Seçmeli Demokrasi ve İnsan Haklarına, Çıkmış sorulardan çalışılır mı?

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
Starboy
Acemi

Seçmeli Demokrasi ve İnsan Haklarına, Çıkmış sorulardan çalışılır mı?

Mesaj gönderen Starboy » 05 Ara 2018, 07:38

Arkadaşlar Seçmeli Demokrasi ve İnsan Hakları 2 dersinden sınava gireceğim, ondan da not almak istiyorum fakat internette konu anlatan hiçbir kanal yok, ve kitapta çok uzun, çıkmış sorulara hiç mi çalışılmaz? sonuçta dersin konusu belli olduğu için bir kaç gün önce çıkmış soruları çözüp not almak kurtarmaz mı?

Pazernus
Doktor

Re: Seçmeli Demokrasi ve İnsan Haklarına, Çıkmış sorulardan çalışılır mı?

Mesaj gönderen Pazernus » 05 Ara 2018, 11:28

Dostum internette Aöl ders kitapları sayfasına gir oradan çalış orada değerlendirme sorularını çöz.Çıkmış sorular pek işe yaramaz.
"Hiç erişeyemeceksin gibi yada,Herşeyi yitireceksin gibi çalış"
Konfüçyüs

Kullanıcı avatarı
Starboy
Acemi

Mesaj gönderen Starboy » 05 Ara 2018, 12:50

Pazernus yazdı: 05 Ara 2018, 11:28 Dostum internette Aöl ders kitapları sayfasına gir oradan çalış orada değerlendirme sorularını çöz.Çıkmış sorular pek işe yaramaz.
Anladım hocam teşekkürler.

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 05 Ara 2018, 15:22

Hocam Bak Bu Ders Çok Basit Rahat Şuanki Genel Kültür Halinde Geçer Not Alabilirsin.

Çıkmış Sorular İse Biraz Daha Fazla Net Yapmanı Sağlar... İstersen Kitapdaki Konu Başlıklarını Çıkmış Sorular İle Karşılaştır Aynı Ünitelerden Soru Geliyorsa Geçen Senenin Soruları İle Kendini Hazırlayabilirsin.

Kullanıcı avatarı
Starboy
Acemi

Mesaj gönderen Starboy » 05 Ara 2018, 15:51

Jezxy yazdı: 05 Ara 2018, 15:22 Hocam Bak Bu Ders Çok Basit Rahat Şuanki Genel Kültür Halinde Geçer Not Alabilirsin.

Çıkmış Sorular İse Biraz Daha Fazla Net Yapmanı Sağlar... İstersen Kitapdaki Konu Başlıklarını Çıkmış Sorular İle Karşılaştır Aynı Ünitelerden Soru Geliyorsa Geçen Senenin Soruları İle Kendini Hazırlayabilirsin.
Hocam geçmek kolay zaten de, ben 90 alıp ortalamamı yükseltmek istiyorum, kontrol ettim de kitaptaki testlerde de tarih ve demokrasi odaklı konu sormuşlar, online testlerde de aynı şekilde, çok az değişmiş yani, kitaptaki testlerin cevaplarını ezberleyip online testlere de çalışayım o zaman.

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 05 Ara 2018, 16:55

Aynen Hocam Normalde Geçen Sene Sormuş Olsaydınız Bu Soruyu ...

En Kötü "SEÇMELİ" İbaresi Olan Her Dersten Neredeyse Bir Önceki Sınavlardan EN KÖTÜ 7 8 TANE BİREBİR KOPYALA + YAPIŞTIR TARZI SORU GELİYORDU.

BU DERS İÇİN ÇIKMIŞ SORULAR SINAVA AZ VAKİT KALMIŞKEN SİZİN İÇİN EN İYİ ALTERNATİF OLUR :gozkırkma:

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön