ACİL YARDIM GEREKİYOR

emrahk
Onursal Üye

Re: ACİL YARDIM GEREKİYOR

Mesaj gönderen emrahk » 16 Şub 2014, 01:56

Merhaba, anladığım kadarıyla işletmelerde beceri eğitimi dersinden staj yaptığım işletme puanını yüksek verirken, okulda dönem sonu beceri sınavında düşük not aldığın için ortalaman da düşük gelmiş. Bu sınavda genelde tüm öğrencileri geçirirler (çünkü çok gereksiz bir sınavdır) sana neden böyle bir puan verdiler bilemiyorum. Burada yapabileceğin tek şey, bildiğin gibi bu notu düşük veren hoca ile görüşmen. Onun kararına kalmış sonuçta notunu yükseltmek.

Öğrenci girişinde sadece "alan" kredilerin girilmemişse onu da girmek yüz yüze eğitim aldığın okulun görevi. Kafalarına göre son sınıfta girdikleri oluyor...

..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

emrahk
Onursal Üye

Re: ACİL YARDIM GEREKİYOR

Mesaj gönderen emrahk » 16 Şub 2014, 02:15

Rica ederim...

İsteseler bir yanlışlık oldu diye bal gibi düzeltirler notunu. Eğer yine düzeltilmezse bu dönem kalmış olacaksın ama ikinci dönem kesin geçmeye bak. Yıl sonunda yapılması muhtemel ek sınavla işletmelerde beceri eğitim dersinin ek sınavına girip geçme şansın da var. Moralini bozma yeter ki... ;)
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

“MAÖL GENEL KONULAR” sayfasına dön