Aol den mezun olup universite okuyanlar

Forumumuzda yer almayan konu ve başlıkları burada oluşturabilirsiniz.

musa58

Aol den mezun olup universite okuyanlar

Mesaj gönderen musa58 » 02 Eyl 2019, 11:26

Merhaba gençler ben 9. sinifta iki sene üst üste sinifta kalmis biriyim ailemin destegiylede aol e kaydoldum ve bitirdim geçen sene mezun olmadan sınava girdim ve 232 eşit ağırlık puanı ve 280 sözel bide 267 tyt puanı aldım ve uluslararasi ticaret ve lojistik yonetimi kazandım üniversiteye geçici kayit yaptım üni başladıktan yaklaşık iki ay sonra da ek sınava girip diplomalı aldım ve kaydımı kalıcı yaptım 1.senem bitti ve şuan bu bölüme ek olarak bide açıktan 4 yıllık bolum okumayı düşünüyorum kayit yaptım yaşım 21 okuyun gençler pes etmek yok yeni bir hayatınız olabilir okuyarak ailenizin durumu iyi olmayabilir ama bir ömür sıkıntı cekeceginize 4 sene dişinizi sıkın hem devlet ve vakıf bursları ve part time çalışma imkanınız var bunu bir düşünün ama düşünceniz hayallerinizden yana olsun hepinize basarilar

Kullanıcı avatarı
Senanur
Forum Moderatörü

Re: Aol den mezun olup universite okuyanlar

Mesaj gönderen Senanur » 03 Eyl 2019, 22:11

Azminizden dolayı sizi tebrik ederim.

Kullanıcı avatarı
Profesör
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Profesör » 16 Eyl 2019, 19:07

Yeni mezun olan arkadaşları ve Üniversite kazananları bu başlık altında toplanmaya davet ediyorum.

delidobi

Mesaj gönderen delidobi » 05 Kas 2020, 15:10

Azminize tebriklerimi sunarım. Açık lise okuyanlar ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek için aciklise.net sitesini ziyaret edebileceğiniz belirtmek isterim. Gerçekten zor bir şeyi başarmak oldukça tatmin edici bir duygu olsa gerek.

Kullanıcı avatarı
exomaniaa

Mesaj gönderen exomaniaa » 11 Kas 2020, 18:27

19/3 Aol mezunuyum ve şu anda Anadolu üniversitesi sosyal hizmet bölümü okuyorum. Ayrıca ek olarak veterinerlikte okumayı düşünüyorum herkese başarılar :.yehuu:

Kullanıcı avatarı
Gnl
Asistan

Mesaj gönderen Gnl » 01 Ara 2020, 10:11

musa58 yazdı: 02 Eyl 2019, 11:26 Merhaba gençler ben 9. sinifta iki sene üst üste sinifta kalmis biriyim ailemin destegiylede aol e kaydoldum ve bitirdim geçen sene mezun olmadan sınava girdim ve 232 eşit ağırlık puanı ve 280 sözel bide 267 tyt puanı aldım ve uluslararasi ticaret ve lojistik yonetimi kazandım üniversiteye geçici kayit yaptım üni başladıktan yaklaşık iki ay sonra da ek sınava girip diplomalı aldım ve kaydımı kalıcı yaptım 1.senem bitti ve şuan bu bölüme ek olarak bide açıktan 4 yıllık bolum okumayı düşünüyorum kayit yaptım yaşım 21 okuyun gençler pes etmek yok yeni bir hayatınız olabilir okuyarak ailenizin durumu iyi olmayabilir ama bir ömür sıkıntı cekeceginize 4 sene dişinizi sıkın hem devlet ve vakıf bursları ve part time çalışma imkanınız var bunu bir düşünün ama düşünceniz hayallerinizden yana olsun hepinize basarilar
Açıköğretim lisesi mezunuyum şuan iktisat okuyorum, pes edenler basit yaşar.. 😄
.

“Yeni Forum Konuları Oluşturun” sayfasına dön