DURUMU DİLLENDİRMİYORLAR ÇÜNKÜ

FELSEFE 3 / 4 DERSİ EKLENİCEK VE DİL VE ANLATIM DİLE TÜRK EDEBİYATI BİRLEŞTİRİLİCEK BU SEFER EDEBİYAT DERSİ MUAFİYETİ OLMAYACAK

DAHA ESKİ ÖĞRENCİLERDE VAR

ONLARA FİZİK 3/4 KİMYA 3/4 BİYOLOJİ 3/4 MATEMATİK 3/4 FELSEFE 3/4 BU DERSLERİN EKLENMESİ GEREKİYOR

AMA SİSTEMİN SIKINTISI (BAZI ÖĞRENCİLERİN ŞANSI) DİYİM :) DERSLER HERKEZE EKLENMEDİ VE HERKEZ AYNI MÜFREDATTAN SORUMLU DEĞİL MİSAL SİZ.

SİZİN DURUMUNUZ İSE HOCAM KAYIT YENİLEDİKTEN SONRA ORTAYA ÇIKAR.

LAKİN.

TÜRK EDEBİYATINI 3 DERSİNİZ DURUYOR

DİL VE ANLATIM 3 GEÇMİŞ BULUNUYORSUNUZ

DURUM BÖYLE OLUNCA

YENİ MÜFREDATTA TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI 4 DERSİNDEN BAŞLAYACAKSINIZ .

BURADA ÖNEMLİ OLAN DİL VE ANLATIM ! MUAF OLAYI OLMADIĞINDAN DOLAYI

MİSAL TAM TERSİ OLSAYDI DİL VE ANLATIM DURSAYDI

TÜRK EDEBİYATI 3 VERSEYDİNİZ

TEKRAR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI 3 GÖRMEK ZORUNDA KALICAKTINIZ.

AMA DİL VE ANLATIM DERSLERİNİN HANGİLERİNİ VERDİYSENİZ ONUN BİR SONRAKİ DERSİ SİZE YENİ HALİ OLAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI OLARAK GELİCEK.

ŞURAYA ŞU NOTUDA DÜŞEYİM

EĞER OLDUKİ KAYIT YENİLEMEDE TÜRK EDEBİYATI DERSLERİ SİLİNDİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI DERSLERİ GELMEDİ SADECE DİL VE ANLATIMLAR VAR

DİL VE ANLATIM DERSLERİNE YENİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI KİTAPLARINA ÇALIŞIP ÇOK RAHAT SINAVA GİREBİLİRSİNİZ.

idunno

Mesaj gönderen idunno » 05 Ara 2018, 15:35

Çok teşekkür ederim güzelce anlatmışsınız cidden elinize sağlık :ok: cahilliğimin kusuruna bakmayın :tipik: Ama gerçekten bu eğitim sistemi insanın beynini yere düşürtecek seviyeye getirebiliyor bazen :22: Kafa karışıklığım gitti ama bakalım kayıt yenilediğimde neler olacak. Artık bu forumu keşfettim ya sorar dururum :.yehuu:

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 05 Ara 2018, 16:53

:) Rica Ederim ...

Hiç Problem Yok Kayıt Yeniledikten Sonra Son Durumu Bir Daha Konuşalım ...

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön