Mezuniyet incelemesinde olan öğrenci!!

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
arif büyük

Mezuniyet incelemesinde olan öğrenci!!

Mesaj gönderen arif büyük » 11 Mar 2013, 19:18

Merhabalar,arkadaşlar sisteme giriş yaptığımda ''MEZUNİYET İNCELEMESİNDE OLAN ÖĞRENCİ'' yazısıyla karşılaştım.Merak ettiğim ben kesin mezun oldum mu?Eğer olmadıysam 15 martta kayıt yenileme bitiyor.Yeni kayıtı yaptırmam gerekir mi?Ya da benim bu süre içinde ne yapmam gerekir?Şimdiden teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Re: Mezuniyet incelemesinde olan öğrenci!!

Mesaj gönderen kripton » 11 Mar 2013, 23:33

Büyük bir ihtimalle mezun olmuşsundur ama içinin rahat etmesi açısından halkeğitime gidip veya 147 yi arayıp sorabilirsin durumunu
Resim

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 12 Mar 2013, 00:01

Mezuniyet incelemesi yaparlarken, kayıt olurken okula verdiğin tasdikname ve diğer evraklarda eksik var mı diye kontrol edilir. Eğer bir sorun çıkarsa senden eksikleri gidermen istenir ve bunları halledince durumun mezuna çevrilir. Çok nadir olarak sorun çıkar tabi ki, yani çok kısa zamanda senin durumun da "mezun" olarak sistemde yazacaktır...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

arif büyük

Mesaj gönderen arif büyük » 12 Mar 2013, 04:19

Yani yeni kayıt yaptırmama gerek yok galiba?

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 17 Mar 2013, 04:16

Kayıt yenilemene gerek yok...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön