Ek sınavlar hakkında bilgisi olanlar lütfen baksın ..

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
emrahk
Onursal Üye

Re: Ek sınavlar hakkında bilgisi olanlar lütfen baksın ..

Mesaj gönderen emrahk » 08 Nis 2013, 19:44

Merhaba, ek sınav eğer yapılırsa tabi ki yararlanabilirsin. MAÖL öğrencilerine aynı zamanda yüz yüze eğitim dersleri için de ek sınav yapılıyor ve geçen sene sanırım 4 ders için hak verilmişti. Ama yüz yüze eğitimden devamsızlıktan kalanlara da ek sınav verilir mi kesin bir şey diyemem.

Geçen sene yanlış hatırlamıyorsam notlardan kalanlara ek sınav hakkı verilmişti daha sonra sanırım gelen talep doğrultusunda devamsızlıktan kalanları da kapsayacak şekilde yeni duyuru yapılmıştı. Bu sene ek sınav için istek dilekçesi yollarsın Ankara'ya ve bu dilekçeye yüz yüze eğitim derslerinden yapılacak sınavların "devamsızlıktan kalanları da kapsaması" konusunda taleplerini de eklersin...

..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

noxx
Doktor

Re: Ek sınavlar hakkında bilgisi olanlar lütfen baksın ..

Mesaj gönderen noxx » 09 Nis 2013, 21:20

emrahk yazdı:Merhaba, ek sınav eğer yapılırsa tabi ki yararlanabilirsin. MAÖL öğrencilerine aynı zamanda yüz yüze eğitim dersleri için de ek sınav yapılıyor ve geçen sene sanırım 4 ders için hak verilmişti. Ama yüz yüze eğitimden devamsızlıktan kalanlara da ek sınav verilir mi kesin bir şey diyemem.

Geçen sene yanlış hatırlamıyorsam notlardan kalanlara ek sınav hakkı verilmişti daha sonra sanırım gelen talep doğrultusunda devamsızlıktan kalanları da kapsayacak şekilde yeni duyuru yapılmıştı. Bu sene ek sınav için istek dilekçesi yollarsın Ankara'ya ve bu dilekçeye yüz yüze eğitim derslerinden yapılacak sınavların "devamsızlıktan kalanları da kapsaması" konusunda taleplerini de eklersin...
yapılır yararlanırsın..

“Sınavlar” sayfasına dön