Türk Dili ve Edebiyatı 8 hakkında

wwq

Türk Dili ve Edebiyatı 8 hakkında

Mesaj gönderen wwq » 13 Kas 2018, 16:11

Arkadaşlar malum müfredat değişti edebiyat ve dil anlatım birleşti.Kitaptan gerekli notlarımı çıkarıyorum ancak test çözme konusunda kaynak bulamadım.Edebiyat 8 ve Dil anlatım 8 ayrı ayrı testler var.İkisini ayrı ayrı çözmemi mi önerirsiniz yoksa sizin bildiğiniz kaynaklar var mı? Birde ikisini ayrı ayrı çözdüğümde katkısı olur mu müfredat harici test çözüp vaktimi boşa harcamak istemiyorum çünkü.

Kullanıcı avatarı
sizofren
Doktor

Re: Türk Dili ve Edebiyatı 8 hakkında

Mesaj gönderen sizofren » 13 Kas 2018, 17:16

wwq yazdı: 13 Kas 2018, 16:11 Arkadaşlar malum müfredat değişti edebiyat ve dil anlatım birleşti.Kitaptan gerekli notlarımı çıkarıyorum ancak test çözme konusunda kaynak bulamadım.Edebiyat 8 ve Dil anlatım 8 ayrı ayrı testler var.İkisini ayrı ayrı çözmemi mi önerirsiniz yoksa sizin bildiğiniz kaynaklar var mı? Birde ikisini ayrı ayrı çözdüğümde katkısı olur mu müfredat harici test çözüp vaktimi boşa harcamak istemiyorum çünkü.
Kitap da ki ünite sonu testlerden başka bir kaynak yoktur bu konuda eğer fazla ihtiyacım var diyorsanız örgün eğitim de aynı ünite ve başlıkta ki testlere bakabilir, ders videolarına göz atabilirsiniz.
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA

Resim
En Yüce Unvandan da Yüce ''Türklük''

“TÜRK DİLİ ve EDEBİYATI 8” sayfasına dön