AÖL dönem hesabı erken mezuniyet ve ygs??

Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarını Paylaşabileceğiniz Bölüm
hsyhsy
Çırak

AÖL dönem hesabı erken mezuniyet ve ygs??

Mesaj gönderen hsyhsy » 03 Kas 2013, 23:16

Kredim şu an 200, okuduğum dönem 1 ve şu ana kadarki toplam dönem 7 olarak gözüküyor ayrıca 7.dönemin ortak derslerini aldım.. Aralıkta ki sınavdan geçersem 8.dönemi tamamlamış sayılıyor muyum yoksa mezuniyet için mayıstaki sınava da girmem gerekli mi?

Diğer sorum da, şubat ayında ygs başvuruları başlıyor aöl başvurusu normal okul başvurusundan farklı galiba yani başvuru formunu nerden alıcaz, nerede doldurup kime teslim edicez, bilgilendirirseniz sevinirim.

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Re: AÖL dönem hesabı erken mezuniyet ve ygs??

Mesaj gönderen Doçent » 04 Kas 2013, 21:00

7. dönemin derslerini aldınsa mayıs senin 8. dönemin olcak mayısta giriyorsun :D

ygs için bulunduğun ilçedeki ösym bürosuna başvurcaksın ondan önce bankaya para yatırcaksın ama ygs için aldığın dekontla ösym bürosunda formu doldurcaksın yalnız benim bildiğim başvurular ocak ayında olcak :wink:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

hsyhsy
Çırak

Mesaj gönderen hsyhsy » 05 Kas 2013, 20:34

pskolog yazdı:7. dönemin derslerini aldınsa mayıs senin 8. dönemin olcak mayısta giriyorsun :D

ygs için bulunduğun ilçedeki ösym bürosuna başvurcaksın ondan önce bankaya para yatırcaksın ama ygs için aldığın dekontla ösym bürosunda formu doldurcaksın yalnız benim bildiğim başvurular ocak ayında olcak :wink:

teşekkür ederim ya sınav tarihleri değiştirilmiş, ilk sınav ocakta ikinci sınav haziran başında... bu durum ygs veya lys sınavlarını etkiler mi? bir de lys için de yukarıda bahsettiğin işlemlerin aynısını mı yapıcaz??? ccevaplar için şimdiden teşekkürler:))))))))

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 05 Kas 2013, 23:11

etkilemez merak etme bende gircem ygs ye :wink: evet LYs içinde aynısı oluyor
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

“Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme” sayfasına dön