Aöf"e kayıt tarihini kaçırdım. Kayıt olamadım !

AÖF ile ilgili Soru ve Cevaplarızı bu bölümde paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
TheRummer
Doktor

Aöf"e kayıt tarihini kaçırdım. Kayıt olamadım !

Mesaj gönderen TheRummer » 27 Eki 2014, 16:51

Ek yerleştirmeden yerleştiğim için cuma günü yani 24 ekim son günüymüş.Bende 7 kasım"a kadar kayıt tarihi var diye 7 kasım"a kadar sürer sanıyordum.24 ekim cuma günü olduğudnan kaçırdım ve aöf kaydımı yaptıramadım lanet olsun. :24: :24:Madem kayıt yapmayacaklar neden 7 kasım"a kadar süre tanıyorlar ? 21 ekimde mezuniyetimiz açıklandı zaten,bu mezuniyet açıklandıktan sonra 2 günmü hakkımız vardı bizim kayıt için...2 gün kayıt için hakı verilir ya.

Ek Yerleştirme kayıtları 24.10.2014 tarihinde sona ermiştir. Diyorlar.Ulan zaten sınav sonuçları 21 ekimde açıklandı.3 gün kayıt hakkımı verilir !

Cumhuriyet fikir serbestliği taraftarıdır.Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre saygı duyarız.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
Ebru93
Doktor

Re: Aöf"e kayıt tarihini kaçırdım. Kayıt olamadım !

Mesaj gönderen Ebru93 » 27 Eki 2014, 17:01

:( ee ne olacak şimdi üniversiteyi 1 yıl okuyamayacakmısın?
ADALET

Kullanıcı avatarı
TheRummer
Doktor

Mesaj gönderen TheRummer » 27 Eki 2014, 17:09

Ebru93 yazdı::( ee ne olacak şimdi üniversiteyi 1 yıl okuyamayacakmısın?
Evet öyle oldu.Üniversiteye Ek yerleştirme ile yerleşen öğrenciler için son kayıt tarihi 24 ekim cuma günüymüş.Biz zaten 21 ekimde sınav sonucunu öğrendik.En azından ay sonuna kadar kayıt hakkı tanıyabilirlerdi.
Cumhuriyet fikir serbestliği taraftarıdır.Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre saygı duyarız.

Mustafa Kemal ATATÜRK

burcu966
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen burcu966 » 27 Eki 2014, 17:47

TheRummer yazdı:
Evet öyle oldu.Üniversiteye Ek yerleştirme ile yerleşen öğrenciler için son kayıt tarihi 24 ekim cuma günüymüş.Biz zaten 21 ekimde sınav sonucunu öğrendik.En azından ay sonuna kadar kayıt hakkı tanıyabilirlerdi.
Uff kötü olmuş ya çok üzüldüm :( :( neyse sende 1 sene hazırlanırsın normal üniversiteye gidersin puanın düşecek sadece benim gibi :( bende yerleştim gitmedim

Kullanıcı avatarı
TheRummer
Doktor

Mesaj gönderen TheRummer » 27 Eki 2014, 17:50

burcu966 yazdı:
TheRummer yazdı:
Uff kötü olmuş ya çok üzüldüm :( :( neyse sende 1 sene hazırlanırsın normal üniversiteye gidersin puanın düşecek sadece benim gibi :( bende yerleştim gitmedim
Yok ben şu an çalışıyorum zaten.Yaşım 23 çalıştığım bölüm dalında aöf okumak istediğim için okumak istedim ama kendi hatam yüzünden 1 sene boşa gitcek.Seneye gene girip aöf tercihimi yaparım.

Mustafa Kemal ATATÜRK

burcu966
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen burcu966 » 27 Eki 2014, 17:54

Bölüm neydi acaba?

Kullanıcı avatarı
Ebru93
Doktor

Mesaj gönderen Ebru93 » 27 Eki 2014, 18:09

Acaba bir dilekçe yazsan durumu anlatsan belki de bir şans verirler :roll:
ADALET

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 27 Eki 2014, 18:42

İyi de senin 24 Ekim'e değil, 1 Kasım'a kadar hakkın var. Bu, YÖK'ün açık lise mezunlarına verdiği özel bir hak. Bu konuyu AÖF bürosu veya Eskişehir'i merkezi bizzat arayıp söyleyebilirsin...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
TheRummer
Doktor

Mesaj gönderen TheRummer » 27 Eki 2014, 18:48

emrahk yazdı:İyi de senin 24 Ekim'e değil, 1 Kasım'a kadar hakkın var. Bu, YÖK'ün açık lise mezunlarına verdiği özel bir hak. Bu konuyu AÖF bürosu veya Eskişehir'i merkezi bizzat arayıp söyleyebilirsin...
Abi yök'ü dahil aradım ek yerleşmede yerleştiğim için 24 ekim kayıt günü sonmuş.aöf büro gittim onlarda öyle söyledi.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
TheRummer
Doktor

Mesaj gönderen TheRummer » 27 Eki 2014, 18:54

Aöl kendi sitesinde üniversiteyi kazananlar 7 kasım;a kadar kayıt yaptırabilirler diyordu yök kararı diye.yök'ü aradım ek yerleştirmeden yerleştiğim için kayıt son günü 24 ekim di dedi.böyle saçmalık yok bende 7 kasıma kadar kayıt yaptırma zamanın var düşüncesi ile bugün bu sorunlarla karşılaştım.dilekçe yazssamda boşa olur.

Mustafa Kemal ATATÜRK

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 27 Eki 2014, 19:24

İşte kayıt için AÖF, bankalarda ücret yatırma butonunu bir zaman kadar aktif ediyor. Keşke sen de 24 Ekim'e kadar yatırsaydın paranı. Parayı yatırsaydın, belki kaydını 7 Kasım'a kadar alırlardı da... Karışık bir durum. Örgün bir okul olsa 7 Kasım'a kadar bankaya harcını yatırırdın da, AÖF'nin otomasyonu belli tarihlerde açılıp, belli tarihlerde kapanıyor...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 27 Eki 2014, 20:17

geçmiş olsun keşke tarih konusunda daha dikkatli olsaydın :26:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

Kullanıcı avatarı
TheRummer
Doktor

Mesaj gönderen TheRummer » 27 Eki 2014, 21:35

:23:

Mustafa Kemal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 27 Eki 2014, 21:59

inşallah seneye daha güzel bir bölüm kazanırsın hem bir de çalışıyor musun? eğer sosyal hizmtleri seneye kazanırsan ve bölümü bitirirsen maaşına zam da yaparlar kıdemin artıyor

Kullanıcı avatarı
TheRummer
Doktor

Mesaj gönderen TheRummer » 27 Eki 2014, 22:53

Lojistik firmasında çalışıyorum.lojistik bölümü okuyacaktım 1 sene kendi hatam yüzünden boşa gidecek zaten.

Mustafa Kemal ATATÜRK

“Soru - Cevap” sayfasına dön