Ders seçimi hakkında

Herşey serbest...
YELİZ
Doktor
İletişim:

Ders seçimi hakkında

Mesaj gönderen YELİZ » 30 Oca 2014, 07:03

Arkadaşlar yine kafama takılmış bir soru çevremdede kimse açıkögretime gitmeyince bu soruyu size sorim dedim :)

Şuan önümde 1. dönem ders seçim kagıtları var şöyle bir göz attım 2. dönem hangi dersleri seçsem yapabilir miyim diye

6 Seçmeli ders seçmişim 9 derste ortak seçmişim galiba seçmeli ders 1 . dönem fazla seçtim -_-

Bilenler var bilmeyenler var benim ilk dönemim açıkögretimde lakin 2. dönem sizce sayısal ders seçmelimiyim yada 3. dönem mi seçsem bu dönem hep sözel seçtim napmalıyım sizce galiba 30 krediyi aldım bu dönem hesaplamalarıma göre ve ilk kredim olacak :)

Ne yapim sizce ? :)

• İnsanların YAPAMAZSIN Dediklerini YAPMAK En Büyük Zevktir
          passion100.blogspot.com

Kullanıcı avatarı
nordbland
Çırak

Re: Ders seçimi hakkında

Mesaj gönderen nordbland » 30 Oca 2014, 20:40

Bak sana bir mağdur tavsiyesi, KESİNLİKLE seçmeli ders seçme,sonra zorunlu derslerin kalıyor.ha ne zaman bitirirsen zorunlu derslerini o zaman yönel seçmeli derslere. sayısal sözel olarakta hangisinde kötüysen ilk önce onları bitir derim.
Bir dağın zirvesinde olmanın keyfini önce eteklerinde yürümeden nasıl yaşayabilirsin.

YELİZ
Doktor
İletişim:

Re: Ders seçimi hakkında

Mesaj gönderen YELİZ » 31 Oca 2014, 03:37

nordbland yazdı:Bak sana bir mağdur tavsiyesi, KESİNLİKLE seçmeli ders seçme,sonra zorunlu derslerin kalıyor.ha ne zaman bitirirsen zorunlu derslerini o zaman yönel seçmeli derslere. sayısal sözel olarakta hangisinde kötüysen ilk önce onları bitir derim.

Çok teşekkür ederim ya 1. dönem böyle oldu artık 2. dönem bu hatayı yapmam artık sayısal seçim ozaman
        • İnsanların YAPAMAZSIN Dediklerini YAPMAK En Büyük Zevktir
          passion100.blogspot.com

“Serbest Kürsü” sayfasına dön