AOL!

Her Konuda Tartışabilirsiniz
ordabiadamvar
Çırak

AOL!

Mesaj gönderen ordabiadamvar » 24 Eyl 2014, 20:37

Hala mezuniyet incelemesindeyim! 147 ÇALIŞMIYOR! SINAV GİRİŞ YERLERİ AÇIKLANMIŞ! Ünv kaydımı yaptırıcam bekliyorum, allah ne halinizi varsa onu versin ...... aol!!

mustafadokk
Asistan
İletişim:

Re: AOL!

Mesaj gönderen mustafadokk » 24 Eyl 2014, 21:03

dostum bu şekilde konuşman yanlış bence bu yaştan sonra böle bi imkan verilmiş korkma açıkta kalmazsın yani 7 kasıma kadar zamanın var bu gibi cümleler bu gibi kuruma kullanmanı hoş görmüyorum ben .

ordabiadamvar
Çırak

Mesaj gönderen ordabiadamvar » 24 Eyl 2014, 21:22

Ben görüyorum. "Bu yaştan sonra eğitme fırsatı?" değil, kendim geçtim açık liseye. Ki bunu bir devletin vermesi gayet normal yani. Her şeyi nimet olarak görmeyin.

Bir kurumun ciddiyeti vardır, bir kurum sana 7/24 telefon hizmeti sunuyorsa kapalı olması nimetten değil, rezilliktendir. Mezuniyet sonucu belli olduğundan beri meşgul çalıyor ya da ulaşamıyorum telefonda 10 dakika bekleyip.

Bir kurum, özellikle eğitim kurumu, mezun olan öğrencilerini nasıl bu kadar mağdur bırakabilir? Kendi yarattıkları bu sene mezuniyet-derslerin başlaması mağduriyetini canla başla çalışarak kapatmaları gerekir.
Fax çekenleri, gidip konuşanları yapan bir kurum bana göre iş şerefini kaybetmiştir.

İnsanları mağdur bırakıyorsa, ...... sıfatını da hak eder!

keremseyhan
Acemi

Mesaj gönderen keremseyhan » 24 Eyl 2014, 21:40

147 ara meşgul çalıyoya kapat bi daha ara kapat bidaha ara düşene kadar bak ben öle ulaşıyorum 2 dk uğraş oluyo

CihadRap
Doktor

Mesaj gönderen CihadRap » 24 Eyl 2014, 21:41

Boş boş konuşuyorsun.Sakin olmayı öğren öncelikle.
Bende gurur elmas gibidir,Çizilmez.

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 24 Eyl 2014, 22:00

Tepkin biraz aşırı olmuş ama haksız da değilsin. Alo 147 hattı sadece eğitim kurumlarıyla ilgili bir hat değil, toplumda bir çok konuda yardım ediliyor. Dolayısıyla 7/24 açık kalmalı çağrı merkezi. Birçok hattı olmalı ve meşgul bile çalmamalı...

Ayrıca, AÖL sistemi hakkında yardımcı olabilecek çok nadir personeli mevcut. MEB, kendine sadece yaygın eğitim kurumları hakkında yardım edecek yeni bir çağrı merkezi açsa sorun ortadan kalkacak aslında...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
nemesis
Uzman

Mesaj gönderen nemesis » 24 Eyl 2014, 23:11

bendede durum hala aynı halaa mezuniyet incelemesindeyim üniversiteyi kazanmış öğrencilerin bu şekilde mağdur edilmesi hiç hoş açısı değil

tayfun29
Uzman Doktor

Mesaj gönderen tayfun29 » 24 Eyl 2014, 23:52

Ne olursa olsun sen kimsenin şerefine laf edemezsin.
Etrafında ki kurt görünümlü kuzulara değil kuzu görünümlü kurtlara dikkat et

Kullanıcı avatarı
nemesis
Uzman

Mesaj gönderen nemesis » 25 Eyl 2014, 00:41

tayfun29 yazdı:Ne olursa olsun sen kimsenin şerefine laf edemezsin.

sana ne oldu tayfun hayırdır ?

tayfun29
Uzman Doktor

Mesaj gönderen tayfun29 » 25 Eyl 2014, 01:23

nemesis yazdı:

Bana bişey olmadı ama 147 de ki çalışan kişileri gördünüz mü ? %50 si engelli vatandaşlarımızdan seçilmiş ve ellerinden geleni yapıyorlar.Sistem nasıl işlerse onlar onu yapar şerefsiz demeye ne gerek var.Herkes bişeyden şikayetçi onu biliyoruz ama bu tür şeyler hakaret ederek değil topluca bildiride vb. işlemler ile yapılabilir bilmem anlatabildim mi.

