YÜZ YÜZE EĞİTİM

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
BonezCrusher

YÜZ YÜZE EĞİTİM

Mesaj gönderen BonezCrusher » 23 Eyl 2014, 15:43

Beyler elektrik elektronik alanındayım 10.sınıf yeni başladım da bizim okul bugun yapacak haftada 4 gün çıldıracam mesleki gelişim nedir ya birde elektrik teknik çizim diyor bu ne dir ? resim çizemem hayatta anlamamda bölüm değişebilirmiyim ? çizim olmayacak bir bölüm istiyorumda.Yüz yüze eğitim sıkıcımıdır ? elektrikğin bağlama şekillerini biliyorum her haltını ama resimde çizim yapamam .S

emrahk
Onursal Üye

Re: YÜZ YÜZE EĞİTİM

Mesaj gönderen emrahk » 23 Eyl 2014, 16:40

Bence çok kafaya takıyorsun. Sana bilmediğin bir şeyi "al şunu yap" demeyecekler ki.. Her hafta öğrendikçe sen de işin piri olacaksın. Teknik çizim, teknik resim vs. gayet de eğlenceli dersler...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

BonezCrusher

Mesaj gönderen BonezCrusher » 23 Eyl 2014, 16:43

emrahk yazdı:Bence çok kafaya takıyorsun. Sana bilmediğin bir şeyi "al şunu yap" demeyecekler ki.. Her hafta öğrendikçe sen de işin piri olacaksın. Teknik çizim, teknik resim vs. gayet de eğlenceli dersler...

Birde 3 gündü 4 e çıkınca kafam bozuldu umarım iyi dir bu akşam gidecem :tava:

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 23 Eyl 2014, 16:56

Kafan bozulmasın bence, çok güzel olacak okul ortamı emin ol. Hele bir de bir işte çalışmıyor ve vakit darlığın da yoksa yüz yüze eğitim candır... :ok:
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön