Üniversite kayıt

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Veli1903
Acemi

Üniversite kayıt

Mesaj gönderen Veli1903 » 01 May 2014, 18:34

Sanırım bir kez daha sormuştum yine sormak istiyorum ben ek sınavla mezun olacağım ama 3.dönem sınav sonucları açıklanması 22 eylülde o tarihte üniversiteler başlamış oluyor kaldıki birde ek sınav olursa 10 gün falanda o sürse ekimi buluyor peki bu tarihte kayıt alır mı üniversiteler? dersler falan başlamış olduğundan 15 20 gün geç başlayacağız herhangi bir sorun olur mu bilgisi olan yada tecrübesi olan yardımcı olabilir mi ?

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Re: Üniversite kayıt

Mesaj gönderen Doçent » 01 May 2014, 22:43

veli var ya aynı konuyu açmaktan yargılanacaksın :lol: meil de gönderdik cevapta kurumlar arası iletişim sağlancakmış kayıtlarımızda sıkıntı olmaycak tarih geçsede umarım anlamışsındır :mrgreen:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 02 May 2014, 02:34

Benim bizzat tecrübem yok ama forumda bu konuda telaşa düşen çok arkadaş oldu ama benim bildiğim kadarıyla kimse mağdur olmadı. Sonuçta bu ek sınavı yapan kurum ve diğerleri entegre bir şekilde çalışıyor. Bi kurum senin kazandığın üniversite hakkın yanmasın diye sınav yapıyor diğeri de buna göre gereken düzenlemesini ayarlamasını yapar herhalde.
Resim

Veli1903
Acemi

Mesaj gönderen Veli1903 » 02 May 2014, 17:44

valla haklısın pskolog ama napıyım aklımda bir şüphe kalsn istemiyorum ders çalışmama engel oluyor :) ama bundan sonra sormam merak etme iyice anladım sadece derslerime odaklanıyorum artık :) bilgilendiren arkadaşlara teşekkürler

Kullanıcı avatarı
gülbeyaz
Doçent

Mesaj gönderen gülbeyaz » 02 May 2014, 20:31

bende ek sınavla mezun oldum bizim dönemimizde de bu tür korkular vardı ama hiç korkuya kapılma aöl zaten bu konuda öğrenciyi hiç bir zaman mağdur etmedi. ki üniversitelerde yardımcı oluyorlar bu konuda. sen hiç düşünme stres yapma sadece derslerine ve lysye odaklan herşey halolur :)

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön