Diplomam basılmış yardım

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
mavigöz
Uzman Doktor

Diplomam basılmış yardım

Mesaj gönderen mavigöz » 26 Nis 2014, 17:42

Diplomamı nerden alıcam ben şimdi ? orda bahçelievler felan yazıyo oraya mı gitmem gerekiyo anlamadım ?
ve ben çıkma belgesi almamıştım napıcam ? bana yapmam gerekenleri anlatır mısınız ?
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Kullanıcı avatarı
mavigöz
Uzman Doktor

Re: Diplomam basılmış yardım

Mesaj gönderen mavigöz » 26 Nis 2014, 17:48

bu arada ben adresimi sefaköy olarak göstermiştim ?

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 26 Nis 2014, 18:50

Diploman basılmış ama henüz gönderilmemiş sanırım. "Diploma nerede" kısmında ileride yazacak olan HEM'e gideceksin. Şuan için erken, biraz daha bekle. Diplomalar genelde belirli Halk Eğitimlere gönderildiği için semtinden uzak bir merkeze gidebilir, oradan alacaksın.

Devlet bankalarına yatıracağın 10TL "AÖL diploma harcı" dekontun yeterli olacak teslim almak için...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 26 Nis 2014, 18:56

Bak, senin için anılarımı depreştirip :cry: öğrenci bilgilerime girdim ve resimde kırmızı yerde yazan yerden almıştım diplomayı. Sen de o kısımda yazacak yere gideceksin. Biraz bekle.

Resim
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

MuzCumhuriyeti
Çırak

Mesaj gönderen MuzCumhuriyeti » 26 Nis 2014, 22:05

emrahk yazdı:Bak, senin için anılarımı depreştirip :cry: öğrenci bilgilerime girdim ve resimde kırmızı yerde yazan yerden almıştım diplomayı. Sen de o kısımda yazacak yere gideceksin. Biraz bekle.

Resim
merhaba abi, şimdi ben kartal hem'e kayıtlıyım mezun olursam eğer diplomamı kadiköydenden alıcam çünkü aöl sitesinde baktım yok.
29.09.2014 Mezun!!!!!!!! :44: :44: :44:

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 27 Nis 2014, 03:15

MuzCumhuriyeti yazdı:merhaba abi, şimdi ben kartal hem'e kayıtlıyım mezun olursam eğer diplomamı kadiköydenden alıcam çünkü aöl sitesinde baktım yok.
Merhaba, sen de Kadıköy HEM'den alacaksın diplomanı. Anadolu Yakası'na sanırım bir tek orası diploma veriyor...

Mustafa Kemal Atatürk

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön