TERCİH SONUCUNDA KİMLER NEREYE YERLEŞTİ

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
ozgur
Uzman Doktor

Re: TERCİH SONUCUNDA KİMLER NEREYE YERLEŞTİ

Mesaj gönderen ozgur » 28 Tem 2013, 07:16

herkeze hayırlı olsun. yerleşen arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. üniversite hayatında başarılar..

o şimdi ıspartalı; ) Süleyman Demirel üniversitesi.

ya_san_01
Acemi

Mesaj gönderen ya_san_01 » 28 Tem 2013, 19:59

selçuk üniversitesi sanat tarihini kazandım.ama bölümü bitirip ne olabileceğim konusunda pek bilgim olmadığından düşünüyorum.üstüne bide okumak için burs felan da lazım olunca cabası :)
ADINI DAĞLARA YAZDIĞIMMM?PEH NE YAZACAM BE?BİZ KALBİMİZE YAZDIK, KENDİMİZ DAHİ GÖRMEYİZ...VAY BEE...

KGamze
Doçent

Mesaj gönderen KGamze » 28 Tem 2013, 20:41

Diğerleri kimse merak ettim.

Kullanıcı avatarı
beste.
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen beste. » 28 Tem 2013, 23:49

diğer acaba liseyi yurt dışında bitirmiş olup sınava başvuranlar olabilirmi :?:

KGamze
Doçent

Mesaj gönderen KGamze » 29 Tem 2013, 01:02

Kılavuzda adı olmayan okullarmış artık onlarda hangi okulsa demek bilmediğim okul çeşitleri var. :mrgreen:

KGamze
Doçent

Mesaj gönderen KGamze » 30 Tem 2013, 21:14

Aynı düşüşü okul öncesi öğretmenliğinden bekliyorum ama daha çok beklerim o ayrı.

Resim

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 31 Tem 2013, 05:19

kardelen198 yazdı:
kripton yazdı:Herkese hayırlı olsun.

Özellikle kardelen198 seni tebrik ediyorum. Sınıf arkadaşıyız ya liseden o yüzden ayrı bi sevindim kazanmana :D İnşallah hakkında hayırlı olur.
Evet Kripton kesinlikle öyleyiz, sen benim "liseden arkadaşımsın" seni ömrüm boyunca hep böyle güzel duygularla yadedicem emin olabilirsin. :wink: Bu arada teşekkür ederim Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin, sular seller gibi yolumuz açık olsun.
Hoş geldin Fen Edebiyatlı olarak aramıza. Tebrik ederim, öğretmen olmak için formasyon almak için yüksek ortalama yapmalısın, ama senin gayet yüksek puan ile mezun olacağından eminim. Formasyon alınca da, "atanamayan öğretmenler" zümresine dahil olacaksın vs.. Şimdiden beklentilerini bu olumsuzluklara alıştırarak düşük tutmalısın...

Gamze, Sosyal Hizmetler iki senedir kontenjanlı bölüm olduğu için ek yerleştirmeyle yerleşirsen seneye OBP puanın yarıya düşer. Kontenjansız bir bölüm okursan haliyle puanın düşmez...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

murattt

Mesaj gönderen murattt » 31 Tem 2013, 05:31

@melodi Mesajını görmemişim şimdi gördüm tabiki herzaman yardımlasalım

Kullanıcı avatarı
kardelen198
Uzman Doktor

Mesaj gönderen kardelen198 » 31 Tem 2013, 06:00

emrahk yazdı:
kardelen198 yazdı:
kripton yazdı:Herkese hayırlı olsun.

Özellikle kardelen198 seni tebrik ediyorum. Sınıf arkadaşıyız ya liseden o yüzden ayrı bi sevindim kazanmana :D İnşallah hakkında hayırlı olur.
Evet Kripton kesinlikle öyleyiz, sen benim "liseden arkadaşımsın" seni ömrüm boyunca hep böyle güzel duygularla yadedicem emin olabilirsin. :wink: Bu arada teşekkür ederim Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin, sular seller gibi yolumuz açık olsun.
Hoş geldin Fen Edebiyatlı olarak aramıza. Tebrik ederim, öğretmen olmak için formasyon almak için yüksek ortalama yapmalısın, ama senin gayet yüksek puan ile mezun olacağından eminim. Formasyon alınca da, "atanamayan öğretmenler" zümresine dahil olacaksın vs.. Şimdiden beklentilerini bu olumsuzluklara alıştırarak düşük tutmalısın...

Gamze, Sosyal Hizmetler iki senedir kontenjanlı bölüm olduğu için ek yerleştirmeyle yerleşirsen seneye OBP puanın yarıya düşer. Kontenjansız bir bölüm okursan haliyle puanın düşmez...
Teşekkürler, elbette bunları göze alarak seçtim bölümü. Dediğin gibi mezun olana kadar yalnızca derslerime odaklı olup notlarımı yüksek tutmaya çalışıcam, nasılsa 4 yıla kadar 50 kere daha sistem değişir. Tabi şimdi içimden inşallah şu aralar konuşulan öğretmen atamalarında "okula giriş notu, not ortalaması ve staj puanı" düşüncesi gerçek olsa demek geliyor ama forumlarda birbirine girmiş atanamayan öğretmenleri düşününce diyemiyorum. Allah herkese emeğinin karşılığını versin.

EbruCeylan

Mesaj gönderen EbruCeylan » 02 Ağu 2013, 22:46

Cumhuriyet Üni. İngiliz dili ve edebiyatı...... Tüm arkadaşlara başarılar. Allah hepimize hayırlısıyla başlamayı nasip etsin şu ek sınav ve diploma sıkıntılarından kurtulup...

Yakzan
Uzman

Mesaj gönderen Yakzan » 03 Ağu 2013, 00:13

Arkadaşlar hepinize tebrik ederim. Benim sözel arkadaşlardan ricam mat ve geo gibi derslerin üstesinden nasıl geldiklerini söyleyebilirler mi acaba. Özellikle benim gibi mat ve geo de hiç temeli olmayan birine ne gibi tavsiyelerde bulunabilirler. Nasibse seneye sınavlara hazırlanmak istiyorum, yardimlarinizi bekliyorum.
Düşünmeden konuşmanın cezası, konuştuktan sonra düşünmeye mahkum olmaktır. (Hz.Ali a.s)
Öğrencilik Durumu:Mezun
Diploma Notu:63,28

cedric
Doktor

Mesaj gönderen cedric » 03 Ağu 2013, 04:19

açık lise sınavlarında matematik ve geometri testlerini boş bırak bu sayede o derslerden muaf olursun. üniversite sınavında ygs de sadece sözel testleri yaparak baraj puanını fazlasıyla aşarsın. lys de zaten sözel testlerden sınava girersin . lys 3 ve 4 . ben öyle yaptım ve ben şu an adalet örgün okuyorum

Yakzan
Uzman

Mesaj gönderen Yakzan » 03 Ağu 2013, 05:14

Ama ygs 3 ve 4 te mat 1 var ben onun icin tavsiyelerinizi istedim
Düşünmeden konuşmanın cezası, konuştuktan sonra düşünmeye mahkum olmaktır. (Hz.Ali a.s)

xxiremSuxx

Mesaj gönderen xxiremSuxx » 11 Ağu 2013, 20:19

Dokuz Eylül Üniversitesi / Sosyal Bil. Öğrt.
2. tercihim

Yakzan
Uzman

Mesaj gönderen Yakzan » 11 Ağu 2013, 21:23

Tebrikler ırem acaba kac puan ile yerlestin ve alanın sözel mi?

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön