İşte bizim okulumuz :))

Herşey serbest...
Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

İşte bizim okulumuz :))

Mesaj gönderen Doçent » 14 Haz 2014, 14:54

Bu bina AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ nin 1999 dan 2011 yılına kadar kullandığı binadır.Ankara Gölbaşı ilçesi sınırları içerisinde bulunur.Şu anda halen Açık Öğretim Lisesi nin bazı işleri(arşiv,kimlik,bandrol vb.) buradan yürütülür. Ayrıca sorular burda hazırlanır soru kitapçıkları burada basılır ve değerlendirme işlemi burada yapılı

Resim

Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

Kullanıcı avatarı
nemesis
Uzman

Re: İşte bizim okulumuz :))

Mesaj gönderen nemesis » 14 Haz 2014, 15:18

Blueberry yazdı:Bu bina AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ nin 1999 dan 2011 yılına kadar kullandığı binadır.Ankara Gölbaşı ilçesi sınırları içerisinde bulunur.Şu anda halen Açık Öğretim Lisesi nin bazı işleri(arşiv,kimlik,bandrol vb.) buradan yürütülür. Ayrıca sorular burda hazırlanır soru kitapçıkları burada basılır ve değerlendirme işlemi burada yapılı

Resim

ben sevmedim burayı üniversite istiyorum ben ya :22:

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Re: İşte bizim okulumuz :))

Mesaj gönderen Doçent » 14 Haz 2014, 16:40

nemesis yazdı:
Blueberry yazdı:Bu bina AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ nin 1999 dan 2011 yılına kadar kullandığı binadır.Ankara Gölbaşı ilçesi sınırları içerisinde bulunur.Şu anda halen Açık Öğretim Lisesi nin bazı işleri(arşiv,kimlik,bandrol vb.) buradan yürütülür. Ayrıca sorular burda hazırlanır soru kitapçıkları burada basılır ve değerlendirme işlemi burada yapılı

Resim

ben sevmedim burayı üniversite istiyorum ben ya :22:
:tava: :hehe:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

“Serbest Kürsü” sayfasına dön