Ankaraya gidip İşlemleri yaptırmak

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Zeus
Çırak

Ankaraya gidip İşlemleri yaptırmak

Mesaj gönderen Zeus » 03 Eyl 2013, 00:11

Yarın ankaraya gidicem mezuniyet incelemesini işlemlerini orda yaptırabilir miyim?Mesela çıkma belgesni felan alabilr miyim?çünkü direk ankaradan üniversiteye kayıt olmaya gidicem

Kullanıcı avatarı
maöl
Yardımcı Uzman

Re: Ankaraya gidip İşlemleri yaptırmak

Mesaj gönderen maöl » 03 Eyl 2013, 01:18

YAw ne meraklıymışınız ankaraya gitmeye : D
1 kasıma kadar süre vereceklermiş burda bi arkadaş yazdı http://www.aciklise.net/Forum/viewtopic ... 57&t=11062
İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olanıdır - (Hadis)

visoge61
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen visoge61 » 03 Eyl 2013, 01:19

maöl yazdı:YAw ne meraklıymışınız ankaraya gitmeye : D
1 kasıma kadar süre vereceklermiş burda bi arkadaş yazdı http://www.aciklise.net/Forum/viewtopic ... 57&t=11062
1 Kasıma Kadar Süreyi Ek Sınavlara Girenlere Tanıdılar Bizim İçin Geçerli Değil O..

visoge61
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen visoge61 » 03 Eyl 2013, 01:20

Zeus yazdı:Yarın ankaraya gidicem mezuniyet incelemesini işlemlerini orda yaptırabilir miyim?Mesela çıkma belgesni felan alabilr miyim?çünkü direk ankaradan üniversiteye kayıt olmaya gidicem
Bende Seninle Aynısını Yapmayı Düşünüyorum Ama Şöyle Bir Şey Var Eğer Halk Eğitimdeki Dosyaların Ankaraya Ulaşmadıysa Ankarada Hiç Bir İşlem Yaptıramıyorsun Benim Babamın Arkadaşı Ankarada O Gitti Halletmek İçin Dosyalarım Orda Olmadığından Hiç Bir İşlem Yaptıramadı Eğer Dosylarım Orda Olsaydı 5dklık İşi Vardı.

DilaDrms
Çırak

Mesaj gönderen DilaDrms » 03 Eyl 2013, 01:23

Dosya ulaşmama durumu yok açık öğretim ek sınavdan mezun olacakları beklıyor ben bugün bizzat görüştüm erken halletmek istiyorsanız gidin ankarada yaptırın

Kullanıcı avatarı
maöl
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen maöl » 03 Eyl 2013, 01:24

ankaraya gidenler işini halledecek diğerleri mağdur mu olacak bunu düşünürler herhalde
İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olanıdır - (Hadis)

DilaDrms
Çırak

Mesaj gönderen DilaDrms » 03 Eyl 2013, 01:25

Sen 1 kasıma kadar bekle o zaman. Adamlar ek sınavla mezun olanlarla birlikte hepsini halletme derdinde baska bır sorun yok yani

visoge61
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen visoge61 » 03 Eyl 2013, 01:38

Benim Bekleme Gibi Bir Lüksüm Yok Ayın 8'inde İngilizce Hazırlık Muhafiyet Sınavım Var Buna Girmek Zorundayım İngilizce Bilmeme Rağmen Neden Bir Daha Bir Sene Hazırlık Okuyım Saçmalık Bu Ayrıca Dosyaların Çoğu Ankaraya Ulaşmadı Bilginiz Olsun. Halk Eğitim Merkezinden Ptt Kargo Takip Numarasını Aldım Daha Gitmemiş Dosyalar.

doxylamine
Asistan

Mesaj gönderen doxylamine » 03 Eyl 2013, 17:31

visoge61 yazdı:Benim Bekleme Gibi Bir Lüksüm Yok Ayın 8'inde İngilizce Hazırlık Muhafiyet Sınavım Var Buna Girmek Zorundayım İngilizce Bilmeme Rağmen Neden Bir Daha Bir Sene Hazırlık Okuyım Saçmalık Bu Ayrıca Dosyaların Çoğu Ankaraya Ulaşmadı Bilginiz Olsun. Halk Eğitim Merkezinden Ptt Kargo Takip Numarasını Aldım Daha Gitmemiş Dosyalar.
mezuniyet yazısını da kabul ediyor ktü sün galiba sende ben kayıt oldum söylemiş olayım alabilirsen mezuniyet yazısı al

visoge61
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen visoge61 » 03 Eyl 2013, 17:49

doxylamine yazdı:
visoge61 yazdı:Benim Bekleme Gibi Bir Lüksüm Yok Ayın 8'inde İngilizce Hazırlık Muhafiyet Sınavım Var Buna Girmek Zorundayım İngilizce Bilmeme Rağmen Neden Bir Daha Bir Sene Hazırlık Okuyım Saçmalık Bu Ayrıca Dosyaların Çoğu Ankaraya Ulaşmadı Bilginiz Olsun. Halk Eğitim Merkezinden Ptt Kargo Takip Numarasını Aldım Daha Gitmemiş Dosyalar.
mezuniyet yazısını da kabul ediyor ktü sün galiba sende ben kayıt oldum söylemiş olayım alabilirsen mezuniyet yazısı al
Durum "Mezun" Olmadan Onuda Vermiyorlar ki :S

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön