Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanır ?

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
Jackal4540
Uzman Doktor

Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanır ?

Mesaj gönderen Jackal4540 » 19 May 2013, 00:20

Arkadaşlar sınavlar ne zaman açıklanacak bilen varmı yine 40 gün bekleyecekmiyiz bilen varsa tarih verebilirmi çünkü 2 zorunlu dersim kalmıştı onlarıda verince mezun oluyorum ve bu derslerden üçüncüye sınava girdim inşallah hayırlısıyla mezun olacağım,Ama merak ettiğim konu sonuçları yine 40 gün uzatırlarmı yoksa çabuk açıklarlarmı ?

DeKaN
Uzman Doktor

Re: Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanır ?

Mesaj gönderen DeKaN » 19 May 2013, 00:35

17 Haziran
İsyan etmişim ben, öyle bir zerreyim ki aleme baş kaldırmışım.

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 19 May 2013, 01:52

kitapçıklara işaretleseydin keşke şimdi bu kadar merak etmezdin :|
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

Kullanıcı avatarı
Jackal4540
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Jackal4540 » 19 May 2013, 02:11

pskolog yazdı:kitapçıklara işaretleseydin keşke şimdi bu kadar merak etmezdin :|
Kitapçıkları sınav çıkışında vermiyorlarki keşke verseler,bir kere A4 Kağıdı ile sınava girmiştim 2012 yılında sınav görevlisi A4 kağıdı yasak dedi oraya işaretlediğim şıkları yazacaktım ne kadar saçma A4 Kağıdı yasakmış sanki boş A4 Kağıdınla kopya çekecem ne kadar saçma kurallar var bu aol'de yaa.Birde işaretlediğim şıkları eve gelince unutuyorum akılda kalmıyorki bazen 4 dersten giriyorum hangisini aklımda tutayım. :mrgreen:
Zaten girdiğim iki zorunlu ders benim alanıma girmiyor geometri 1 ve 2 bunlar sadece zorunlu derslerim bu derslerden 3'ye giriyorum yani derslerden yüksek not alsamda geçiyorum almasamda muaf olup tekrar geçiyorum.
17 Haziran olması iyi inşallah bir dahaki sınavlara yakın açıklamazlar sonuçları genelde hep öyle yapıyorlarda :?

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 19 May 2013, 02:23

eğer iyi çalışaydın aklında kalırdı ama sallamasyonsa yarısı yapcak bişi yok bnmde beynimde çakılı kaldılar resmen

Kullanıcı avatarı
Jackal4540
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Jackal4540 » 19 May 2013, 02:28

Hayatmı'OdaNe yazdı:eğer iyi çalışaydın aklında kalırdı ama sallamasyonsa yarısı yapcak bişi yok bnmde beynimde çakılı kaldılar resmen
Geometri,Matematik,Fizik bunları istesemde çalışsamda yapamam zaten bunları çözmek bir kere sınavda çok zaman kaybı birde çok zor benim alanım belli ben sözeli okuyorum.Sayısal derslerden nefret ediyorum.
Bu arada aklında çakılı kalan ne :? ,Nasıl geçti sınavın merak ettim.Ben salladığımı belirteyim.

besy
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen besy » 19 May 2013, 05:23

Jackal4540 yazdı:
pskolog yazdı:kitapçıklara işaretleseydin keşke şimdi bu kadar merak etmezdin :|
Kitapçıkları sınav çıkışında vermiyorlarki keşke verseler,bir kere A4 Kağıdı ile sınava girmiştim 2012 yılında sınav görevlisi A4 kağıdı yasak dedi oraya işaretlediğim şıkları yazacaktım ne kadar saçma A4 Kağıdı yasakmış sanki boş A4 Kağıdınla kopya çekecem ne kadar saçma kurallar var bu aol'de yaa.Birde işaretlediğim şıkları eve gelince unutuyorum akılda kalmıyorki bazen 4 dersten giriyorum hangisini aklımda tutayım. :mrgreen:
Zaten girdiğim iki zorunlu ders benim alanıma girmiyor geometri 1 ve 2 bunlar sadece zorunlu derslerim bu derslerden 3'ye giriyorum yani derslerden yüksek not alsamda geçiyorum almasamda muaf olup tekrar geçiyorum.
17 Haziran olması iyi inşallah bir dahaki sınavlara yakın açıklamazlar sonuçları genelde hep öyle yapıyorlarda :?
Ben bir önceki sınavda gizli gizli kayıt yenileme kağıdının arkasına yazmıştım cevapları (:

