ygs girebilirmiyim yardım edermisiniz?

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
meliscaan

ygs girebilirmiyim yardım edermisiniz?

Mesaj gönderen meliscaan » 01 Kas 2013, 01:59

102 krediye ulastığımda ygs ye girebileceğimi oğrendim unversteyi kazandığımda gecici diplama verileceğini ve universteye kayıt yaptıktan sonra dondurup aol derslerimi bitirip unv. gidebileceğimi dudum ne kadar doğru lutfen yardımcı olun bu arada şuanki kredim 40

anahtar gibi sadece kayboIduğunda aranan biri oImak istemiyorsan, ‘nasıI oIsa paspasın aItındadır’ rahatIığı vermeyeceksin kimseye(nokta)

Kullanıcı avatarı
cemil.ksa
Doktor

Re: ygs girebilirmiyim yardım edermisiniz?

Mesaj gönderen cemil.ksa » 01 Kas 2013, 02:13

102 krediniz varsa YGS ye girebilirsiniz doğrudur. Ancak kazanıp, üniversite kaydını dondurup, açık lise derslerini bitirince üniversiteye başlarsınız gibi bir şey söz konusu değil.

Sistem şu şekildedir: . .YGS sınavına girer ve liseyi aynı yıl bitirirseniz üniversiteye gidersiniz. Tabi kazanabilirseniz.

meliscaan

Mesaj gönderen meliscaan » 01 Kas 2013, 02:54

ok tesekur ederim bişey daha sorucam ygs sınavına girdikten sonra kaç sınava giricem ortak derslerimi bitirebilirim ama ingilizceyi bitiremem mecbur muaf olucam buda kredilerimi etkilicek umarım anlatabilmişimdir
anahtar gibi sadece kayboIduğunda aranan biri oImak istemiyorsan, ‘nasıI oIsa paspasın aItındadır’ rahatIığı vermeyeceksin kimseye(nokta)

Kullanıcı avatarı
cemil.ksa
Doktor

Mesaj gönderen cemil.ksa » 01 Kas 2013, 15:49

Bir yılda 18 yaşında büyükseniz 3, değilseniz 2 defa sınava girersiniz.

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön