soruya yorum lütfen !!!

Ders notu paylaşımlarınızı bu bölümde yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
ajlan45
Doktor

soruya yorum lütfen !!!

Mesaj gönderen ajlan45 » 23 May 2014, 20:15

aşağıdakilerden hangisi sözlü anlatım türü değildir?

a-söylev
b-röportaj
c-roman
d-mülakat

ben c şıkkı dedim ama cvp anahtarı b şıkkı diyor sizce yanlışmı?

Türkiye Laik'tir Laik kalacak !!!

kredi 170 dönem 10

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Re: soruya yorum lütfen !!!

Mesaj gönderen Doçent » 23 May 2014, 20:26

röpartaj sözlü anlatım türü b şıkkı olamaz :ders: roman yazı türü kesinlikle c şıkkı :bayrak:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

Kullanıcı avatarı
ajlan45
Doktor

Mesaj gönderen ajlan45 » 23 May 2014, 20:32

pskolog yazdı:röpartaj sözlü anlatım türü b şıkkı olamaz :ders: roman yazı türü kesinlikle c şıkkı :bayrak:

bende öyle diyorum ama cvp anahtarı öyle demiyor...hem bu sorular MEB.SİTESİNDEN cıktı geçen dönem sınav soruları yani

kredi 170 dönem 10

Kullanıcı avatarı
ajlan45
Doktor

Mesaj gönderen ajlan45 » 18 Tem 2014, 10:57

metin_25_ yazdı:DİN KÜLT. VE AHLAK BİLGİSİ 3 ,4,5,6,7 ve dil anlatım 3,4,5,6,7 ve TRAFİK VE İLK YARDIM BİLGİSİ 1,2 ve sağlık bilgisi 1 ve SEÇMELİ DİL VE ANLATIM 3 ve sorularını ve cevap anahtalarını paylaşın lütfen çalişalım haca nasip olusunuz amin ve Psikoloji 1,2 ve Sanat Tarihi 1,2 ve Sosyoloji 1,2 ve Turizm 1,2 ve Hz. Muhammed´in Hayatı 1-2 ve temel dini bilgiler 1 ve 2 ve Geometri 4,5,6 ve Girişimcilik 1-2 ve İş Güvenliği 1,2 ve İşletme 1 ,2 ve Mantık 1-2 ve Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi 1-2 ve Demokrasi ve
İnsan Hakları Eğitimi -2 ve Ekonomi 2 ve Felsefe 1 ,2 ve yabancın dil ingilizce de Almanca ve Fransızca sormasınlar lütfen ve Analitik Geometri 1,2 ve T.C. İnkılâp Tarihi ve Atatürkçülük 1 2 ve Milli Güvenlik 1-2 ve bunları bana vermesinler lütfen yazdıklarımı ve Bilgi ve İletişim
Teknolojileri1 ,2 2014 ve 2015 ve 2016 yılında verin açık lisesi düz lise sınavlarında ders seçiminde lütfen seçip girelim haca nasip olusunuz amin ve Bilgi ve İletişim
Teknolojileri1,2 soruları ve cevap anahtalarını paylaşın lütfen çalişalim haca nasip olusunuz amin ben ileyde açık lisesi 4.dönem ve 5.dönem ve ek sınavlara girecem haberiniz olsun 3 .dönemderim ben ve özellikle şu dersi çok isdiyorum açık lisesi düz sınavlarında verin seçeleim ders seçimlerimizde 4.dönem ve 5.dönem ve ek sınavlarda Bilgi ve İletişim
Teknolojileri1,2 lütfen haca nasip olusunuz amin ve halk eğitim merkezlerinde erzurumda Bilgi ve İletişim
Teknolojileri1 ,2 kitapbı gelsin taze eksik olmasın sarfaları yıtık olmasın ve soruları ve cevap anahtaları olsun eksiksiz lütfen halk eğitimden alalım çalişalım bu kitabı açık düz lise sınavlarında seçdiğimde bu dersi kazanmak isderim lütfen yazdığım bu dersi verin ders seçimlerimde Bilgi ve İletişim
Teknolojileri1 ,2 haca nasip olusunuz amin tşkürler

http://www.aciklise.net/genel/acik-lise-soru-arsivi.html gecmiş sınav soru ve cevapları mevcut tıkla indir çalış

kredi 170 dönem 10

“Ders Notları” sayfasına dön