Bu sınav sonuçlarının açıklanmasında iyice saçmalamaya başladılar. 17 haziranda sonuçlar açıklanacak, 32 gün sonra temmuz sınavı... Yani bu bir ay içinde hem kayıt yenileyecek, hem ders seçimi yapacak hem de 10 küsur derse çalışacak öğrenciler. Resmen dalga geçiyorlar.
Aöf sonuçları da böyle açıklanıyordu ama öğrencilerin yoğun itirazları yüzünden şimdi 1 hafta-10 günde açıklıyorlar.
Aöl öğrencileri de iyice örgütlenip dilekçe yollasa belki biraz insafa gelip erken açıklarlar.

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 19 May 2013, 06:25

Jackal4540 yazdı:

kitapçıklar sınav çıkkışında veriliyor yada öğrencilerin alması için lobide sınav bittikten sonra alınıyor sen takipçi olmamaışsın pek bence :wink:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

Kullanıcı avatarı
Jackal4540
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Jackal4540 » 19 May 2013, 07:03

pskolog yazdı:kitapçıklar sınav çıkkışında veriliyor yada öğrencilerin alması için lobide sınav bittikten sonra alınıyor sen takipçi olmamaışsın pek bence :wink:
Valla sınavı bitiren çıkıyordu hiç bir zaman bana öyle bir şey denk gelmedi ha sizin orada yapıyorlarsa bir şey diyemem ama,sınava girdiğim yerlerde öyle bir şey yapmadılar.Öğretmenlere kaç kez sordum soru kitapçığını almak yasak dedi çünkü diğer öğrencilerin öğrenmemesi için verilmiyor soru ve cevap kağıtları birlikte toplanıp ankaraya götürülüyormuş şu sebepten dolayı vermiyorlar mesela ben geometri 1'e girecem yarında senin geometri 1 dersin var ben soru kitapçığını sana vericem sende soruları öğrenmiş olup sınava girip 100 alacan ondan dolayı soru kitapçıkları verilmiyor.Verilmeside yasak.
Bunları bana salon görevlisi anlatmıştı

DeKaN
Uzman Doktor

Mesaj gönderen DeKaN » 19 May 2013, 15:47

Jackal4540 yazdı:
pskolog yazdı:kitapçıklar sınav çıkkışında veriliyor yada öğrencilerin alması için lobide sınav bittikten sonra alınıyor sen takipçi olmamaışsın pek bence :wink:
Valla sınavı bitiren çıkıyordu hiç bir zaman bana öyle bir şey denk gelmedi ha sizin orada yapıyorlarsa bir şey diyemem ama,sınava girdiğim yerlerde öyle bir şey yapmadılar.Öğretmenlere kaç kez sordum soru kitapçığını almak yasak dedi çünkü diğer öğrencilerin öğrenmemesi için verilmiyor soru ve cevap kağıtları birlikte toplanıp ankaraya götürülüyormuş şu sebepten dolayı vermiyorlar mesela ben geometri 1'e girecem yarında senin geometri 1 dersin var ben soru kitapçığını sana vericem sende soruları öğrenmiş olup sınava girip 100 alacan ondan dolayı soru kitapçıkları verilmiyor.Verilmeside yasak.
Sınav kitapçığı sınıfta verilmesi yasak ta ki mesai saati bitimine kadar, görevliler her salonun nosunu kitapçığın üstüne yazarak dışarı koyuyorlar atıyorum 15 nolu salonun kitapçıkları bu şekilde
sınav 4 buçukta bitiyorsa kitapçığını almak için 4:30 kadar bekleyeceksin dışarı da ya da 4 buçuğa kadar takılacaksın sonra tekrar sınava girdiğin okulda zaten kitapçıkları koymuşlardır kapı önüne alırsın bu kadar basit. Vermiyorlar diye bir kaide yok olamaz da zaten vermek zorundalar.
İsyan etmişim ben, öyle bir zerreyim ki aleme baş kaldırmışım.