CihadRap
Doktor

Mesaj gönderen CihadRap » 25 Eyl 2014, 22:39

tayfun29 yazdı:
nemesis yazdı:

Bana bişey olmadı ama 147 de ki çalışan kişileri gördünüz mü ? %50 si engelli vatandaşlarımızdan seçilmiş ve ellerinden geleni yapıyorlar.Sistem nasıl işlerse onlar onu yapar şerefsiz demeye ne gerek var.Herkes bişeyden şikayetçi onu biliyoruz ama bu tür şeyler hakaret ederek değil topluca bildiride vb. işlemler ile yapılabilir bilmem anlatabildim mi.
Kesinlikle haklısın Tayfun.
Bende gurur elmas gibidir,Çizilmez.

Kara_Kedi
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen Kara_Kedi » 26 Eyl 2014, 00:53

ordabiadamvar yazdı:Hala mezuniyet incelemesindeyim! 147 ÇALIŞMIYOR! SINAV GİRİŞ YERLERİ AÇIKLANMIŞ! Ünv kaydımı yaptırıcam bekliyorum, allah ne halinizi varsa onu versin ...... aol!!
Hocam 147 çalışmıyor derken tam anlamadım ne anlamda söylediniz?Yani hat meşgul mu yoksa başka bir iş mi var?

ordabiadamvar
Çırak

Mesaj gönderen ordabiadamvar » 26 Eyl 2014, 02:00

"Ne olursa olsun sen kimsenin şerefine laf edemezsin"-miş. Söyleyen adama bak hele. Sizin mantığınız almıyor mu? Ben AOL ÇALIŞANLARI ŞEREFSİZDİR mi diyorum orda? Kendi kendinize acitasyon yapmişsiniz. BANA-NE arkadaşım BA-NA-NE! Vizeler başlayacak vizeler.. Anlıyor musunuz? Bunun suçlusu AOL'dür, çalışanları değil. Başındaki adamlardır. Önce bi nerenizle dinlediğinize iyi bir karar verin.

Resmen 2 haftadır mezuniyet incelemesindeyiz ayıptır ya hu! Bazı arkadaşlar halletmiş işini hiç burda yazmamış bile ne yaptığını. Fax çektim diyor ne yazdın faxta? Yarın ben de faxı deneyeceğim.

tayfun29
Uzman Doktor

Mesaj gönderen tayfun29 » 26 Eyl 2014, 02:34

ordabiadamvar yazdı:"Ne olursa olsun sen kimsenin şerefine laf edemezsin"-miş. Söyleyen adama bak hele. Sizin mantığınız almıyor mu? Ben AOL ÇALIŞANLARI ŞEREFSİZDİR mi diyorum orda? Kendi kendinize acitasyon yapmişsiniz. BANA-NE arkadaşım BA-NA-NE! Vizeler başlayacak vizeler.. Anlıyor musunuz? Bunun suçlusu AOL'dür, çalışanları değil. Başındaki adamlardır. Önce bi nerenizle dinlediğinize iyi bir karar verin.

Resmen 2 haftadır mezuniyet incelemesindeyiz ayıptır ya hu! Bazı arkadaşlar halletmiş işini hiç burda yazmamış bile ne yaptığını. Fax çektim diyor ne yazdın faxta? Yarın ben de faxı deneyeceğim.
Benim neremle dinlediğim belli.Sen hangi konuşmama dayanarak söyleyen adamlara bak diyorsun ki ?
Ben ne acitasyon yapıcam mezuniyet incelemesine erken alsa ne olur almasa ne olur benim için değişen birşey varmı ?
Öyle gelip artist artist konuşma suçlusu AOL ise BİMER denilen kurum var oraya gider şikayetini yaparsın.
Başlıkta ne yazdığını unuttum mu sanıyorsun Şerefsiz AOL yazmıyormuydu bu sadece başındakileri mi kapsıyor.

Ayrıca kayıt yaptıran üniversite var yaptırmayan üniversite var mezun olmadan önce kayıt yaptıran birçok kişi var burada sıkıntı sadece AOL kurumu başındakiler de değil ısrarcı ve açık şekilde konuşan çoğu kişi üniversiteye kayıt yaptırdı.

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 26 Eyl 2014, 15:19

Arkadaşlar tartışmaya gerek yok. Burada AÖL suçludur.. Geçen senenin iş takvimini saçma sapan bir şekilde düzenlediler, birçok kişiyi mağdur ettiler. Şimdi de mezuniyet incelemesindeki öğrenci 147'yi arayıp, ulaşamayınca haliyle isyan ediyor. Ben de isyan eder, küfür de ederdim açıkçası. Kazanmışım bir üniversiteyi, mezun olmuşum bir de mezuniyet incelemesi bekleyip bir türlü kayıt olamıyorum. Okulda millet derse başlamış ama bu arkadaşlar daha kayıt bile olamadılar.

Dediğim gibi; bu iş Alo 147 ile yürümüyor. Hayat Boyu Eğitim sloganıyla yola çıkan MEB, yaygın eğitim için ileri düzeyde bilgili çağrı merkezi açmalı bir an önce...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön