tüm açık öğretim lisesi okuyan arkadaşlarıma selamlar...

Foruma Yeni Katılan Arkadaşlar, Kendiniz Burdan Tanıtınız. Not: İsim, Yaş, Şehir Şeklinde...
ЏĢЏЯ

tüm açık öğretim lisesi okuyan arkadaşlarıma selamlar...

Mesaj gönderen ЏĢЏЯ » 20 Kas 2008, 19:41

adım uğur,yaşım 27,istanbul/sarıyerde oturuyorum arkadaşlar...3 ay önce açık liseye kayıt yaptırdım,yaptırdığıma pişman ettiler.seneler sonra yine okuma hevesim gelmiş,kayıt yaptırıyorum,tarih 20 kasım olmuş,durumum hala aktif değil,ders seçimi yapamıyorum...allah kimseyi devletin vicdanına bırakmasın...aylardır halk eğitim merkezine gidip geliyorum,hiç bir bilgi vermiyorlar,durumunuz aktif olunca ders seçimi yapabilir ve kitaplarınızı alabilirsiniz diyorlar.2 gün önce yine gittim,bu sefer akif olmadığım halde,bütün kitapları verdiler.yani üç ayım boşu boşuna gitmiş oldu.2 ay sonra sınav var gelde çalışıp kazan!!!neyse yavvv :x artık buradan çıkmam heralde,aklıma takılan bütün soruların cevaplarını hemen hemen burada bulabiliyorum.tüm AOL okuyan arkadaşlarım,umarım başarılı olursunuz...

Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Re: tüm açık öğretim lisesi okuyan arkadaşlarıma selamlar...

Mesaj gönderen saLLy » 21 Kas 2008, 10:35

mrb herkes aynı sorunLa burda bizi pek önemsemioLar hakkmzda hayrLısı..umaRm burda iyi wakit qecirrsn ....
߀$İKTA$

ЏĢЏЯ

Mesaj gönderen ЏĢЏЯ » 21 Kas 2008, 10:47

sağol arkadaşım,bakalım bu işin sonu nereye varacak...

Kullanıcı avatarı
Yeşim60
Acemi

Mesaj gönderen Yeşim60 » 21 Kas 2008, 13:22

hoşgeldiniz uğur bey..bu sorunlarda arada bir bizimle oluyor ama çok fazla kafaya takmaya değmez çünkü sonucu itibari ile bir şekilde sınava giriyoruz..başarılar diliyorum..
In Me Omnis Spes Est Mihi

ЏĢЏЯ

Mesaj gönderen ЏĢЏЯ » 21 Kas 2008, 13:29

hoş bulduk yeşim,sende açık lisede mi okuyorsun? evet;ise hangi alan? benimki genel kültür,ders seçimi hakkında tavsiye alırdım....

Kullanıcı avatarı
Yeşim60
Acemi

Mesaj gönderen Yeşim60 » 21 Kas 2008, 13:31

evet açıklise de okuyorum şuan 3.sınıftayım ve sosyal bilimler..

ЏĢЏЯ

Mesaj gönderen ЏĢЏЯ » 21 Kas 2008, 13:34

sosyal bilimlerdede matematik,fizik,kimya,gibi dersler var mı? rakamlarla pek aram yokta,belki alan değiştirebilirim...

Kullanıcı avatarı
Yeşim60
Acemi

Mesaj gönderen Yeşim60 » 21 Kas 2008, 13:41

sosyal sözel dersler

matematik
edebiyat
dil anlatım
fizik
kimya
biyoloji
din kült.
ingilizce
vs vs vs

bu tür dersler sosyal alanı daha çok mantık gerektiren bir ders bana göre zorda değil..bana kalsa ben fen bilimlerini okumayı isterdim her ne kadar sayısal konularla hiç alakam olmasa da ama seçeceğim meslek de sadece sosyal bilimler kabul ediliyor o yüzden bende bunu okuyorum ;)

ЏĢЏЯ

Mesaj gönderen ЏĢЏЯ » 21 Kas 2008, 13:46

zannedersem benim kabusum olan bu rakamlar bütün alanlarda mevcut...yani kaçış yok... :mrgreen:

belgin_34

Mesaj gönderen belgin_34 » 22 Kas 2008, 11:56

meraba arkadaşlar bende açık ögretime katılanlar kervanındayım bende aylardır bir sonuç alamadım bi gitttim kitapları veriyolar peki ben alan değiştirmek istiyorum dedim ve 1.sınıfın alan secme yetkisi yokmş bir kerelik meb seçiyomuş ve inanın bu konuda hiç bişe anlamadım ustelik bişey sorcm cevp gelirse seviniri bu kitaplar ilk donem içinmi geçerli ikinci donem kitaplar yenileniyomu ilk sınava bu kitapların tamamındanm sınava gircez bu konuda hiç bişey bilmiyorum ve hiç bir bilgi vermiyolar :evil:

“Kendinizi Tanıtın” sayfasına dön