Sınav sonuçlarında iptal edilen soru var

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
cagocan

Sınav sonuçlarında iptal edilen soru var

Mesaj gönderen cagocan » 25 Oca 2013, 10:01

Türk edebiyatı 3'ün 8.sorusu iptal ben 9 sınavı aldım Türk edebiyatı 3'te 8 cevabım var belkide 8.soruyu bilmiş olsam (işaretledim) 9 cevapla onu da almış olcaktım 10 sınavı geçmiş olacaktım ama soruyu iptal etmişler hakkım yendimi ? o soruyu iptal olarak yalnışmı sayarlar yoksa otomatikmen doğrumu sayacaklar yani bu durumda almışmı olucam (lütfen kesin bilmeyen ve emin olmayanlar yalnış yönlendirme yapmasın)

Kullanıcı avatarı
emrah42
Onursal Üye
İletişim:

Re: Sınav sonuçlarında iptal edilen soru var

Mesaj gönderen emrah42 » 25 Oca 2013, 15:00

cagocan yazdı:Türk edebiyatı 3'ün 8.sorusu iptal ben 9 sınavı aldım Türk edebiyatı 3'te 8 cevabım var belkide 8.soruyu bilmiş olsam (işaretledim) 9 cevapla onu da almış olcaktım 10 sınavı geçmiş olacaktım ama soruyu iptal etmişler hakkım yendimi ? o soruyu iptal olarak yalnışmı sayarlar yoksa otomatikmen doğrumu sayacaklar yani bu durumda almışmı olucam (lütfen kesin bilmeyen ve emin olmayanlar yalnış yönlendirme yapmasın)

Daha öncede benim başıma geldi dogru saydılar yani herkeze o soruyu bilmiş olarak sayacaklar benim bildiğim kadar için rahat olsun bence
Bu forumdaki Eski arkadaşları özledim. Face de behchat chatin diye aramanın yeterli.

cagocan

Mesaj gönderen cagocan » 25 Oca 2013, 16:56

emrah42 yazdı:
cagocan yazdı:Türk edebiyatı 3'ün 8.sorusu iptal ben 9 sınavı aldım Türk edebiyatı 3'te 8 cevabım var belkide 8.soruyu bilmiş olsam (işaretledim) 9 cevapla onu da almış olcaktım 10 sınavı geçmiş olacaktım ama soruyu iptal etmişler hakkım yendimi ? o soruyu iptal olarak yalnışmı sayarlar yoksa otomatikmen doğrumu sayacaklar yani bu durumda almışmı olucam (lütfen kesin bilmeyen ve emin olmayanlar yalnış yönlendirme yapmasın)

Daha öncede benim başıma geldi dogru saydılar yani herkeze o soruyu bilmiş olarak sayacaklar benim bildiğim kadar için rahat olsun bence
Tamam bekleyip görücez ama en azından içim rahat bir şekilde beklicem hele bi doğru sayılmasın hakkımı arıcam asla pes etmem

Kullanıcı avatarı
melodi
Doktor

Mesaj gönderen melodi » 25 Oca 2013, 19:50

arkadaşlar iptal edilmiş sorular herkes için doğru olarak kabul edilir.

aogorunus
Uzman

Mesaj gönderen aogorunus » 25 Oca 2013, 20:14

8 soru cevapladım diyorsun, bu durumda doğru da olsa yanlış da olsa kalıyorsun? hem neden 8 soru cevapladın, yanlışlar doğruları götürmüyor ki. bilmediğini sallasaydın.

cagocan

Mesaj gönderen cagocan » 25 Oca 2013, 20:15

ooh iyiymiş aldım o zaman dersi iykide iptal edilmiş :):):):) teşekkürler bilgilendirme için arkadaşlar.. 8)

cagocan

Mesaj gönderen cagocan » 25 Oca 2013, 20:16

aogorunus yazdı:8 soru cevapladım diyorsun, bu durumda doğru da olsa yanlış da olsa kalıyorsun? hem neden 8 soru cevapladın, yanlışlar doğruları götürmüyor ki. bilmediğini sallasaydın.
8 soru doğru 11de yalnış cevap etti 19 kaldı bir soru daha her şey ona bakıyodu oda iptaldi oda doğru sayılcakmış.. böylece 9 olcak : )

dersçalışankız
Doktor

Mesaj gönderen dersçalışankız » 25 Oca 2013, 22:15

[/quote]8 soru doğru 11de yalnış cevap etti 19 kaldı bir soru daha her şey ona bakıyodu oda iptaldi oda doğru sayılcakmış.. böylece 9 olcak : )[/quote]

ne ballı bir durum ya !

aogorunus
Uzman

Mesaj gönderen aogorunus » 26 Oca 2013, 05:28

cagocan yazdı:
aogorunus yazdı:8 soru cevapladım diyorsun, bu durumda doğru da olsa yanlış da olsa kalıyorsun? hem neden 8 soru cevapladın, yanlışlar doğruları götürmüyor ki. bilmediğini sallasaydın.
8 soru doğru 11de yalnış cevap etti 19 kaldı bir soru daha her şey ona bakıyodu oda iptaldi oda doğru sayılcakmış.. böylece 9 olcak : )
oh, oh sevindim valla :D

cagocan

Mesaj gönderen cagocan » 26 Oca 2013, 06:37

nihahahahaha teşekkürler içim rahatladı eyw :lol:

“Sınavlar” sayfasına dön