Arkadaşlar Acil Bakabilir misiniz

Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarını Paylaşabileceğiniz Bölüm
burakcoskun

Arkadaşlar Acil Bakabilir misiniz

Mesaj gönderen burakcoskun » 11 Şub 2014, 02:47

arkadaşlar 12. sınıf ögrencisiyim 10.sınıfın 1.dönemimde seçmeli biyoloji dersinden kaldım .
11.sınıfta ise alan degiştirip eşit agırlıga geçtim . şu zamana kadar sadece biyolojim zayıf geldi yukardada belirttim . alttan dersim yok . 2.dönem açık liseye geçmeyi düşünüyorum bu cuma kayıtlar sonra eriyorum kaç kredim oldugunu ögrenmek istiyorum bu konuda bilgili olan birisi yardım ederse çok sevinirim . 147yi aradım ancak biz göremiyoruz dediler .

Kullanıcı avatarı
nemesis
Uzman

Re: Arkadaşlar Acil Bakabilir misiniz

Mesaj gönderen nemesis » 11 Şub 2014, 03:24

[quote="burakcoskun"]arkadaşlar 12. sınıf ögrencisiyim 10.sınıfın 1.dönemimde seçmeli biyoloji dersinden kaldım .
11.sınıfta ise alan degiştirip eşit agırlıga geçtim . şu zamana kadar sadece biyolojim zayıf geldi yukardada belirttim . alttan dersim yok . 2.dönem açık liseye geçmeyi düşünüyorum bu cuma kayıtlar sonra eriyorum kaç kredim oldugunu ögrenmek istiyorum bu konuda bilgili olan birisi yardım ederse çok sevinirim . 147yi aradım ancak biz göremiyoruz dediler .[/quot

BİZ BİRŞEY BİLMİYORUZ SEN KALBİNİN SESİNİ DİNLE GÜZELSE BELKİ KASET YAPARSIN :D :D

burakcoskun

Re: Arkadaşlar Acil Bakabilir misiniz

Mesaj gönderen burakcoskun » 11 Şub 2014, 03:41

nemesis yazdı:
burakcoskun yazdı:arkadaşlar 12. sınıf ögrencisiyim 10.sınıfın 1.dönemimde seçmeli biyoloji dersinden kaldım .
11.sınıfta ise alan degiştirip eşit agırlıga geçtim . şu zamana kadar sadece biyolojim zayıf geldi yukardada belirttim . alttan dersim yok . 2.dönem açık liseye geçmeyi düşünüyorum bu cuma kayıtlar sonra eriyorum kaç kredim oldugunu ögrenmek istiyorum bu konuda bilgili olan birisi yardım ederse çok sevinirim . 147yi aradım ancak biz göremiyoruz dediler .[/quot

BİZ BİRŞEY BİLMİYORUZ SEN KALBİNİN SESİNİ DİNLE GÜZELSE BELKİ KASET YAPARSIN :D :D
bu cuma kayıtlar son buluyor net bi karara varmam lazım polis okuluda istiyorum

“Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme” sayfasına dön