açık lise yüz yüze eğitim

Matematik dersi hakkında sorularınızı, cevaplarınızı, bildiklerinizi paylaşabilirsiniz...
lise biticekmi

Re: açık lise yüz yüze eğitim

Mesaj gönderen lise biticekmi » 15 Eki 2011, 14:30

nerden yüzyüze eğitim alıyorsunuz acaba

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 15 Eki 2011, 18:40

Mesleki açık Öğretim Lisesi okuyanlar, meslek liselerinden gidip eğitim alırlar. Düz AÖL okuyanlara böyle bir durum söz konusu değil...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
hackerandkoch
Uzman Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen hackerandkoch » 04 May 2012, 01:25

nerden olacak okuldan dostum . Ama maöl den . :D oda 4 sene mecburi . gideceksin
Resim
MEZUN
Bir insanın başına gelebilecek en kötü iki şey câhil bırakılmak ve aptal yaradılışlı olmaktır. Bunların ikisi de bir araya gelmişse bırak ipini gitsin.

Kullanıcı avatarı
nivli_83
Doktor

Mesaj gönderen nivli_83 » 04 May 2012, 02:50

emrah sen meslek lisesi mezunusun.soruma en iyi sen yanıt verebilirsin .bende meslek okuyorum çocuk gelişimi bu sene 3. senem.seneye sadece staj görüp mezun olucam inşllh. ama ben bu sene pazar günlerinin derslerine katılamadım.ve devamsızlıktan kaldım.ikinci dönemde giremiycem.anlıyacağın 16 kredi eksiğim olucak. şimdi benim sorum bu meslek derslerinin eksik kredilerini seneye nasıl halledicem.mesela aöl de eksik kredi olunca ek sınav fln yapıyorlar.maölde bu durum nasıl olucak .ben eksik kredilerimi napıcam?
herşeyi bilmen gerekmez..haddini bil yeter !!

Kullanıcı avatarı
hackerandkoch
Uzman Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen hackerandkoch » 04 May 2012, 03:24

evet aslında bende geçmeyi düşünüyorumda nasıl olacak . 4 sene mecburi mi okuyacam acaba ??
Resim
MEZUN
Bir insanın başına gelebilecek en kötü iki şey câhil bırakılmak ve aptal yaradılışlı olmaktır. Bunların ikisi de bir araya gelmişse bırak ipini gitsin.

“Matematik” sayfasına dön