Kullanıcı avatarı
elif işlek
Uzman Doktor

Mesaj gönderen elif işlek » 19 May 2013, 19:57

Jackal4540 yazdı:
salon görevlisi sizi yanlış bilgilendirmiş ve vermiş olduğunuz örnekteki gibi sen geometri-1 den giricen yarında başka biri geometri-1 den girecek diye birşey yokk
şöyleki diyelim sen geometri-1 den 1. oturumda giriyorsan geometri-1 alan herkes 1. oturumda giriyor bütün dersler için bu geçerli yani senin soruları başka birine sızdırman gibi birşey olamaz
vee zaten bunun için ilk 30 dakika ve son 15 dakika çıkmak yasak
sınav bittikten sonra bütün kitapçıklar salon görevlileri tarafından toplanıp okulda veriliyor senin sınav olduğun okullarda yapılmıyor mu? halbuki salon görevlileri bütün sınav boyunca kitapçığa ismimizi yazmamız için uyarıyorlar ve daha sonra almak isteyen alıyor..
"Varlığım Türk Varlığına Armağan olsun. Ne Mutlu Türküm Diyene..!"

Kullanıcı avatarı
Jackal4540
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Jackal4540 » 19 May 2013, 23:13

Anlaşılan gıcık bir salon görevlisine denk gelmişim.Yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim arkadaşlar,Şu an önemli olan sınavların ne zaman açıklanacağı inşallah 17 haziranda açıklanır inşallah geciktirmezler,Diplomamı alıp yapmam gereken işler var.Bu dönem benim gibi mezun olacak arkadaşlar varmı merak ediyorum ?

naze2010

Mesaj gönderen naze2010 » 20 May 2013, 02:56

ben de mezunm bu sene :) bnm girdiğim okulda da kitapçıkları vermediler zaten gözetmenlern böle bi uyarısı da olmuyor sorduğumda tüm oturumlar bittği zman verilecek dendi yine çıkarmadılar.pazartesi günü okula gittm kazan dairesine yığmışlar bütün kitapçıkları bulmak imkansızdı zaten..

Kullanıcı avatarı
Jackal4540
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Jackal4540 » 20 May 2013, 04:16

naze2010 yazdı:ben de mezunm bu sene :) bnm girdiğim okulda da kitapçıkları vermediler zaten gözetmenlern böle bi uyarısı da olmuyor sorduğumda tüm oturumlar bittği zman verilecek dendi yine çıkarmadılar.pazartesi günü okula gittm kazan dairesine yığmışlar bütün kitapçıkları bulmak imkansızdı zaten..
Öğrencilere eziyet işte,Her şey öğrencilere eziyet için yapılıyor.
A4 Kağıdı alıp üstünde geometri matematik çözemeyeceksem veya cevap kağıdına işaretlediğim şıkları A4 Kağıdına not edemeyeceksem ne anlamı var benim matematikten derse girmemin.Ha sınava girerken birlikte getirilmesi gereken eşyalar soru kitapçığında yazıyor ben bunları biliyorum zatende bu kadar sıkı kuralı kim koyuyor,Salon görevlileri resmen kafasına göre kural uyguluyorlar.Burada herkezin sınav hakkında farklı şeyler yaşaması,bunu anlatıyor.Resmen sınavda ayrım yapılıyor.
Ben girdiğim sınavlarda kağıttan az bir şey başımı kaldırayım hemen salon görevlilerinin gözleri bana dönüyor,Kopya çekiyormuşum gibi his yarattırıyorlar,Sınava 1 dakika geç gireyim izdiham yaşanıyor başkası geliyor 15 dakika sonra sınava giriyor ona bir şey demiyorlar.Kimisi 20 dakika sonra çıkmamıza izin veriyor kimisi 30 dakika bizi salonda bekletiyor bu kadarda olmaz.
Sınav iptali diye bir şey olmasa bunları dayak delisi yapacağım haksızlığı kaldıramıyorum.

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön